INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl INFORMATIEF OVERHEID woensdag 11 mei 2011 De Faam pagina 28 VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Vrouwenpolder - Koningin Emmaweg 4, het ver groten van een schuur, (2-5); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het gemeentehuis te Domburg. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Biggekerke - Vroonweg, het verrichten van grondwerkzaamheden, (2-5) Domburg - Vloedlijn 21, het uitbreiden van een woning, (2-5); Gapinge - Dorpsstraat 25, aanpassingen in de Torenkerk, (3-5); Koudekerke - Middelburgsestraat 17, het her bouwen van een schuur, (27-4) Veere - Ravelijn 3, het uitbreiden en ver bouwen van een woning, (2-5); Vrouwenpolder - Fort den Haakweg 14, het hande len in strijd met de regels ruimte lijk ordening, (2-5); Zoutelande - Langendam 54, het bouwen van een schuur, (2-5); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). De vergunning en de bijbehorende stukken liggen tijdens deze periode ter inzage. VERZOEK (GEDEELTELIJK) INTREKKEN OMGEVINGS VERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Wij hebben een verzoek van de vergunninghouder ontvangen om de volgende omgevingsvergunning (gedeeltelijk) in te trekken: Domburg -Jan Tooropstraat 4a, het uitbrei den van een woning, (26-4); Het verzoek kan uit meerdere acti viteiten bestaan. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat het college op het verzoek heeft beslist. INTREKKEN VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Wij hebben de volgende omge vingsvergunning op verzoek van de vergunninghouder ingetrokken: Domburg -Jan Tooropstraat 4a, het uitbrei den van een woning (26-4); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). Het besluit, de ingetrokken omgevings vergunning en de bijbehorende stukken liggen tijdens deze pe riode ter inzage. ONTWERP OMGEVINGSVERGUNNING (uitgebreide voorbereidings procedure) Wij zijn van plan de volgende om gevingsvergunning te verlenen: Veere - Locatie: Kanaalweg Westzijde 2 - Voor: voorgevel herstel woning - Type: integraal Zoutelande - Locatie: Willebrordusplein 3 - Voor: restauratie orgel - Type: integraal Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag lic^t het ont werpbesluit omgevingsvergunning, de aanvraag en de daarbij beho rende stukken van 3 mei t/m 14 juni 201 1 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden een mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een monde linge zienswijze kunt u contact op nemen met Theo Elenbaas, tel. (0118) 555349. Wij maken u erop attent dat u pas beroep kan indienen tegen het definitieve be sluit. Dit kan alleen als u tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend en u belangheb bende bent. VASTSTELLING ADRESSEN Op 1 juli 2009 is de wet Basisregi straties Adressen en Gebouwen (wet BAG) in werking getreden. Deze wet verplicht gemeenten om alle adres- en gebouwgegevens in een geautomatiseerd systeem te re gistreren. Vanaf 1 juli 201 1 moet de overheid verplicht gebruik maken van deze gegevens. De ge meente Veere is op ait moment bezig met de inrichting van de BAG. Alle gegevens in de BAG moeten ontleend zijn aan een brondocument. Maar zeker van al lang bestaande straatnamen en adressen zijn maar sporadisch brondocumenten aanwezig. Om die reden is eerder al besloten om alle straatnamen en adressen op nieuw vast te stellen (besluit van 28 september 2010). Alle beno digde gegevens kunnen daardoor ontleend worden aan een nieuw brondocument. Met dit nieuwe be sluit zijn geen straatnamen en adressen toegevoegd, gewijzigd of ingetrokken. Wat al bestond is opnieuw ongewijzigd vastgelegd in een nieuw besluit. In het besluit van 28 september 2010 ontbreken nog een aantal adressen. Hiervoor is nu een aan vullend besluit genomen. Het be treft de appartementen van het Badhotel aan de Domburgseweg te Domburg. Het college heeft op 22 maart 201 1 een aanvullend aantal nummeraanduidingen (adressen) in de gemeente Veere vastgesteld. Dit aanvullende besluit ligt ter inzage. Tegen betaling kan een afschrift van het besluit verkre gen worden. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale pubïieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen be zwaarschrift worden ingediend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen door belanghebbenden een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk gebeu ren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aan vrager) en moet tenminste het vol gende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college, de burgemeester of de ge meenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector be stuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlopige voorziening ge vraagd worden bij de Voorzienin- genrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 11 mei 2011 Burgemeester en wethouders van Veere gemeente Middelburg BESLUIT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat met betrekking tot de verordening par keerbelastingen 2002 het 'Besluit tot aanwijzing van plaatsen en werkingsduur betaald parkeren' op 26 april 201 1 is vastgesteld. Het besluit ligt ter inzage bij de af deling planning en controle/belas tingen. