Reddingbootdag KNRM Arrivals Lees alle interessante columns van Henk Spaan "B B B juweliers TROLLBE CSW'ers naar Brussel Op onze site Strandcross Zoutelande KNVB 35+ en 45+ toernooi 12,13,14 15 mei WÊMÊU VOORJAARCOLLECTIE 20 1 I Wolstraat 88 - Vlissingen - tel. (0118) 4164 00 zo: Gesloten mm Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 4 mei 2011 De Faam pagina 7 www.deweekkrant.nl/spaan Dezer dagen zijn drie CSW-scholieren in Brussel voor de 'Your Europe, Your Say'- conferentie. Als enige scholieren uit Neder land gaan zij in debat over Europa met ruim 150 andere scholieren uit 27 EU-landen. Meer over deze réis op www.de-faam.nl Zoutelande De jaarlijkse strandcross Zoutelande is op zaterdag 14 mei. Ook dit jaar belooft het weer een spectaculaire race te worden op het Wester- strand van Zoutelande, di rect onderaan de boulevard. De organisatie is in handen van Mc de Pekelinge in sa menwerking met Stichting MarathonZeeland. De organisatie verwacht zo'n 75 quad- en motorrij ders, waaronder ook inter nationale deelnemers. De start van de eerste manche is om 15.30 uur en het eve nement duurt tot ongeveer 21.00 uur. Aansluitend worden de prijsuitreiking en afterparty gehouden in het naastgelegen Strandpa viljoen de Branding. Daar kunnen deelnemers zich ook inschrijven. De soloklasse zal worden verdeeld in een aantal gelijke groepen om vervolgens, afhankelijk van het deelnemersveld, ieder drie manches te rijden. Meer informatie of inschrijven kan via de website. ioiuuj.mcdepekelinge.nl De Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) houdt op zaterdag 7 mei haar landelijke open dag. Bezoekers kunnen ken nismaken met het werk, de professionele vrijwilligers en het materieel van de KNRM. Het thema van dit jaar, vrij willigerswerk op zee, wordt ingegeven door het Europees jaar van het vrijwilligerswerk. Tara De Vriend Westkapelle Reddingbootdag is van 10.00 tot 16.00 uur en wordt in 42 plaatsen langs de Noordzee kust, de Zuid-Hollandse en Zeeuwse wateren en aan het IJsselmeer gehouden. Voor en op Walcheren zijn dat de stati ons Veere aan de Polredijk met reddingboot Oranje en Neeltje Jans aan de Hoogh Plaetweg in Vrouwenpolder met de redding boten Koopmansdank en Har der. Reddingstation Westkapel le doet dit jaar niet mee, dit ten gevolge van de werkzaamheden op de stranden en duinen. Bij reddingsstation Neeltje Jans kunnen bezoekers terecht voor een video presentatie over het reddingwerk, meevaren met de reddingboot en informatie over het reddingwerk. De redding boot Harder wordt half 2011 vervangen door nieuw type reddingboot. Bij reddingssta tion Veere kunnen bezoekers het boothuis en een videopre sentatie bekijken, vrijwillige bemanningsleden ontmoeten, demonstratie EHBO en reani matie en varen met reddingboot Oranje. www.reddingbootdag.nl Middelburg Voetbalvereniging Zeelandia Middelburg is vrijdag 20 mei gastheer van de voorronden van de KNVB 35+ en 45+ toernooien. Dit toernooi is op het sportpark de Veerse Poort in Middelburg. Teams kunnen zich tot en met 7 mei inschrijven via de secretaris van hun vereniging of via www.voetbal.nl/7tegen7. Na de introductie van 45+ voet bal start de KNVB ook met deze voetbalvorm voor 35- plussers. 35+ en 45+ voetbal wordt gespeeld in zevental len, op een half speelveld tegen spelers die minimaal 35 of 45 jaar oud zijn. Ook kan er onbeperkt worden ge wisseld en is er geen buiten spelregel. Spelers die geen lid zijn van een voetbalver eniging kunnen meedoen. Via de voorronden kunnen teams zich plaatsen voor één van de zes districtsfinales in Breda. De districtskampi oenen spelen op zaterdag 11 juni in Zeist om het Neder lands kampioenschap. www.ooetbal.ril/7tegen 7 RM Dusty White Hurricane Picnic Cooler Bag Mediumê-T©7Ö5 14,95 £29r95 19,95 Large £-20:95 19,95 Strawberry Hill Throw 99," Domburg Goes Middelburg Renesse Terneuzen Zoutelande Ooststraat 1 Grote Markl I Markt 73 Hogezoorr: 7 Noortisiraat 109 Langstraat 13 Wij hebben de gehele collectie in huis* Witsel goud collectie gedeeltelijk Openingstijden: ma: 13.30-17.30 uur dit/mvr: 9.30-17.30 uur vr.koopav: 19.00-21.00 uur za: 9.30-17.00 uur -7-- Reddingboot Oranje van Veere. THE ORIGIN!

de Faam | 2011 | | pagina 7