E9SZ9 Hof Klarenbeek: Het complex Meer informatie Rennen en fietsen voor hospice Het Clarahofje Rennen Fietsen Sint Joosland Tijdens de Open Dag van de Bouw op zaterdag 28 mei kunt u tussen 10.00 en 16.00 uur een kijkje nemen in de in aanbouw zijnde woningen. Medewerkers van het steunpunt van Zorgstroom kunnen u informeren over het wonen in deze kleinschalig woonvorm en alles wat daarbij komt kijken. Zo krijgt u ook alvast een indruk van de grootte van de zit-slaapkamer en de inrichtings mogelijkheden. Graag tot ziens op zaterdag 28 mei Zorgstroom X-tra pakket, nu ook voor korting op uw energierekening Zelfstandig wonen in een luxe driekamerappartement, maar de zorg krijgen als in een zorgcentrum. Dat kan in het appartementencomplex Hof Klarenbeek. Hier biedt Zorgstroom een unieke vorm van zorg. In 24 apparte menten van dit complex wonen mensen zelfstandig, maar krijgen zorg zoals die gegeven wordt in een zorgcentrum (VPT volledig pakket thuis). De bewoners wonen verspreid over het complex en niet, zoals gebruikelijk bij zorgcentra, bij elkaar. De zorg is 24 uur per dag aanwezig in het complex. Hof Klarenbeek heeft een vast team van medewerkers. De vraag/wens van de bewoner is het uitgangspunt voor het inzetten van zorg en diensten. Hierbij is de doelstelling dat de bewoner haar/zijn leven zo kan voortzetten zoals zij/hij dat gewend is. Hof Klarenbeek bestaat uit 56 luxe driekamerwoningen. Ze zijn ruim opgezet: de oppervlaktes zijn circa 75 m2. Er zijn 24 appartementen beschikbaar voor mensen met een geïndi ceerd ZorgZwaartePakket (ZZP) die gebruik willen maken van het Volledig Pakket Thuis. Binnen de overige apparte menten kan thuiszorg geleverd worden door Zorgstroom. De appartementen hebben een grote woonkamer met bal kon of tuin, een open keuken en twee slaapkamers. Er is een ruime badkamer voorzien van een douchehoek, wastafel en toilet. Het complex beschikt over voldoende parkeergele genheid. Voor al uw vragen rondom wonen in Hof Klarenbeek kunt u terecht bij de medewerkers van het Steunpunt. Zij kunnen voor u ook een rondleiding verzorgen. U kunt hen bereiken op telefoonnummer 0118-684000 of via steunpunt@zorgstroom.nl. Het wordt een zonnige zomer voor Stichting Het Clarahofje. De organisatoren van zowel de Roparun als.de DELTA Ride for the Roses hebben besloten dit jaar een deel van de opbrengst van de evenemen ten te schenken aan het hospice in Goes. Beide evenementen vinden plaats in het Pinksterweekend. De Roparun is een evenement waarbij hardlopers in teamverband voor het goede doel een traject van 520 kilometer afleggen, tussen Parijs en Rotterdam. In principe gaat de opbrengst van de Roparun naar mensen met kanker, maar ook andere goede doelen kunnen hierin delen. Stichting Roparun stelt het maximumbedrag van 3.200 euro ter beschikking voor de aanschaf van een decubitusmatras. Dit type matras voorkomt doorligwonden. De deelnemers van de derde Zeeuwse editie van de Ride for the Roses fietsen geld bij elkaar voor KWF Kankerbestrijding, met dit jaar als nevenbestemming onder andere hospice Het Clarahofje. Bij de DELTA Ride for the roses kunnen de deel nemers kiezen uit vier (nieuwe) routes met afstanden van 25, 50, 80 en 120 km. Fietsers kunnen deze zowel individueel als in teamverband afleggen. Ook scholen en verenigingen zijn welkom. De organisatie van de DELTA Ride for the Roses wil dat een deel van de opbrengst van de fietstoertocht aan de ondersteuning van kankerpatiënten in Zee land wordt besteed. Hospice Het Clarahofje biedt terminale zorg aan onder andere, mensen met kanker. gnnnBfiHHHHHHHffiHHHRnHHBHHHHHM Kleinschalig wonen in Nieuw- en Aan de Kraayerthavenstraat in Nieuw- en Sint Joos land bouwt Zorgstroom twee woningen voor klein schalig wonen. Deze woningen bieden plaats aan 13 bewoners met een indicatie voor