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de uitzondering voor fietsers op het voetpad in de Reigerstraat, wordt opgeheven door het onder bord 'uitgezonderd fietsers' onder de voetpadbord te verwijderen. Inzage Het besluit ligt tot en met 22 juni 201 1 elke werkdag tijdens kan tooruren bij de vakoalie in het stadskantoor ter inzage. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijg baar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Lievense, telefoonnummer (0118) 67 52 91. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken, van 12 mei tot en met 22 juni 201 1een be zwaarschrift indienen. Het be zwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waar tegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Al gemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent Belanghebbende als uw be lang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (artikel 1:2 van de Alge mene wet bestuursrecht). Uw be lang moet zich dan wel onder scheiden van de belangen van grote aantallen anderen. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eige naar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe om geving van de weg waarop een besluit betrekking heeft. Bij een wil lekeurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwe zig. Een belanghebbende die redelij kerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van ae Al gemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voor zieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. WET MILIEUBEHEER (Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 2.20 lid 1 en 2.20 lid 5 van het Activiteitenbe- sluit en de bijbehorende ministe riële regeling maatwerkvoor schriften hebben opgelegd met be trekking tot geluid en gedragregels ten aanzien van: Weststrate, Herculesweg 37. Het besluit waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 12 mei tot en met 22 juni 2011elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Desge wenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (011 8) 67 52 42. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met de opgelegde maat- werkvoorschriften en die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen ziens wijze te hebben ingebracht) kan vanaf 13 mei tot en met 23 juni 201 1 schriftelijk beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien een beroepschrift is inge diend en men van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van arti kel 8:81 van de Algemene wet be stuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Voor zowel het in dienen van een beroepschrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht ge heven. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsver gunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tus sen haakjes staat de datum van ontvangst): Althoornweg 10: plaatsen prijzensign en aanpassen tekst reclame zuidgevel pand (27-4) (2011/6122). Brigdamseweg 32: vervan gen loods (2-5). Johannes Postkwartier 92: plaatsen dakkapel (21-4). Oostelijke Kanaaldijk (Vo- geldijk) tussen Midaelburg en Oost-Souburg: kappen 4 bomen (29-4) (2011/6255). Oude Veerseweg 1-2: reali seren ruimte voor opslag en ver koop tweedehands goederen en realiseren nieuwe toegang tot terrein (20-4) (2011/5810). Spinhuisweg 123: uitbreiden dakkapel voorzijde woning (29-4). Veersesingel 188: vervangen kozijnen voorzijde woning (29-4). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, tele foon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Arneplaat 1 t/m 3, Soele- kerkeplaat 1 t/m 3 en Spieringplaat 1 t/m 33, Ar- nemuiden: wijziging op d.d. 22 augustus 2008 verleende re guliere bouwvergunning voor bouw 39 vakantiewoningen (dijkwoningen) (wijziging betreft situering woningen; de wonin gen worden ca. 4,5 tot 5,0 m meer in noordelijke richting ge bouwd) (2-5) (2007/13826). Berkenlaan 1 t/m 15, Doornlaan 1 t/m 13, Esdoornlaan 1 t/m 21, Kastanjelaan 1 t/m 27, Abelenlaan 1 t/m 5, Sleedoornlaan 1 en 3, Tamariskenlaan 1 t/m 15, Eikenlaan 1 t/m 29, Kornoeljelaan 1 t/m 5, Griffioenstraat 1 t/m 7, Lijsterbeslaan 1 t/m 29 en Essenlaan 1 t/m 27: wijzi ging op d.d. 1 3 oktober 2010 verleende lichte bouwvergunning en monumentenvergunning voor renoveren woningen (wijziging betreft uitvoering schuifpui zitka mer en venster woonkamer wo ningen) (3-5) (2010/11020/ 15188). Mortiere, over de Manne- zeesche Watergang in ver lengde van fietspad Little Walterpad/Howlin' Wolf- straat: aanleggen langzaam- verkeerbrug (4-5) (201 1/5098). Mortiere, park (Dl t/m D6): aanleggen 6 voetgangersbrug gen (4-5) (2011/5091). Mortiere, gebied tussen be drijventerrein NO en ZO naast kruising Mortiere- boulevard/Fagotweg: aan leggen langzaamverkeerBrug - (4-5) (2011/5093). Mortiere, park t.p.v. Louis Armstrongstraat: aanleggen voetgangersbrug (4-5) (2011/5089). Mortiere, Eendrachtsweg: aanleggen langzaamverkeerbrug (4-5) (2011/5082). Mortiere, tussen John Lee Hookerstraat en Louis Arm strongstraat: aanleggen 2 langzaamverkeerbruggen (4-5) (2011/5101). Mortiere, tussen bedrijven terrein BNO en BZO (BZO- A2): aanleggen brug voor alle Lees verder op pagina 29

de Faam | 2011 | | pagina 28