men in het festivalhart w Intense hardcore All you can eat schaft de pot bij Grani "De Meerkoet" Lakuda Cordonbleu met tiÜr en sla Gebakken tongschar met friet en sla 22,50 MAANDMENU MEI Blijft het zo droog als nu of gaat het in mei vaker regenen? Trouw- €9,50 Walstraat 49 Vlissinöeo 0118-416962 Restaurant, Paviljoen Rauwe ham met meloen of Slakken in knoflooksaus Heldere kippensoep of Lichtgebonden aspergesoep Gebakken roodbaars met choronsaus of Spies Meerkoet Mangobavarois of Vanille-ijs met lentekriebels Jl -ai pa mts Restau ira int t Buienradar van Piet Keuze menu Diner compleet Ook serveren wij heerlijke gebakken paling 300 gram 19,50 of een heerlijke bouillabaisse voor 11,00 veel is mogelijkzeker na een telefoontje! maandag en dinsdag tof 18.00 uur.....of langer woensdag t/m zondag tot 20.00 uur.....of langer Steengrillen GANZEN Wij zijn alle dagen geopend Kleine Markt 15 T>SI EJ Vlissingen Telefoon: 0115 TI5025 - www.lakuda.nl De keuken is 7 dagen per week geopend tot 21.00 uur. Altijd actueel: de-faam.nl ïart tijdens Zeeland Nazomer Festival FOTO: HEIDI ROSS Zeeland Nazomerfestival. Deze singer-songwriter brak in juni 2009 door met het num mer Single Girls. Dansorkest Orquesta Patagon zorgt ervoor dat het zondagpubliek met de voetjes van de vloer gaat. Esther Groenenberg komt en speelt op het snijvlak van pop en kleinkunst. Pop, met een rauw randje en soul- en rockinvloeden. Verder zijn er optredens van Krystl, Dotan, Handsome Poets en Tim Knol met gitaarrock voor een breed publiek. Ernst Jansz, vooral bekend van Doe Maar, speelt halverwege het festival in het festivalhart. Wegens te veel aan succes hief Doe Maar zichzelf in 1984 op. Na Doe Maar trok-Ernst Jansz als producer en bandlei der van Bram Vermeulen en Boudewijn de Groot jaren lang langs schouwburgen en concertzalen in Nederland en Vlaanderen. Op het Zeeland Nazomerfestival is hij te zien met zijn programma Dromen van Johanna. Hij vertaalde in een jaar tijd twaalf teksten van Bob Dylan. Ernst Jansz zingt de liedjes die zoveel hebben betekend voor zovelen nu in het Nederlands. Daan, vorig jaar ook op het Zeeland Nazomerfestival brengt een intiem, akoes tisch concert. Hij speelt uitgeklede en opnieuw ge arrangeerde versies met de nadruk op de teksten, zoals ook te horen is op zijn cd Simple. Milow sluit de con certreeks in het festivalhart af. Deze Belgische singer- songwriter is een self made man, een talentvolle verhalenverteller die folk combineert met akoestische popelementen. Het Zeeland Nazomerfestival loopt van dinsdag 23 augustus tot en met zaterdag 3 september 2011. Voor meer info: www. theaterzeelandia.nl Bij Japans Restaurant Lakuda kunt u onbeperl bestellen uit meer dan 50 verschillende hten uit d. sushi- en warme gerecl Japanse keuken voor een vaste prijs. Om te vieren dat de renovatie van de Kleine Marlet afgerond is, hebben wij tot en met 31 mei een speciale actie! Actieprijzen Dinner maandag tot en met donderdag l?,50 p p- voor volwassenen 10,50 p.p. voor kinderen T-lOjaar vrijdag tot en met zondag 21,50 p.p. voor volwassenen 12,50 p.p. voor kinderen T-IOjaar Proefmenu vanaf 5,00 p.p. www.de-faam.nl Welkomstdrankje Luxe warmbuffet Soepen Luxe dessertbuffet Luxe koudbuffet Koffie en thee Kinderen t/m 2 jaar gratis. Kinderen 3 t/m 11 jaar 10,- «L, Landlustweg 1, Nieuwdorp. T. 0113 61 25 89 voor meer info: www.landlust.nl vanaf 2 personen a 17,50 (1 dag vooraf reserveren) ÖNTW1KKSUNGS SAMEN Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 Er zijn maar weinig bands waarvan je van te voren al precies weet watje van hun optreden kunt verwachten. Pro-Pain is één van die uitzonderingen. Vrij dag 6 mei treedt de hardcore-/metalgroep op in De Spot in Middelburg. De zaal opent om 21.00 uur. Meer info via www.despotmiddelburg.nl. FOTO: PR

de Faam | 2011 | | pagina 47