DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN Al ruim 30 jaar uw betrouwbare partner! Bestel nu uw kozijnen en ontvang GRATIS GLAS tot 3000 Wordt het hoge druk of krijgen we een depressie? Piet weet het Serviceberichten BEUSOL Piet Pautusma Winnaars actie Gelaarsde Kat Zwemmen langs Walcheren Actiedag Containerdag in Oost-Souburg Rommelmarkt in Simnia Instapdienst op eigen benen Nobelweg 2-24, Goes (bij de Zeeianclhallen). Tel. 01 13-21 1.81 I www.belisolgoes.nl PRODUCTEN BELISOL geopend: ma.-vr.: 09.00 Kozijnen, ramen en deuren in PVC, ALU en HOUT Dakkapellen GRATIS offerte vrijblijvend en op maat Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer 10 Jaar garantie 100% financiering mogelijk Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl Informatie over dierenartsen, tandart sen en huisartsen, het ziekenhuis en apotheken staat op de website van De Faam. Daarop zijn ook de nood nummers en bezoektijden te vinden. www.de-faam.nl De winnaars van de vrijkaartjes voor de musical De Ge laarsde Kat zijn inmiddels naar de voorstelling geweest. Middelburg Lezers van De Faam puzzelen graag, dat werd de afgelopen weken weer duidelijk. Na de puzzelactie waarbij drie keer twee vrijkaartjes te winnen waren voor De Gelaarsde Kat de musical, werd de redactie overspoeld door mailtjes en briefkaarten. De winnaars zijn afgelopen zaterdag naar de voorstelling geweest. Dat zijn: C. Peters uit Middelburg; Marijke van Driel uit Vlis- singen en Kendra Haurissa uit Middelburg. Vrouwenpolder De Stichting Zwemmen langs Walcheren is op 18 april opgericht. Geïnspireerd door het zesmans estafetteteam De IJsselmeerbikkels, die het 41 jaar oude Nederlands record van de kanaaloversteek verbeterden, ontstond het idee om rond Walcheren zoiets te organiseren. "Het circuit Zwemmen langs Walcheren kent al drie zeezwemtochten van elk vier kilometer. Ook hebben we sinds 2009 de Boulevardrace. Als aanvulling daarop willen we op 24 juli een zwemtocht houden van Vrouwenpolder naar Vlissin- gen. Dat is 30 kilometer", legt Peter Rotte uit. De opbrengst van de Zeeslag rond Walche ren gaat naar de Stichting ALS. Middelburg In en rondom de Ontmoe- tingskerk aan de Oosterschel- destraat 1 in Middelburg is er op zaterdag 14 mei een actie dag. Van 9.30 tot 14.00 uur is er een uitgebreide rommel-, boeken- en bloemenmarkt. Ook zijn er diverse kramen met etenswaren en zijn er allerlei spulletjes op creatief gebied. Voor de kinderen zijn er leuke activiteiten. De opbrengst is bestemd voor het gemeenteproject Bouwstenen voor Kenia. De werkgroep zal met een stand aanwezig zijn waar nadere informatie over dit goede doel te verkrijgen is. Oost-Souburg L'escaut houdt in samenwer king met Woonburg en de gemeente Vlissingen weer een containerdag op zaterdag 14 mei van 10.00 tot 13.00 uur. Iedereen in de buurt is dan van harte welkom om allerlei rommel in een van de containers achter te laten. Tuinafval, grof vuil en oud meubilair mag allemaal in de container. Chemisch afval mag ook. Alleen wordt dit naast de containers geplaatst en apart afgevoerd. Er staan op diverse plekken containers. Een uitgebreid overzicht is te vinden op de website. tuiuiu.lescaut.nl Domburg Op het parkeerterrein van Zorgcentrum Simnia in Domburg is er op zaterdag 14 mei een grote rommelmarkt. De opbrengst komt geheel ten goede aan het nieuwe dieren asiel in Vlissingen. Om er een gezellig en groot evenement van te maken, kunnen ook particulieren voor 5,00 euro een grondplaats huren om hun overtollige spulletjes te verkopen. De rommelmarkt wordt gehouden van 10.00 tot 16.00 uur. Kinderen kunnen van 13.00 tot 16.00 uur hun speelgoed verkopen. Voor hen kost een plaats 1,00 euro. Om de sfeer te verhogen is er 's middags live muziek en is er een terras met buffet. Meer in formatie via m.van.hemert@ svrz.nl. Oostkapelle In de Zionskerk aan de Duin weg in Oostkapelle is er op zondag 15 mei een kerkdienst waaraan door een aantal gemeenteleden wordt mee gewerkt. Het thema van de dienst is op eigen benen. De band Glorious werkt aan de dienst mee. De dienst begint om 10.00 uur. 30 JAAR Vraag naar de voorwaarden

de Faam | 2011 | | pagina 4