/Inktfestival! Collega's erge zich aan rook 't Grmteschurttf LowBudgetPC voor betere prijzen Rabarber Bananen Gratis Calculator!_ Paprika Koolrabi COLLECTANTF" GEVRAAGD! CADEAUWINKEL: PRINTSERVICE: Canon Amateurkunst voor een vitaminekuurtje... Opslag voor bedrijf en particulier Sn1MurtipaCkenaar keuze nu alle rieten harten AANBIEDING nu 30% korting! de goedkoopste FAXSERVICE van Vlissingen! €199,- all-in per kilo 'Turbana' per kilo www.lowbudgetpc.nl Kunstveiling Oxfam Novib Bijzondere kerkdienst Voorstelling van toneel Hetlef "Rookpauzes gaan ten koste van de productiviteit" Helft Nederlanders stoort zich aan rook WAK bij de Kunsteducatie Winkel Terre des Hommes Altijd actueel: de-faam.nl k. Middelburg 0118-613713 www.cHy-store.nl www.groenteschuurtje.nl tel: 0118591459 tussen Serooskerke en Oostkapelle Walstraat 156, 4381 GT Vlissingen. Tel.: (0118) 41 77 72 U",,: Herenstraat 17 Middelburg (centrum) 0118-617057 Lunchcafé, cadeauwinkel en printservice Scheldestraat 214381 LV Vlissingen Telefoon 0118 441929 Lunchcafé en winkel 0118 441930 Printservice O Veelzijdig in ondersteuning 2 jaar Hardware onderdelen Zoekt u een harde schijf, extra gewoon op voorraad tegen lage winkelprijzen Ook voor computer reparatie Moederbord of scherm van uw laptop defect? Laat deze repareren voor: Overige reparaties volgens onze standaard voorwaarden Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 17.30 uur, zaterdag 10.00 - 17.00 uur donderdag koopavond 18.30 - 20.30 uur Openingstijden: AANBIEDING R2 INTEL i3-2100 met Windows 7 Asus P8H61-M MB i3-2100 3.1Ghz 4GB geheugen DVD RW brander 1TB Harde schijf ,2x USB3.0 Windows 7 HP 64bits Snelle PC voor foto bewerking, internet, Skype, office enz, Maandag 12.00-17.00 uur Dinsdag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur Zaterdag is de printservice gesloten mooi lang en rood 'stoplicht' 1x rood 1x geel 1x groen nieuwe oogst per stuk Voor meer Systemen, Notebooks en hardware onderdelen zie onze site: Collecteweek 19-25 juni Bel naar: 0118-635583 of mail naar: walcheren@redcross.nl 'Zolang de voorraad strekt. Aanbiedingen zijn geldig t/m 22-05-2011 Eventuele prijswijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden. Cll-8 Chromatife Patk .mm OOE MEE en MELD JE AAN voor de Week van de Amateurkunst Tijdens de Week van de Ama teurkunst (WAK) laten amateurs, verenigingen en organisaties hun kunsten zien. Lees wat er te doen is tot en met 22 mei. www.de-faam.nl Vlissingen In Ter Reede in Vlissingen wordt er op woensdag 18 mei een kunstveiling gehouden. De opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan Oxfam Novib. De kunstwer ken zijn verzameld tijdens de Maritieme kunstmarkt die in april in Ter Reede was. Amateurkunstenaars hebben allerlei werken beschikbaar gesteld, zoals olieverfschil derijen, pasteltekeningen, etsen, sieraden en keramiek. De kunstvoorwerpen zijn van 11.00 tot 13.00 uur te bekijken in het Atrium van Ter Reede. Om 14.30 uur begint de veiling. Oostkapelle In de Zionskerk aan de Duinweg 36 in Oostkapelle is er op zondag 15 mei weer een bijzondere kerkdienst. Deze wordt gehouden voor en met mensen met verstan delijke handicap of functie beperking. De dienst begint om 14.30 uur. Voorganger is A. Dekker uit Oostka pelle. Medewerking wordt