XXX WILD GANZEN Intiem op Bella Bella Laatste Blinddate voor zomervakantie Concert met muziek van Bach en Vivaldi Jazz van topartiesten bij Popaanzee Moet de paraplu mee? Kijk op de btiienradar van Piet Paulusma word ook donateur wildeganzen.nl O"1" Laat je inspireren door dit programma, Zeeuwse Zomer gaat van start op dinsdag Regen of zonneschijn Vrouwen tonen hun kracht- HEERLIJKE LENTE CITROEN FANTASIETJE 8,25 4 GEVULDE KOEKEN 3,95 FIJN VOLKOREN €1,40 P0LDERRR00DJE 1,10 ONTWIKKELINGS SAMENWERKING Het Gilde van de Betere Banketbakkers Beleef de Zeeuwse Zomer! De zomer komt eraan! Tijd voor een nieuwe serie Zeeuwse Zomer. De leukste activiteiten en de mooiste plekjes van Zeeland ontdek je met Daniela Geldcf. Zij gaat deze zomer op zoek naar vertier en plezier in zeeland. zln in iets leuks? waarin zowel knusse dorpjes, mondaine badplaatsen als spannende outdoor- activiteiten de revue zullen passeren. 17 mei (herhaling op zaterdag) en is vanaf dan iedere week te zien op maximaal tv. Maximaal viert de zomer! Jij toch ook? Uit in Zeela www.de-faam.nl Wie-o-wie zijn de twee heren die donderdag 26 mei naar Podium 't Beest in Goes komen? Theateravon turiers kunnen meedoen aan deze theater- of mu- ziekBlinddate. Middels een prijsvraag kunnen ze twee vrijkaarten winnen, maar voor wat? Een tipje van de sluier: Het zijn variétéar tiesten in het diepste van hun gedachten. Hun fysieke kwaliteiten en onuitputtelij ke energie hebben ze jaren lang ingezet bij gezelschap pen als Alex d'Electrique, Theatergroep Carver en Theatergroep Max. Mail naar info@tezbv.nl onder vermelding van naam, adres en telefoonnummer. Prijswinnaars ontvangen bericht. Aanvang: 20.30 uur. Kaarten www.theater- verkoopzeeland.nl Barokensemble Festoen geeft zondag 22 mei een concert in de Doopsgezinde kerk aan de Lange Noord straat in Middelburg. Op het programma staan wer ken van Telemann, Krieger, Bach, Rameau, Soler en Vivaldi. Marie Anne Jacobs (alt) verleent haar mede werking aan dit concert. Al eerder trad ze samen met Festoen op in Middel burg. Ze vertolkte destijds Salve Regina van Pergolesi. Marie Anne Jacobs is een veelgevraagd solist voor de bekende grote koor- en ora- toriumwerken. Daarnaast wordt zij vaak benaderd voor solowerken voor alt en orkest of ensemble. Tijdens dit concert zingt ze O Jesu, du mein Leben van Krieger voor alt, viool, gamba en basso continuo. Ook brengt ze Vestro Principi Divino van Vivaldi voor altstrij kers en basso continuo. Festoen, onder leiding van Jan van der Linden, bestaat voor het merendeel uit beroepsmatig docerende musici. Regelmatig geven zij in de regio Den Haag concerten, waarbij afhan kelijk van het programma de samenstelling van de groep kan variëren. Tijdens het concert zal naast de instrumenten klavecimbel, dwarsfluit, gamba, viool, altviool en cello het kistor- gel bespeeld worden. Kistorgel en klavecimbel zijn samen te horen in het Andantino uit het Derde concert voor twee toetsin strumenten van Antonio Soler. De toegang tot het concert is vrij. Aanvang 15.00 uur. Bezoekers van Galerie Kats kunnen foto's bewonderen van de expositie Vrouwen- power. Dat is een reizende tentoonstelling van portretten van Zeeuwse vrouwen. Deze dames doen mee aan de cursus De Kracht van Vrouwen op de Academie voor Kwaliteit van Bestaan. Sinds 2004 géven Margriet Woltering en Marjan Roling daar cursussen aan de hand van thema's die aanslui ten bij de vragen van de vrou wen. Het doel is de vrouwen hun persoonlijke successen te laten ervaren en daarmee hun zelfbeeld te verbeteren. Zo ontstond het idee voor het maken van grote portretfoto's. De portretten zijn tot en met 28 mei - op donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.00 tot 17.30 uur - te bewonderen. Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 Alex Roeka Voor het eerst zet het interna tionaal huisconcertnetwerk Live in Your Livingroom voet aan grond in Middelburg. Live in Your Livingroom is een project waarbij bands in je huiskamer optreden. Alex Roeka bijt het spits af. Zater dag 28 mei geeft hij samen met gitarist Maarten Kooijman een zeer intiem akoestisch concert in de Eigenhaarstraat 29 in Middelburg, in de woonkamer van Chris Tangelder. "Als je dan toch iemand op wil laten treden in je huiskamer, dan maar Alex Roeka dacht ik", zegt de gastheer. "Zijn muziek en teksten zijn heel O' Rancy Brecker De Sebastiaan Cornelissen Group ft. Randy Brecker treedt zondag 22 mei op in 't Beest in Goes. In het voorprogramma van dit Popaanzee-concert staat Zeeuwse band Vota Fonzie met lichtvoetige swingpop. Seb's Web is het nieuwste project van drummer, componist en arrangeur FOTO:PR Sebastiaan Cornelissen. Op een eerder album van Seb werkte allround jazzmaster Randy Brecker al mee. Van het één kwam het ander en zo speelt Brecker deze maand mee op Seb's Web tour. De deuren openen om 14.30 uur. Kaartenverkoop via www.theaterverkoop- zeeland.nl. DEVOOBO Bedrijfsweg 4 'Vrijburg' Vlissingen www.scooterandlifestyle.nl 0118 - 47 06 66 S 50 Sport Tüanlo Breng eens een bezoek aan onze showroom, ook voor alle gadgets en de shopping collectie van Vespa!

de Faam | 2011 | | pagina 46