De Faam Golff is nu EMTE Verbouwingsvoordeel! Actie! 649. Honderden scherp geprijsde aanbiedingen en showroommodellen... Lees alle interessante columns van Henk Spaan Praat mee! Op onze site Zonnebril-aktie bij Tilroe Optiek Startersplek Cursus voor scootmobielen Info Camping Westhove =3 O _Q C O O Kom snel naar Woonboulevard Poortvliet, want op=op en weg=wegü! Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 11 mei 2011 De Faam pagina 20 www.deweekkrant.nl/spaan Uw mening kwijt over een artikel in De Faam? Surf dan naar onze web site en plaats uw opmerking bij het betreffende artikel. www.de-faam.nl Vlissingen De Ray Ban actie van opti cien Tilroe uit Vlissingen heeft een winnaar opgele verd. Bij aankoop van een Ray Ban zonnebril kon de cliënt een exclusieve Weber barbecue winnen, na het invullen van het deelname formulier. Tilroe Optiek heeft gekozen om de actie in het voorjaar te houden. Wat is er leuker dan een zomerse avond met familie of vrien den door te brengen tijdens een uitgebreide en gezellige barbecue? Mevrouw .Daane uit Vlissingen heeft de bar becue inmiddels al in ont vangst genomen uit handen van Edwin Tilroe. Vlissingen Sinds kort is er in Zeeland een plek waar innovatieve- starters de kans krijgen uit te groeien tot een professioneel bedrijf: DOK41. Vrijdag 13 mei houdt DOK41, vanaf 13.30 uur, een inloopmid dag aan de Edisonweg 41 in Vlissingen. "De Golff supermarkt, aan de Van Hogendorpweg in de Vlissingse wijk Paauwenburg gaat verder als EMTÉ. Dat is de supermarktformule van Sligro Food Group", meldt Cees Vader van de winkel die vanaf vandaag (woens dag 11 mei) om 8.00 uur vernieuwd verder gaat. Marcel uan der Voort Vlissingen "De klant krijgt meer versarti kelen in een nog frissere winkel. Die merkt goed dat er in onze slagerij vakmensen aan het werk zijn. Ook hebben ze daar vers gegrilde kippen. Op de broodaf deling gaan ze de 800 gram bro den afbakken en het zelf vullen van moorkoppen en slagroom- bollen is nieuw. De producten van Bakker Bliek blijven. Daar bij is het Brabantse Trommelen brood gekomen", vertelt Vader. Ook de groente- en fruitaf- deling is uitgebreider. "Daar zijn meer bio- en ecologische producten", verduidelijkt hij. Vader ziet als ondernemer nog De Golff supermarkt in Paauwenburg is nu ook EMTE. FOTO: JASPER KARMAN meer voordelen. "Ik heb nu te maken met 130 EMTÉ-super- marktén in heel Nederland. Dat is een grotere inkoopclub. De ondernemers kunnen ervarin gen uitwisselen en veel dingen zijn centraal aan te sturen." En het groter inkopen heeft weer voordelen voor de klanten van de EMTÉ. Met de overstap van Golff naar EMTÉ is een groot aantal producten blijvend in prijs verlaagd. Daarnaast ver rast EMTÉ haar klanten met wekelijkse aanbiedingen en re gelmatig met leuke spaaracties. Het huismerk Markant is bo vendien ruim vijfentwintig pro- centvoordeliger dan de bekende merken. De Vlissingse winkel van Vader is eerder deze week vanwege de aanpassingen twee dagen gesloten geweest. Zijn zaak in Koudekerke is nog dicht en gaat woensdag 18 mei weer open. "In Koudekerke wordt de hele inventaris vernieuwd", besluit Vader. Oostkapelle De Stichting Welzijn Veere houdt in samenwerking met Veilig Verkeer Neder land, Ergotherapie Zeeland en Beenhakker op 19 mei een cursus voor gebruikers van een scootmobiel in de gemeente Veere. Het is in en rond het gebouw aan de Schoolstraat 4 in Oost kapelle. Opbouwen van de rijvaardigheid en kennis van de verkeersregels zijn nodig om onveilige situaties voor scootmobielers en mede weggebruikers te voorko men. Een docent van VVN legt de verkeersregels uit die voor scootmobielers gelden en verzorgt een ogen- en ge- hoortest. Onder begeleiding van een ergotherapeut zal de praktijk geoefend worden op een oefencircuit. Beenhakker, leverancier van de scootmobielen via de Wmo, zal tips voor het onderhoud geven en kleine reparaties uitvoeren. Ergo therapie Zeeland zal naast bewegings- en evenwichts oefeningen en het in-en uit stappen van de scootmobiel ook de rijvaardigheid met de deelnemers oefenen. De cur sus duurt een hele dag en is in clusief een gezamenlijke lunch. Aan het eind krijgt de deelne mer een certificaat. Aanmel den en meer informatie via te lefoonnummer: 0118-583687. Deelname kost 10 euro inclu sief lunch en certificaat. Aagtekerke De meeste omwonenden van Camping Westhove hebben cTe parkeerproblematiek in de Zuiverseweg zelf mogen onder vinden. Voor zowel omwonden, veiligheidsdiensten als cam- pinggasten zelf een ongewenste situatie. Doordat in 2010 grond aangrenzend aan de camping is verworven is het nu mogelijk het kwaliteitsverbeteringproces op te starten. Belanghebben den kunnen dinsdag 17 mei vanaf 19.30 uur meepraten in de recreatiezaal van Camping Westhove. Tijdens de informatiebijeen komst wordt het kwaliteitsver beteringplan gepresenteerd en verder toegelicht. Vervolgens is er alle gelegenheid voor het stellen van vragen. Royale hoekbank Roos in Toledo leder, 299x342cm In diverse afmetingen leverbaar. Vitrinekast Andora, 212x50x215cm Stoel Frans, stof antraciet of bruin met softwielen en handgreep Uit (bestelde) voorraad leverbaar. ro _CU Reiaxfauteuil Kramfors Lederen draaifauteuil met verstelbare rugleuning en gratis voetenbank. Ook in zwart leverbaar. Uit (bestelde) voorraad leverbaar. -4-099^ Hoekbank Allure Luxe hoekbank met verstelbare hoofdsteunen in stof Mammoet. 2.5 zits bank Elvira met hoge en lage fauteuil. Gestoffeerd in mooie combinatie stof en voordien van degeiijk binnenvering.

de Faam | 2011 | | pagina 20