verleend door het Combo Glorify. Middelburg Senioren Toneelgroep Hetlef van Stichting Welzijn Mid delburg geeft op donderdag 26 mei een uitvoering. De voorstelling duurt een uur en heeft als titel Marijke. Het begint om 16.00 uur in het Grand Café van Het Getij aan de Oosterschel- destraat 18a in Middelburg. De toegang is gratis. Na afloop kan men deelnemen aan een gezamenlijke maal tijd, samen met de spelers. De kosten van de maaltijd zijn 6,00 euro. Aanmelden hiervoor kan tot 24 mei via 06-14036852. Ricardo (r) mag roken wanneer hij wil en Allard (midden) alles "Ik rook niet, maar mijn collega's bij scheepswerf Damen Schelde Naval Shipbuilding in Vlissingen die dat wel doen moeten zich houden aan de gewo ne pauzes. En kunnen niet zomaar rookpauzes instel len", meldt Kees Marijs. Volgens carrièrewebsite Monsterboard.nl stoort de helft van de Nederlanders zich aan de rookpauzes. Marcel van der Voort Vlissingen "Er is niet altijd zicht op of er iemand in de productie wegloopt om een sigaret te gaan roken. Ik denk dat die rokers minder productief zijn. Het scheelt natuurlijk wel of er twee of duizend medewerkers een rookpau ze nemen", praat Marijs verder in het Vlissingse centrum. "Ik vind die extra rookpauzes be lachelijk. Ik loop als niet-roker ook niet elk uur zomaar tien mi nuten weg", reageert Theo. Hij maakte bij de Belastingdienst in Goes veel rokende collega's mee. "Ik zag collega's die om zeven uur 's morgens begonnen met werken en tien minuten later buiten stonden te roken. Daarom wil ik dat de prikklok terugkomt op het werk. Ik vind dat rokende collega's moeten wachten op de reguliere pau zes. Als ze voor de deur van hun werk gaan roken is dat WORD WAKKER! Vlissingen Kunsteducatie Walcheren presenteert zich tijdens de Week van de Amateur kunst, tussen 14 en 21 mei. Zij laat in deze periode op drie plaatsen zien wat cur sisten van het instituut in hun mars hebben, met exposities, presentaties en gastlessen in Veere, Mid delburg en Vlissingen. In de Kloostergangen van de Abdij in Middelburg is de tentoonstelling te zien van Zeeuwse amateurschilders die hebben meegedaan aan de landelijke schilder wedstrijd Talens Palet. 35 Inzendingen prijken aan de muren van het histori sche complex. De Zeeuwse winnaar dingt mee naar de landelijke hoofdprijs die in oktober wordt uitgereikt. In de expositie is ook een ruime selectie opgenomen van werk van cursisten van Kunsteducatie Walcheren. In de Kloostergangen van de Abdij in Middelburg zijn 21 mei vanaf 14.00 open lessen en presentaties van de cursussen beeldhouwen, edelsmeden, schilderen en keramiek. En cursisten uit verschil lende dansgroepen ge ven op en rond de Kleine Markt in Vlissingen, van 13.30 tot 16.00 presenta ties Middelburg De winkel van Terre des Hommes in Middelburg is op zondag 1 mei verhuist van de Sint Janstraat 27 naar de Geerepassage 12. De of ficiële opening is op zaterdag 28 mei door burgemeester Schouwenaar. In de winkel worden nieuwe en tweedehands producten gecombineerd. Tweede hands kleding en curiosa van goede kwaliteit kunnen bij de nieuwe winkel worden ingeleverd. De klant krijgt hier geen geld voor, de spullen wor den geschonken. De gehele opbrengst is voor Terre des Hommes. "0 lüiüiü.terredeshommes.nl

de Faam | 2011 | | pagina 2