psychogeriatrische zorg. Hierdoor wordt het mogelijk voor ouderen uit Nieuw- en Sint Joosland en omstreken om in hun be kende omgeving te blijven wonen wanneer zij inten sieve zorg en begeleiding nodig hebben. Dit past bij de visie van de gemeente Middelburg om in de dorpen/wijken centraal kleinschalige voorzieningen te realiseren. Verwacht wordt dat dit gebouw in het najaar van 2011 in gebruik wordt genomen. Iedere bewoner heeft een zit-slaapkamer met eigen sanitaire ruimte waarin een aangepaste douche en toilet aanwezig zijn. De kamer kan worden ingericht met eigen spulletjes, waardoor een eigen herkenbaar plekje kan worden gecreëerd. Er is een gezamenlijke huiskamer met open keuken en een afgeschermde tuin die vrij toegankelijk is voor de bewoners. De afgelopen maanden zijn er weer veel nieuwe interessante aanbieders opgenomen in het Zorgstroom-Xtra pakket: Greenchoice, voor werkelijk 100% groene energie. Uw voordeel met X-tra pas: Zorgstroom X-tra pashouders ontvangen 0,5 eurocent per kWh en m3 gas korting ten opzichte van de variabele tarieven voor grijze energie van de regioleverancier Deze tarieven zijn en blijven gekoppeld aan de tarieven van de regioleverancier, waardoor Zorgstroompashouders voor hun groene energie altijd minder betalen dan de variabele prijs van grijze energie van de regioleverancier. Aanmelding kan via de website van Zorgstroom of telefonisch via de klantenservice van Greenchoice: 010 - 478 23 26. Na aanmelding handelt Greenchoice de gehele overstapprocedure voor u af. Adriaanse van der Weel Advocaten, vestigingen Middelburg: Kousteensedijk 3 en Blauwedijk 1 T: 0118 - 65 60 60 W: www.avdw.nl/particulieren Uw voordeel met de X-tra pas: een gratis eerste gesprek in de vestiging Middelburg voor particulieren die te maken krijgen met familierecht-, erfrecht- of letselschadezaken Ambulante haarverzorging Silvia's Kniptijd, Boterbloemlaan 38, Vlissingen. M: 06 - 44 03 93 47 Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op een behandeling Fietsspecialist Piet Voskamp, Stationsstraat 52, 4331 JB Middelburg, T: 0118 - 613187 Uw voordeel met X-tra pas: -10% korting op alle aankopen in de winkel (acties en andere kortingen uitgesloten en niet geldig in de werkplaats) Finanzo, financiële zorg op maat, Vlissingsestraat 12, Middelburg, T: 0118-63 84 16 M: 06-48 23 02 00 Uw voordeel met de X-tra pas - gratis intakegesprek -10% korting op het uurtarief Mies Bloemen plus Pottenbakkerssingel 16 en Vrijlandstraat 75, Middelburg en Scheldestraat 17a en Van Hogendorpweg 95, Vlissingen Paspoortstraat 38, Oost-Souburg W: www.miesbloemenplus. Uw voordeel met de X-tra pas: Op vertoon van uw Zorgstroom X-tra pas krijgt u 10% korting op al uw aankopen (niet in combinatie met de klantenkaart of andere acties/aanbiedingen) Rituals Zeeland, Lange Vorststraat 63, Goes - T: 0113-74 40 00 Lange Viele 1Middelburg - T: 0118-74 40 18 Uw voordeel met de X-tra pas: Om te vieren dat Rituals de publieksprijs heeft ontvangen als beste cadeauwinkel ontvangt de X-tra pashouder op vertoon van de X-tra pas bij aankoop vanaf 24,90 een leuk Rituals cadeautje t.w.v. 4,50. Deze actie is geldig t/m 31 oktober 2011 Schoonheidssalon Enjoy-it, Briljant 31Middelburg - T: 06-23 68 81 91 W: www.schoonheidssalon-enjoy-it. Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op alle behandelingen Pedicure aan huis, De Voetsmid, mevrouw A.A. Hansma-van Sighem, Koestraat 19a, 4361 BE Westkapelle T: 06-53805224 E: aavsighem@zeelandnet.nl Uw voordeel met de X-tra pas: 2,- korting per standaard behandeling Meer informatie over deze en andere aanbieders vindt u op de website www.zorgstroom.nl onder het kopje voordeelpas. Heeft u nog geen X-tra pas? Meld u aan via aanmeldingen X-tra@zorgstroom.nl of via telefoonnummer 0118-684000.

de Faam | 2011 | | pagina 19