va^aUTO Kia Picanto; modern zuinig cine City kiest voor Nissan Primastar Toyota's bij Auto- schadeteam Baarends De bekendste bioscopen van Zeeland, Cine City in Vlissingen en Cine City in- Terneuzen, hebben vorige week een Nis san Primastar van Auto Sturm ingezet. Robs Strating Vlissingen Op de foto overhandigt verkoopadviseur Danny Sturm de sleutels aan Sander Goedegebure, as sistent bioscoopmanager van Cine City voor het grote complex in Vlissingen. Sander Goedegebure: "Vanwege de beproefd goede samenwerking met Auto Sturm, hebben we besloten over te stappen op een Nissan Pri mastar. We zetten deze bus in als bedrijfsauto, want we moeten nogal eens films vervoeren van de ene naar de andere bioscoop: dat verdient een stevige auto, want dat zijn zware dozen. We rijden heel wat kilometers en moeten onze films altijd op tijd op de juiste plaats hebben. Dan is betrouwbaarheid belangrijk. Cine City Ongeveer tien jaar geleden werd het gloednieuwe Vlissingse bioscoopcomplex Cine City in gebruik genomen. Het tijdperk van het oude vertrouwde Alhambra was afgelopen. Maar wat er voor in de plaats kwam, mag er zijn: ruim 1200 comforta bele fauteuils in zeven bioscoopzalen, superieur beeld en surround geluid. Lekker veel beenruim te en na de film een gezellig grand café waar men te midden van vele filmsterren en beroemdheden een heerlijk hapje kunt eten en wat drinken. Eind vorig jaar nam Cine City ook de bioscoop in Terneuzen over. Het complex heeft 4 zalen met 200 plaatsen. Nissan Primastar Danny Sturm: "We hebben de korte Primastar in de Accenta-uitvoering met de 115 pk com- monraildiesel graag geleverd aan Cine City. We maken allang reclame in de bioscoop en er staat altijd één van onze producten in de hal. Zo heb ben we erg veel succes gehad met de bijzondere Nissan Juke, onze opvallende crossover. woensdag 18 mei 2011 - pagina 27 Sinds kort is Autoschadeteam Baar ends volledig Toyota herstelbedrijf en om die samenwerking kracht bij te zet ten, heeft het gerenommeerde schade- bedrijf twee Toyota's aangeschaft. Rob Strating Goes Peter Sinke van Autoschadeteam Baarends: "Onze klantenautovloot bestaat uit zo'n 45 au to's van alle merken waarmee we zaken doen. We hebben een enorme variëteit aan modellen, omdat we de klant een auto willen meegeven die bij zijn eigen wagen past. We zijn ook voor de samenwerking met Toyota De Jonge altijd loyaal geweest aan het merk en hebben alle onderdelen bij de dealer besteld. Nu we volledig Toyotaher- stelbedrijf zijn geworden, hebben we besloten twee Toyota's aan te schaffen die precies in ons klantenautobestand passen. Natuurlijk sprak ik ook even met Peter de Jonge, directeur van de Toyotavestigingen in Goes en Vlissingen: "Elke klant krijgt van ons een kaart waarop staat wat hij of zij moet doen bij schade. Er wordt verwezen naar ons bedrijf, maar ook naar Autoschadeteam Baarends. In een stappen plan wordt keurig uitgelegd hoe hij of zij moet handelen. Ook de voordelen van Autoschade team staan op die kaart vermeld. We zijn bijzon der content met de samenwerking! En over de nieuwe Verso S: "Na het uit produc tie nemen van de Yaris verso hadden we niet meer zo'n compacte SU V in huis. Met de komst van deze verso S is dat probleèm weer opgelost. Hij zit vol met praktische eigenschappen: de hoge instap, het start/stopsysteem waardoor het brandstofverbruik erg gunstig is, hij is compact, want hij meet iets minder dan 4 meter, hij bezit een achteruitrijcamera