treden in 'n huiskamer Golff wordt Emté Volg de carrière van de orkestleider inclusief zijn Nederlandse hits u. James Last in Holland Interesse of meer weten? nd Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nI//webwinkel sterk. Chansons in de traditie van Brei, Ramses Shaffy. Roeka hoort wat mij betreft tot de top van de Nederlandstalige muziek." Zingen vanuit de tenen, praten vanuit het hart, dat is Alex Roeka. En dat alles met die bekende stem van hem: rauw, doorleefd, dan weer verstild of uitgelaten, maar altijd ongekend eigen. Zijn teksten zijn poëtisch, scherp en oprecht. Roeka, Brabander van geboorte, ontwikkelde zijn liefde voor muziek en poëzie op verschillende kostscholen. In 1996 verscheen zijn eerste cd Zee Van Onrust. Tegelijker tijd ontdekte hij het theater en kreeg, gebaseerd op de cd, een theaterprogramma gestalte. In 2000 ontving hij voor zijn lied Noem 'T Geen Liefde de Annie M.G. Schmidtprijs voor het beste theaterlied van 1999. Vanaf dat moment bleven de cd's en theaterprogramma's elkaar met regelmaat opvol gen. Vorig jaar verscheen zijn cd Zachtaardig vergooid op het Excelsior label met onder andere leden van ex Johan. Resultaat was een ommezwaai van de theaters naar het club geluid. Nu staat hij dan met onder andere gitarist Maarten Kooijman in huiskamers. FOTO:PR Tangelder die program meur is in Ottersum in het oude klooster Roepaen, heeft zijn huis in Mid delburg aangehouden. Hij is regelmatig 'thuis' en roemt dit soort optredens. "Avonduren. Aan die sfeer moet je denken. Een gitaar, nog een gitaar, een stem en dat alles zonder versterking. Het is heel bijzonder om zo dicht bij artiesten te zitten dat je ze bijna kan aanra ken." Aanvang 20.00 uur, entree 12,50 euro inclusief een drankje. Reserveren kan via www. liveinyourlivingroom.nl. te# Houd jij er van om bezig te zijn met koken of om gasten naar de zin te maken? Dan is het Eethuis van het GORS op zoek naar jou! We zoeken namelijk enthousiaste vrijwilligers die mensen met een licht verstandelijke beperking willen ondersteunen in het Eethuis. De vrijwilligers laten gezellige eters samen van een heerlijke maaltijd genieten. Bekijk het vacature overzicht op www.gors.nl of neem direct contact op met Frangois Vervaet via fvervaet@gors.nl of 0625 511 574. Veelzijdig in ondersteuning Cees Vader: „Uiteraard zijn mijn medewerkers en ikzelf gebleven" FOTO JASPER KARMAN De Golff, aan de Badhuis straat 6 in Koudekerke is gesloten geweest vanwege een ingrijpende verbou wing en gaat woensdag 18 mei om 8.00 uur verder als EMTÉ-supermarkt. Marcel van der Voort Koudekerke "In Koudekerke is vrijwel alles veranderd. Uiteraard zijn mijn medewerkers en ikzelf geble ven", begint eigenaar Cees Va der te vertellen. "De broodafdeling is vernieuwd. Daar bakken wij meer af, ook de 800 grams broden. Verder is er het vullen van moorkoppen en slagroombollen. De slager is be ter in het zicht gekomen. Daar zijn ook vers gegrilde kippen. Verder verkopen wij meer vis soorten en het assortiment ge sneden groenten is uitgebreid. In de winkel zijn allemaal nieu we schappen en diepvriesmeu bels. Er is een ander plafond en er werd geschilderd. Ik kan spreken van een complete me tamorfose", voegt hij eraan toe. "Bovendien is er in de winkel een geldautomaat van de Royal Bank of Scotland. Daar is be hoefte aan. Vooral bij toeristen die extra willen pinnen." Tot voor kort heette de super markt Golff. Een beperkte win kelketen. EMTÉ is van Sligro en vormt een Nederlandse ke ten van 130 zaken. Direct is een groot aantal producten blijvend in prijs verlaagd. EMTÉ komt in Koudekerke iedere week met aanbiedingen en verrast de klanten regelmatig met spaaracties. EMTÉ voert het huismerk Markant dat vol gens het concern vijfentwintig procent voordeliger is dan de bekende merken. Vader: "Voor de klant is het winkelen bij EMTÉ voorde liger. Voor mij is het handig omdat veel wordt aangestuuisü vanuit een grote organisatie. In Vlissingen is mijn winkel vorige week als EMTÉ verder gegaan. De reacties op die omschake ling zijn positief."

de Faam | 2011 | | pagina 47