40 jaar loodsenkoor 14 Vm KshIvarmteservIceI DE KAPPER HEROPENING Tunnelbuizen van Vlaketunnel gaan even dicht Gemeenteberichten Lezersactie Tweede fase Bellamypark 99 Week van de Amateurkunst l Lezersonderzoek bewijst het: Dé Weekkrant wordt goed gelezen - kijk op www.hahonderzoek.nl Woensdag 11 Mei 2011 Jubileumconcert Scheldeloodsenkoor Mandeville Sundaville D Kijk verderop voor onbeperkt internet op je mobiel. mei O Zeeuwse Fiets-4-Zaterdaagse VRIJDAG 13 MEI Weiness hoek Wij zijn heel trots! Het team van DE KAPPER Korte Geere 10 - Middelburg - T 0118-633488 37^o- 37UI De Faam Jaargang 112 Nummer 19 Oplage 54.435 Op de website van De Faam zijn alle artikelen terug te lezen. Ook staat daar de informatie van alle gemeentepagina's. Kijk op: www.de-faam.nl Doe mee aan onze Lezers acties en win boeken of vrij kaarten voor een concert of de film. Nu zijn entreekaarten te winnen voor de film Thor. Het Scheldeloodsenkoor houdt op zaterdag 21 mei een jubileumconcert in de Sint Jacobskerk in Vlis singen. Het bijzondere koor bestaat 40 jaar. Tara De Vriend Vlissingen Sommige van de oudere lood sen hadden nog bewust de laatste schepen van de grote zeilvaart meegemaakt, zoals de Passat en Pamir. Met het verdwijnen van deze schepen dreigde ook een ander feno meen te verdwijnen, en wel de werkliederen, die aan boord van deze zeilschepen werden gezongen. Met het historisch besef, dat deze liederen niet in de vergetelheid zouden raken werd het Scheldeloodsenkoor 40 jaar geleden in Vlissingen opgericht. In het eerste jaar van haar bestaan, werd het'koor al uitgenodigd om de sluitings ceremonie van de Olympische zeilwedstrijden in Kiel te komen opluisteren. Dit was op uit nodiging van de Knurrhahn, een loodsenkoor uit Kiel, dat inmiddels al meer dan 80 jaar bestaat. Het was ook dit koor dat min of meer als voorbeeld heeft gestaan voor het Scheldeloodsenkoor. Na dit eerste buitenlandse op treden bleven uitnodigingen elkaar opvolgen en reisde het Scheldeloodsenkoor de we reld bijna rond: Engeland, Polen, Rusland, Amerika, Australië en Tasmanië. Nu geeft het Scheldelood senkoor een jubileum con cert voor eigen publiek. Het loodsenkoor Knurrhahn uit Kiel en het Westkap- pels Koor verlenen hun medewerking. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijg baar bij de VVV-Vlissingen en VVV-Westkapelle of via de website. En op de dag zelf vanaf 19.00 uur aan de zaal. uJiuiu. scheldeloodsenkoor. nl Vlissingen De tweede fase van de herin richting van het Bellamypark in Vlissingen begint deze week. De werkzaamheden zijn op het Beursplein, de Beursstraat, de Smalle Kade en het zuidelijk deel van het middenterrein. Sinds afgelopen maandag is het Bellamypark voor gemoto riseerd verkeer niet bereikbaar via de Boulevards. Om de doorstroom te garanderen, wordt de doorgaande weg op het Bellamypark, ter hoogte van Iguana, in twee richtin gen opengesteld. De par keerplaatsen aan deze zijde worden opgeheven. Het werk wordt afgerond voor de start van de kermis in juli. Mandeville Sundaville. Potmaat 19 cm. Hoogte ca. 70 cm. Per stuk van V&$5 voor GroenRijk Middelburg Mortiere Boulevard 2 0118-470400 www.groenrijk.nl De A58, in de Vlaketunnel, de beurt één nacht afgesloten voor het verkeer van dinsdag 10 derdag 12 mei tussen 22.00 tot gaat deze week dicht. Rijkswa- voor het verkeer. Houd reke- mei tot woensdag 11 mei tussen 5.30 uur. terstaat test de tunneltechnische ning met een extra reistijd van 22.00 en 5.30 uur. De Noord installaties. Hiervoor worden 10 minuten. De Zuidbuis, rich- buis is dicht voor het verkeer deze week de tunnelbuizen om ting Bergen op Zoom, is dicht van woensdag 11 mei tot don- Zie pagina in deze krant of op www.wakzeeland.nl CV-KETELS RADIATOREN SANITAIR EN DAKBEDEKKING VASTE LAGE PRIJZEN! @0900-23 56 897 (0900-belnuWS) €0,01 p.m. 49 vestigingen in Nederland of bestel op warmteservice.nl l J lag V,,/ M -Hf Uitspanning Oranjezon, Vrouwenpolder -10 uur Provincie Zeeland www.vvvzeeland.nl/fietsdag Sfeervolle kinderwoonwinkel vol met authentieke kasten, commodes, bedden, unieke lampenkappen en kinderkamer- accessoires, krijtverf en een grote collectie van LIEF! ADRIAAN EN OLIVIER www.adriaanenolivier.com Kom gezellig even langs vanaf 12.30 tot 17.30 uur. Nieuw interieur Nieuwe indeling Hapje en drankje

de Faam | 2011 | | pagina 1