r r r Horoscoop Delta Gasservice -essent Vestigingsmanager Isy Ram Stier Tweelingen Kreeft f Leeuw Ipl Maagd Weegschaal Schorpioen jjy Boogschutter Steenbok Waterman Mit. Vissen VACATURE Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Easy )y Altijd actueel: de-faam.nl Ontspan! Dat is de belangrijkste tip van deze week. Laat al die gedachten over 'hoe het had kunnen zijn' en 'hoe het had moeten gaan' lekker los en geniet van wat er is. Je zult zien dat dat heel veel is! Je kunt je deze week verraden en eenzaam voelen. Je hebt je laten verlei den om te handelen vanuit oude pijn en daarmee ben je een beetje van jezelf weg gedwaald. Geen enkele reden voor paniek. Deze week zou voor jou in het teken van vraagtekens kunnen staan. Er gebeuren een aantal dingen die je niet had zien aankomen en ze zetten je aan het den ken. Zet jezelf open voor nieuwe inzichten! woensdag 4 mei 2011 De Faam pagina 49 Een prachtige week voor jou! Er spelen geen heftige dingen en zolang je de focus blijft houden op luisteren (naar jezelf en naar de ander),voel jij je de komende dagen in jeelement. Gelijkwaardigheid is het sleutel woord en het lukt je steeds beter om jezelf te laten zien zoals je bent. Let er op dat het geen nieuw trucje wordt en dat je steeds checkt of je nog authentiek bezig bent! y>j Bewust kiezen voor wat bij je past zal je door deze week heen kunnen leiden. Je voelt de neiging om water bij de wijn te doen of ergens 'ja' op te zeggen, terwijl je 'nee' voelt. Blijf eerlijk. Deelnemen met respect en .mededogen is het advies voor deze week. Door jezelf te blijven richten op het proces, zul je merken dat er ruimte komt om nog meer van jezelf te laten zien. Jouw week kan in het teken staan van 'jezelf wegcijferen' en 'inleveren'. Geen fijn vooruitzicht? Bekijk die lastige situatie dan eens vanuit gelijkwaardigheid. Iedere, waarheid mag er zijn. Er is heel veel om dankbaar voor te zijn en dit is een goed moment om dat te ontdekken. Je zult merken dat je jezelf daardoor ook minder 'slachtoffer' gaat voelen en je eigen kracht gaat ervaren! Het is een duidelijke keuze: wil je je gelijk halen of kies je voor het besef dat die ander - net als jij - keuzes maakt die anders uitpakken dan gedacht. Hakken in het zand of open armen? Het is belangrijk om je ruimte in te nemen, zonder daarbij die van een ander te beïnvloeden. Vanuit respect en gelijkwaardigheid de ander in zijn waarde laten..het zal voldoening geven! Rust. Niet in de vorm van 'niets doen', maar van 'het idee dat je iets MOET doen, loslaten'. Laat de boel op z'n beloop. Het is een vorm van respect om de ander z'n eigen troep op te laten ruimen! Puzzel meel uitgave neon (sclieik.) een zekere kaarten- boek gravure melk- klièr maand tijd maat schattig school vak T 7 8 T T T wal vervoer middel 2 een weinig alarm toestel soort uil 7 muziek noot familie lid halfgod begaafd persoon - jong dier V 3 opslag plaats soort 5 knaag dier hloem strijd macht T god vruchtig schaak term 10 open on bebouw de ruimte meisjes naam T zang stem snoep goed maske rade figuur 4 6 vlug duiven hok vang- werktuig uur werk rund nacht spiegel Spaans riet T 9 V getijde muziek noot land bouw werktuig V Egyptisch bouw werk T persoon van adel 1 Euro peaan Puzzelland 1 23456789 10 v samen met Delta Gasservice is de service-organisatie in Zeeland voor Essent als het gaat om warmte en comfort in huis. Met een voor heèl Zeeland dekkend netwerk van gespecialiseerde instal latiemonteurs en servicemonteurs staat Delta Gasservice garant voor een zorgeloos woon comfort. De vakmensen van onze service-organisatie staan altijd voor u klaar, 24 uur per dag en 7 dagen per week. Delta Gasservice installeert niet alleen de nieuwste, energiezuinige CV- ketels, boilers of geisers, maar zorgt ook voor onderhoud en advies. Wij zoeken een Als vestigingsmanager bent u resultaat- en budgetverantwoordelijk voor Delta Gasservice. Derhalve opereert u zeer zelfstandig. U geeft direct leiding aan enkele binnendienstmedewerkers en indirect aan een tiental monteurs. U pleegt zelf acquisitie bij de grotere opdrachtgevers. U heeft minimaal 5 jaar aantoonbaar ervaring als projectleider of accountmanager bij een grotere installateur. Ook beschikt u over een goed relatienetwerk in de regio. U bent commercieel ingesteld en in staat uw netwerk uit te breiden en te onderhouden. Een van uw targets is acquisitie op de zakelijke markt, waaronder vakantieparken en hoofd aannemers in de nieuwbouw en/ of grote renovatie. Wat biedt u HBO werk- en denkniveau in een technische richting, met een installateursachtergrond U bent een enthousiast persoon met een hoge drive U heeft een aantoonbaar netwerk bij woningcorporaties, hoofdaannemers, vakantieparken U heeft een uitstekende uitdrukkingsvaardigheid (mondeling en schriftelijk) U bent in staat om op effectieve wijze doelen en prioriteiten te stellen en benodigde acties, tijd en middelen te plannen om de gestelde doelen te kunnen bereiken U heeft affiniteit met automatisering Wat bieden wij een boeiende, afwisselende baan in een dynamische onderneming eigen verantwoordelijkheid uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden auto van de zaak goede opleidingsmogelijkheden en volop kansen voor persoonlijke ontwikkeling Interesse? Stuur een brief met CV uiterlijk vóór 16 mei 2011 aan Delta Gasservice, Arnesteinweg 48b/c, 4338 PD te Middelburg t.a.v. de heer C.J. van Beek. Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u terecht bij dhr. C.J. van Beek, tel. 046-4498771. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! www.deltagasservice.nl programma wordt iéder uur herhaald 18uur 18uur 18uur 18uur 18uur 18uur 18uur de week Cooking 18;13u 18:13u 18:13u 18:13u 18:13u 18:13u 18:20u De Fix my Car Easy Topspeed Wonen in OverLeven Fix my Car Busstemming Cooking Zeeland met Kanker (Hertaling) 18:33u 18:27u 18:23u Internet Hart Wonen in ZAPP TV voor Muziek Zeeland 18:23u 18:35u Hart Topspeed voor Muziek Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant

de Faam | 2011 | | pagina 49