en een bluetooth-voorbe- reiding. Voorts bezit hij alle actieve en passieve veiligheidsmaatregelen die bij een moderne auto passen." Op de foto Jacco Zuidijk, schadecalculator/kwa- liteitscontroller bij Autoschadeteam Baarends. Blij verrast nemen we deze week de nieuwe Kia Picanto mee voor een testrit. Een leuke moderne auto voor een bijzonder aantrekkelijke prijs. En nog zuinig in gebruik ook! Marina Meijers Goes Vlissingen De nieuwe Kia Picanto biedt een in zijn klasse ongekend niveau van verfijning en comfort. Het krachtige design is doorgetrokken naar het interieur waar kwaliteitsmaterialen de sfeer bepalen. Ook de motoren van de Picanto staan aan de top van hun klasse, onder meer dankzij een van de laagste C02-waar- den in hun klasse. Bovendien weet je dat je van de Picanto lang zorgenloos plezier zult hebben. De Picanto wordt namelijk, net als de an dere modellen van Kia, standaard afge leverd met zeven jaar garantie. Een veilige betrouwbare aanschaf dus. Ondanks of misschien wel dankzij de compacte afmetingen combineert de Kia op een heel leuke, hippe manier dit formaat met een strak design. De auto oogt fris en strak en is natuurlijk su- perhandig in het stadsverkeer. Met zijn lengte van 3,6 meter heeft de nieuwe Picanto precies de juiste afmetingen om in het stadsverkeer uitstekend te functioneren en om een fantastische indruk te maken. Den kenmerkende Tiger Nose grille bepaalt zijn look in combinatie met de LED-dagrijverlich- ting en sportieve voorbumpers. Een karakterlijn over de hele lengte van de wagen, geaccentueerde LED-achter- lichten en prominente schouderlijnen versterken zijn evenwichtige propor ties. Het interieur is keurig afgewerkt. Ze ker voor een auto in deze prijsklasse. De Picanto die wij testen uitgerust met het Comfort Pack. De prijs-kwaliteit- verhouding is zonder meer uitstekend te noemen. Zelden bood een auto in deze klasse zo'n hoogstaand interieur met stijlvolle bekledingen. Voor ieder een die toonaangevende technologie eist, omvat de uitrusting een sportief goed afleesbaar instrumenteppaneel, uitgebreide audiotechnologie en een sleutelloze instap met Smart Key. Dankzij de lange wielbasis biedt het Picanto-interieur heel wat beenruim te. En indien nodig kan de achterbank worden neergeklapt om een praktische bagageruimte te creëren. Het type dat wij mochten lenen, is bovendien een vijfdeursmodel wat ik zelf altijd erg handig vind. Motor Kia bewijst dat een grote motor niet al tijd nodig is om maximaal te genieten van een auto. Kia biedt keuze tussen twee geavanceerde motoren: de 1.0 liter benzinemotor met 69 pk en de 1.2 liter motor die goed is voor 85 pk. Dit resultaat in een groen A-label en 14% bijtelling voor de zakelijke rijder. Daarnaast is de Picanto vrij van BPM en wegenbelasting. De Kia Picanto is er dus vanaf 7.995 euro voor de 1.0 CVVT. De 1.0 CVVT Airco is er vanaf 8.795 euro. Het mo del Picanto zoals wij mochten testen kost 13.106 euro. Op dit model is dan wel volledig aangekleed met Comfort Pack, Exterior Pack en Style Pack: diverse opbergvakken, speciale stoel- bekleding, elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, 15" licht metalen velgen, Smart Key en button start en stuurwielbediening voor de audio. Kortom, een hoop extra's die zorgen voor nog meer rijplezier. Meer informatie over de Kia Picanto bij Kia Melse in Vlissingen en bij Auto Ver meulen in Goes. Tot de volgende keer, Marina

de Faam | 2011 | | pagina 27