Amuse Me groeit ^10% DIRECTE LEIUTEKORTIIMG 't ZANDDOR OP DE HELE MORRES COLLECTIE' Met 2 personen vier dagen naar de Moezel-romantiek Voetbal Awards Djyla zoekt een rustig thuis waar ze zichzelf kan zijn SHOWROOMBAGEN Klik en win Win startbewijs Kustloop Vrouwenpolder véél woonplezier Houtkachels Speksteenkachels Pellet kachels Ko/yj J(ijl(en m onZe Vet-meUcode óhotoroom en ontvang een bü^je !(o-f-fie met een boluS dozyip/e.&'t óhooJtoo/v Wij zijn leverancier van o.a.de merken: Janus Wanders Dovre Jacobus Anyfire Haarden Vrijdag 13 mei van 9.00 tot 17.00 uur en Zaterdag 14 mei van 9.00 tot 13.00 uur Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 11 mei 2011 De Faam pagina 5 www.deweekkrant.nl/actie www.de-faam.nl Ellen Dek is de stuwende kracht en fotograaf van de website van de Voetbal Combinatie Koudekerke. Zij is kandidaat voor de Voetbal Awards. Lees het op onze website: René Willems overhandigt de eerste poster van Amuse me aan burgemeester René Roep. FOTO: JASPER KARMAN Tijdens het pinksterweekein- de, op zaterdag 11 en zondag 12 juni, is de derde editie van Amuse Me, waaraan twaalf restaurants in Vlissingen meewerken. In elke zaak wacht de liefhebber drie amu ses en een bijpassend glas wijn voor 9,95 euro per loca tie. Burgemeester René Roep heeft afgelopen vrijdag in res taurant De Beurs de eerste nieuwe poster van het evene ment in ontvangst genomen. Marcel van der Voort Vlissingen "Wij zijn hier drie jaar geleden mee begonnen", verklaart initi atiefnemer René Willems van Culi Consult Kookstudio. En vervolgt: "Deze culinaire wan deling door Vlissingen had het eerste jaar tien deelnemende be drijven en 900 bezoekers. Vorig jaar waren dat er 1800. Ik denk dat wij dit jaar uit onze voegen gaan barsten en er 2500 bezoe kers komen." Eén ondernemer van vorig jaar is er niet meer bij. Nieuw zijn De Beurs en Hotel Goes. Gebleven zijn De Vissers haven, Small Talk, De Gecroon de Liefde, Het Arsenaaltheater, Culi Consult Kookstudio, Terra Mare, Belgische Loodsensocië- teit, Soif, Pare Central en Eetca fé Roots. Het evenement is beide dagen tussen 12.00 en 21.30 uur. Bovendien is er de amuse- kookwedstrijd in Culi Consult Kookstudio. Via de website kun nen amateurkoks en liefhebbers zich tot vrijdag 13 mei inschrij ven. Er komt een selectie van zes amuses op basis van het ingediende recept en die zes koks strijden op een zaterdag in mei om de eerste plaats. Burgemeester Roep: "Als je meer bezoekers krijgt zouden er eigenlijk meer zaken bijge zocht fnoeten worden. Ook lijkt het mij een goed idee om voor 2012 arrangementen te maken in de sfeer van slapen en eten aan zee." www.amuseme.nl 3 september 2011 ga snel naar vwvw.de-faam.nl Middelburg Djyla is een kleine poes van bijna vier jaar oud. Ze is op zoek naar een rustig adresje waar ze zichzelf kan zijn. Als ze zich thuis voelt dan is ze lief en gezellig. Djyla is een mooie zwarte Europese korthaar. Ze kan niet bij andere katten en bij honden. Bij kleine kinderen is onbekend, maar bij grote kinderen kan ze wel. Djyla woont liever niet in een flat. Interesse in Djyla? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij het Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maan dag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feestdagen is het asiel gesloten. Meer informatie is te vinden op de website van het asiel. dierenasielwalcheren.nl Als Djyla zich thuis voelt dan is ze lief en gezellig. FOTO: JASPER KARMAN. 'Vraag naar de voorwaarden of kijk op www.morres.com. Kipreepjes in een fruitige lente-roomsaus met friet of rijst en dessert naar keuze. Maximaal 4 personen Kleverskerkseweg 16 4338 PM Middelburg T 0118-615942 F 0118-6: E info@zanddorp.nl www.zanddorp.nl 5599 De grootste woonwinkel voor Nederland én België is ELKE ZONDAG OPEN Industrieweg 2 4561 GH Hulst (Zeeuws-Vlaanderen) Tel.+31(0)416 - 673678 www.morres.com klantenservice@morres.nl Maar 45 minuten van Breda, 15 minuten van Antwerpen en 25 minuten van Gent Dovre Vintage 35 Wanders Olaf Eco

de Faam | 2011 | | pagina 5