Waterstad Goese Schans Opstalverzekering dekt herbouwwaarde huis Wonen in waterstad Goese Schans voelt iedere dag als vakantie! BOUW GESTART! De start bouw van het eerste gedeelte waterstad Goese Schans is een feit. In deze deelfase worden 37 fraaie stadswoningen gerealiseerd. Waterstad Goese Schans met aan de ene kant de vrijheid van het water en de aantrekkingskracht van de natuur, en aan de andere kant de levendige sfeer en het comfort van de gezellige binnenstad, krijgt gestalte! GQESE SCHANS Kijk op onze site en je vindt vast de baan van je leven Diep dal WWW.GOESESCHANS.N L Toe aan een andere job? Hypotheek mag omhoog 14 aan t rekkelijke appartementen aan de Ketel kade Stadswoningen, Wachthuisstraat Kalkbliisserijstraat 14 aantrekkelijke appartementen Balkon Eigen berging en algemene fietsenstalling Eigen buitenparkeerplaats Oppervlakte vanaf 88 tot 118 m2 I of 2 slaapkamers Keuken met inbouwapparatuur Vloerverwarming Koopsommen van 209.000,- tot 249.000,- v.o.n. (enkele als koopgarantie v.a. 125.000,- v.o.n. Bel daarvoor 01 13 - 229568) 37 fraaie stadswoningen Ruime woonkamer Keuken met inbouwapparatuur 3 tot 5 slaapkamers Vloerverwarming Eigen warmtepomp Tuin met berging en vrije achterom Eigen parkeerplaats(en) op binnenterrein Inhoud 3 10 tot 440 m2 Koopsommen van 244.000,- tot €277.000,-v.o.n. ,\.ad O Makelaars Nieuws Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/banen i De nieuwbouw zit in het diepste dal sinds 1952. Er zijn in 2010 bijna 40% minder koopwoningen opgeleverd dan het jaar ervoor. Lees er meer over op onze site. www.deweekkrant.nl/wonen De opstalverzekering dekt de herbouwwaarde van de wo ning. Met een opstalverzekering is de woning verzekerd tegen schade als gevolg van bijvoor beeld brand, storm en inbraak. Een opstalverzekering dekt dus alleen schade aan het huis zelf. Een opstalverzekering is verplicht voor iedereen die een koopwoning met een hypo theek heeft en moet ingaan op de dag dat de woning wordt opgeleverd. Bij een opstalver- zekering is niet alleen het par ticuliere woonhuis verzekerd maar ook de onroerende goe deren die bij het huis horen. Goes Wie de Houtkade oprijdt richting Goese Meer in Goes kan het niet ontgaan. De eerste 37 woningen in het plan waterstad Goese Schans krijgen vorm. De bouwwerkzaamheden vorderen gestaag. Naar ver wachting wordt medio juni het hoogste punt bereikt. Inmiddels zijn er 29 huizen verkocht en is de make laarscombinatie constant met nieuw geïnteresseerden in onderhandeling. De fraaie huizen hebben veel te bieden. Ze zijn ruim van opzet met 3 tot 5 slaapka mers; hebben een keuke met inbouwapparatuur; een eigen warmtepomp en stan daard vloerverwarming. Verder een royale tuin met berging, vrije achterom en eigen parkeerplaats. Som mige zelfs twee parkeer plaatsen. En bovendien Waterstad Goese Schans krijgt vorm. FOTO: P.R. liggen de huizen dichtbij het centrum. Inmiddels is het nieuwe ontwerp-bestemmingsplan ge reed. Naar verwachting wordt dit in juli door de gemeente raad vastgesteld en kunnen in oktober de bouwvergunningen voor de volgende bouwplannen worden verleend. Er blijkt nog steeds veel belangstelling voor wonen in waterstad Goese Schans. Momenteel worden bouwplannen voorbereid voor drive-in-, patio- en de vol gende fase kadewoningen. www.goeseschans.nl Middelburg De hypothecaire leencapa- citeit voor zeer energiezui nige nieuwbouwwoningen kan aanzienlijk omhoog, zonder dat er sprake is van overkreditering. In de nieuwe Gedragscode Hypo thecaire Financieringen is gepland om de leencapaci- teit voor woningen met een A-label te verruimen met 6.500 euro. Volgens nieuwe berekeningen van Bouw fonds Ontwikkeling kan, afhankelijk van het woning type en de energieprestatie, het leenbedrag verhoogd worden tot 20.000 euro. Nieuwbouwwoningen die thans ontwikkeld worden met een A++ of A+++ label zouden voor een ruimere financiering in aanmerking moeten komen dan een 'ge- bruikelijk' A label. Dat kan binnen de gestelde kaders. BEZOEK HET VERKOOPINFORMATIECENTRUM AAN DE HOUTKADE 22TE GOES ELKE ZATERDAG GEOPEND van 10.00 13.00 uur. Buiten deze tijden op afspraak M2 Makelaars-(0113) 23 79 79 Stad Zeeland Makelaardij-(0113) 21 II47 Steendijk Makelaardij Taxateur - (0113) 21 94 45 mmmÊMÊBKmm Rabobank Vraag naar de speciale waterstad Goese Schans hypotheek

de Faam | 2011 | | pagina 51