werken Zeeuwse weg Een volle tank voor 20 euro Subaru Outback AutoVermeulen Showroom Van grote patsers tot kleine mini's Toyota FT-86 productieversie Volvo neemt alvast voorschot Ibiza nu ook in COPA-team SUBARU Alle l|ixe en maar liefst 6000,- voordeel! Nieuw model Ford Focus komt met WiFi De belangrijkste primeur van Mazda op de AutoRAI 2011, de Mazda2 BiFuel, staat nu bij Tramper Goes. woensdag 18 mei 2011 Toyota levert de stoere produc tieversie van de FT-86 met een nieuw ontwikkelde tweeliter viercilinder boxermotor. Die motor is gekoppeld aan het D-4S injectiesysteem dat veel trekkracht kan leveren. Het japanse merk geeft aan dat de FT-86 op een geheel nieuw on derstel staat. Het racemonster heeft de aandrijving op de ach terwielen. Een groot voordeel voor de stabiliteit is natuurlijk dat de auto beschikt over een uitzonderlijk laag zwaartepunt. Volvo neemt met de Ocean Race Editions een voorschot op de start van de zeilrace in het najaar. Het gaat om vier modellen dievanaf juni bij de dealer staan. De Volvo Ocean Race Editions zijn leverbaar in de exterieurkleuren* Volvo Oce an Blue II of Electric Silver. In het interieur valt de hoogwaar dige afwerking op. De V60 is er vanaf 39.440 euro, de XC60 vanaf 50.145 euro, de V70 vanaf 42.645 euro en de XC70 vanaf 50.445 euro. Seat completeert het COPA- team met de Ibiza COPA Plus. Die is voorzien van een' 1.4 liter benzinemotor (85 pk) of een 1.2 TDI E-Ecomotive turbodiesel motor (75 pk). Laatstgenoemde is vrijgesteld van BPM en we genbelasting. Beide versies zijn voorzien van een riante uitrus ting: van climatronic tot Blue tooth. Gezien de vele extra's en de prijs vanaf 16.395 euro boekt de koper van een driedeurs Ibi za COPA-versie een voordeel van zo'n 1.100 euro. Een overzicht van de belangrijkste wegwerkzaamheden op Walcheren en in Noord- en Zuid-Beveland tot 1 juni Vlissingen Vanwege werk aan de Schuitvaartgracht is deze tot vrijdag 17 juni afgesloten voor verkeer. Het trottoir blijft toegan kelijk voor voetgangers. Het eenrichtingsverkeer in de Ho- geweg wordt gedurende de werkzaamheden opgeheven. Het verkeer kan in- als uitgaand gebruik maken van de Hogeweg. Het Ravensteinplein is alleen bereikbaar via de Bonedijkestraat. Goes De Rommerswalestraat is opgebroken vanwege riolerings en herbestratingswerkzaamheden. Samen met het gedeelte van de Schengestraat tussen de Zwakestraat en de Westwal zal deze naar verwachting tot 30 mei afgesloten blijven. Om rijden kan via Westsingel-Zuidvlietstraat. Kamperland De Spuidijk in Kamperland is tot de bouwvakvakantie (23 juli) afgesloten voor verkeer. Waterschap Scheldestromen bouwt een nieuw gemaal. Het verkeer van Kamperland naar de Havenweg wordt omgeleid via de Ruiterplaatweg. Bedrij ven aan De Havenweg blijven bereikbaar. Middelburg In- en om de Ruijterstraat, Trompstraat, Piet Heinstraat en Baarsjesstraat wordt tot na de zomer gewerkt aan een nieuwe riolering, aan wegbestrating, aan nieuwe trottoirs en aan parkeervakken. Het verkeer in- en om de betreffende straten wordt door lokale bewegwijzering omgeleid. Vlissingen De riolering en de bestrating in de Korenbloemlaan en Le- lienlaan worden vervangen. Het werk duurt tot ongeveer eind van deze maand. De woningen zullen in principe te allen tijde te voet bereikbaar blijven. Koudekerke De reconstructie van de Middelburgsestraat en de Duin straat is in volle gang. Er is veel verkeershinder rond de dorpskern van Koudekerke en. door verkeersborden ter plekke worden de omleidingsroutes voor het verkeer aan gegeven. Serooskerke De rechtstreekse verbinding vanuit Serooskerke naar de Vrouwenpolderseweg langs molen De Hoop is nog tot juni van dit jaar afgesloten voor autoverkeer. Er is een omlei dingsroute ingesteld die met borden wordt aangegeven. Once-in-a-lifetime-opportunity Confidence in Motion .Outback 2.5i Luxury nu tijdelijk voor 35.995,- (op'=op). Dé Zeeuwse Subaru 6 Sterren Dealer: Pearyweg 6 I 4462 GT GOES I 0113-561812 I autovermeulen.nl 0?: Ford biedt in de Focus modeljaar 2012 een WiFi- hotspot in de auto aan. Snel daarna zullen ongetwijfeld andere Ford-modellen vol gen. Het betreft de Euro pese introductie van Ford SYNC met My Ford Touch. Met behulp van een USB- modem of Smartphone die de gebruiker toch al heeft, beschikt de Focus met SYNC over een vei lige draadloze verbinding in de hele auto. Passagiers kunnen met WiFi-appara- ten moeiteloos verbinding maken met het internet. Het systeem biedt onder weg gebruiksvriendelijke connectiviteit voor maar liefst vijf verschillende ap paraten. Voor het nieuwe belastingvrije model met A-label hoeft geen BPM betaald te worden en geldt een fiscale bijtelling van 14 De Bifuel is beschikbaar in twee versies: een 1.3 liter Cool en een 1.3 liter High Power GT-M Line. "De xMazda2 BiFuel is de eerste Mazda in Nederland met A-label en biedt als extra een° moderne af-fabriek LPG- gasinstallatie, die de benzinemotor via een automatische schakeling altijd op LPG laat draaien, tenzij er handmatig een andere keuze wordt gemaakt", ver telt Rinze Back, directeur bij Tramper in Goes. De LPG vulaansluiting is op vernuf tige wijze achter de brandstofklep geplaatst, direct naast de vulopening voor de benzinetank. Hierdoor is hij uit het zicht en is er geen extra gat in de carrosserie zichtbaar. De Mazda2 BiFuel heeft een gecombi neerd verbruik van slechts 6,51/100 km en daarmee een uitstoot van slechts 110 g/km, een wereldprimeur voor een viercilinder benzinemotor in dit seg ment, waardoor er geen BPM-toeslag geldt. Daarnaast hoeft er voor deze Mazda2 geen wegenbelasting te wor den betaald en indien de auto zakelijk wordt gebruikt geldt er een bijtelling van slechts 14%. Het omslagpunt van de Mazda2 Bi Fuel, vergeleken met de benzineversie, wordt al bij minder dan 1.000 kilome ter per jaar bereikt.

de Faam | 2011 | | pagina 21