ar m 1 Fabriekswinkel Wie zag mishandeling? Kijk of er aan de weg wordt gewerkt en of het verkeer wel doorrijdt kookset Hvrnf pief LI T I E Expositie en muziek in kerk Netwerk event Amadore Hotels CSW'ers naar Brussel Seolto houdt korfbaltoernooi Groene wetten Zijn we op tijd thuis? Magdalenastraat 2-4 Goes TlNfeïïge bestekset Oase bestekset PrestigefiL kookset Silhouet Ongekend veei voordeel voor de snelle beslisse braadpan rtCflÉFRwg Walchers Kort Altijd actueel: de-faam.nl Aan de Kanaalweg in Middelburg is zondag tussen 4.00 en 4.30 uur een 65-jarige Middel burger door een onbekende jongeman enkele keren geslagen. De politie zoekt getuigen. Lees meer op onze site. www.de-faam.nl Middelburg Het werk van diverse beel dende kunstenaars is vanaf 5 mei tot eind september elke donderdagmiddag van 13.45 tot 15.30 uur te bezichtigen in de Doopsgezinde kerk in Middelburg. Gerda Muize- belt en Herman Thielens zijn de eerste kunstenaars die hun werk laten zien. De schilde rijen bestaan uit expressieve, figuratieve vormen en stille vens geschilderd met olieverf. Tijdens de openstelling is er ook muziek afkomstig van het fraaie historische orgel van de kerk. Toegang is vrij. Goes De After Work Party is een nieuw soort netwerk evene ment en biedt een perfecte donderdag 12 mei zal Dean Saunders acte de presence geven. Toegang is gratis. Seolto houdt een korfbaltoernooi voor scholieren. FOTO: P.R. mix tussen zakendoen en plezier maken. Vrienden en collega's kunnen hier samen een avondje ontspannen, maar verschijnen de volgende dag wel weer fris op het werk. Amadore introduceert dit concept in Zeeland, iedere tweede donderdag van de maand in Amadore Grand Café Jersey in Goes. De party begint rustig om 18.00 uur met hapjes en drankjes. De hele avond zullen er optre dens zijn van dj's en dansers. De avond eindigt om 01.00 uur met een surprise element. Tijdens de eerste editie op "3 www.afterworkpartyzee- land.nl Middelburg Deze week vertrekken CSW- scholieren Anna Smulders (VWO-4), Marieke Hol- lestelle (VWO-5) en Ivo Kalverboer (VWO-5) naar Brussel voor de 'Your Eu rope, Your Say'-conferentie. Als enige scholieren uit Ne derland gaan zij in debat over Europa met ruim 150 andere scholieren uit 27 EU-landen. De drie CSW-leerlingen doen mee aan de jongerenconfe- rentie van het Europees Eco nomisch en Sociaal Comité (EESC) in Brussel die op 5 en 6 mei gehouden wordt. Samen met andere scholieren uit de hele Europese Unie zullen zij een advies opstellen over "Jongeren in beweging", een nieuw EU-initiatief om jongeren de kennis en vaardigheden bij te brengen die zij nodig hebben om een baan te vinden. Het wordt twee dagen lang hard werken: constant discussiëren, on derhandelen en zoeken naar consensus. Vlissingen Vlissingse.korfbalvereniging seolto houdt woensdag 11 mei het schoolkorfbaltoernooi. Dat word normaal gespro ken in september gehouden maar door de brand, die het clubhuis verwoestte, is dat de laatste keer niet door kunnen gaan. Het toernooi is op het sportveld, achter speeltuin Lammerenburgt, van 13.15 tot 16.00 uur. Er zijn zo'n 130 kinderen aangemeld van de Louise de Coligny school, Theo Thijssen/Pauwenburg- school en het Springtij. Zeeland Naast de gewone werkzaam heden op het gebied van handhaving en toezicht zullen inspecteurs van de Provincie Zeeland deze maand extra controles uitvoeren op het naleven van 'groene' wetten, zoals de Boswet, de Flora- en Faunawet en deNatuurbe- schermingswet. Er wordt extra gecontroleerd op onderwerpen als het snijden van zeegroenten en het cros sen op een motor door een natuurgebied. Inspecteurs van de Provin cie Zeeland werken tijdens de controles samen met beheerders van de diverse natuurgebieden en, wanneer dit noodzakelijk of gewenst is, met andere toezichthoudende - instanties zoals bijvoorbeeld de politie of de douane. www.de-faam.nl LAMSTE 8-persoons zilverwit edelstaal 18-10 in fraaie gratis giftbox r vergelijkbaar merk 5+6^ I Mi I U'.l zilverwit edelstaal 18-10 vergelijkbaar merk 9-persoons 90-delig zilverwit edelstaal in fraaie gratis giftbox vergelijkbaar merk2-457- 4-delig zilverwit edelstaal 18-10 elke warmtebron vergelijkbaar merk345T- EDELSTAAL 0 28 cm 0 aluminium met keramieke anti-aanbaklaag vergelijkbaar merk M. tussen Beestenmarkt en de Opril Grote Markt telefoon 0113 - 21 11 11

de Faam | 2011 | | pagina 43