25e keer Zeelandiarun Voel je een professionele drummer met deze elektronische drumset Ook molengek? Inclusief stokken le dienst Oud- Katholieke kerk Djembé spelen in de bieb Vlissingers in kerkdienst Bekerfinale bij Dauwendaele 90-DELIGE BESTEKSET 8-DELIG MESSENBLOK 4 -DELIGE KOOKSET KOEKENPAN Magdalenastraat 2-4 Goes PAELLAPAN Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 11 mei 2011 De Faam pagina 17 www.deweekkrant.nl/webwinkel Tijdens de Nationale Mo len- en Gemalendag ko mende zaterdag is er van alles te beleven in-, op- en bij de Zeeuwse molens. www.de-faam.nl Middelburg Oud-Katholiek Zeeland houdt op zaterdag 14 mei haar eerste kerkdienst in de Lutherse Kerk aan de Zuids ingel 70 in Middelburg. We gens ruimtegebrek zoekt zij een alternatief voor de kapel waar ze nu te gast is in Goes. Ook wil zij volop meewerken aan het kerkelijk leven in Middelburg met haar eigen tijdse boodschap, die tegelijk niet los staat van 2000 jaar christelijk geloof. Het begint om 10.30 uur. Oost-Souburg Slagwerkschool Rondom- trom houdt op 19 mei een workshopavond met haar leerlingen in de bibliotheek in Oost-Souburg. De work shop is van 19.30 tot 21.30 uur en is vrij toegankelijk voor belangstellenden. Tij dens de workshop wordt kennisgemaakt met de West- Afrikaanse handtrommel en leert men ook iets over de djembécultuur. Na het startschot door burgemeester René Roep van Vlissingen vertrekt op zater dag 14 mei voor de vijfentwin tigste keer de Zeelandiarun. dé rit van zijspanmotoren en trikes met mensen met een verstandelijke beper king. Traditiegetrouw is het Stadhuisplein in Vlissingen het vertrekpunt om 9.30 uur. Tara De Vriend Vlissingen Ook dit jaar hopen de organisa toren weer met tussen de tachtig tot honderd zijspannen en trikes te vertrekken. Al snel na de start worden van alle combina ties foto's gemaakt in de buurt van het Arsenaal in Vlissingen. Deze foto's prijken aan het eind van de dag op de oorkonde die wordt uitgereikt aan alle rijders en cliënten. De gezellige lunchpauze in res taurant De Molenberg in Burgh Haamstede van 12.30 tot 14.30 uur wordt opgeluisterd met live muziek. De terugtocht voert vervolgens langs het werkeiland van Neeltje Jans waarbij ook een tweede pauze, van 15.45 tot 16.15 uur, is ingelast bij de Westkaap in Westkapelle. Na het gebruikelijke rondje Bou levard is de groep tegen 17.30 uur weer op het Stadhuisplein terug. Na ontvangst van de oor kondes gaat ieder zijn eigen weg tot 's avonds de gebruikelijke feestavond met motorrijders en cliënten begint. De complete route staat op de website van De Faam: www.de-faam.nl. De organisatie hoopt op veel toeschouwers langs de route. "0 www.zeelandiarunn\ Nieuw- en Sint Joosland De Protestantse gemeenten van Ritthem en Nieuw- en Sint Joosland houden, zon dag 15 mei een gezamenlijke dienst in de kerk van Nieuw- land. Het thema is 'Nieuw Leven'. Voorganger is ds. Elly Bouman. Het koor De Vlissingers onder leiding van Ep-Jan Kwast verleent me dewerking aan deze dienst, naast diverse gemeenteleden. Aanvang 10.00 uur Middelburg Zaterdag wordt op Sport park De Kruitmolen te Middelburg gestreden om de KNVB- bekerfinales per sector in de A- en B-catego- rie van district Zuid I. Op deze dag worden er geen re guliere competitiewedstrij den gespeeld op Sportpark De Kruitmolen. Tijdens de fi'naledag is uiteraard ook het clubhuis geopend voor een drankje en een hapje. Hoewel de Zeelandiarun altijd al bijzonder is, is de 25e keer toch speciaal. FOTO: P.R model Lotus 9-persoons zilverwit edelstaal 18-10 in fraaie gratis^s^V model Monique 8-persoons zilverwit edelstaal onmisbaar aluminium 0 24 cm diep elke warmtebron ook verkrijgbaar: 0 20 en 0 28 cm vi i-.v.1 iH-l.Vl'A/'i issen Beestenmarkt en de Opril Grote Mai model Oslo met deksels zilverwit edelstaal 18-10 elke warmtebron 1 aluminium optimale warmteverdeling elke warmtebron

de Faam | 2011 | | pagina 17