INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl INFORMATIEF OVERHEID woensdag 4 mei 2011 De Faam pagina 40 VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders heb ben besloten tien straatnamen te wijzigen/corrigeren. Het betreft straatnamen waarvan de officiële schrijfwijze afwijkt van de naam die in de gemeentelijke systemen staat, vaak als gevolg van foutieve beslui ten in het verleden. De nieuw vast gestelde namen zijn: Bereklauw- erf, Verlengde Wolstraat, Adriaen Lauwereyszstraat, Adriaen Obrys- straat, Dirck Arentszstraat, Burge meester Dregmansstraat, Huybregt de Hasestraat, Johan Wilhem Thibautstraat, Leliëndaalseweg en Veldmaarschalk Montgomerylaan. De besluiten liggen voor iedereen zes weken, van 4 mei tot en met 15 juni, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit, een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelij kerwijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Al gemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 16 van de Algemene wet bestuursrecht). Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voor zieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. WET GELUIDHINDER De staatssecretaris van Infrastruc tuur en Milieu, maakt bekend dat zij bij besluit van 1 2 april 201 1 kenmerk BSV 201 1043489, met toepassing van artikel 90, tweede, derde en vierde lid, van de Wet geluidhinder, de ten hoogste toe laatbare waarde van de geluidsbe lasting heeft vastgesteld die de gevels van de woningen gelegen aan Havendijk, Nederstraat, Punt, Veersesingel en Veer- seweg, die een geluidsbelasting ondervinden vanwege de wegen "Havendijk, Nederstraat, Punt en Veerseweg" mogen ondervinden. Met toepassing van artikel 90, vijfde lid, van de Wet geluidhinder heeft zij bij voornoemd besluit te vens de maatregelen vastgesteld die strekken tot net terugbrengen van de geluidsbelasting, vanwege de wegen "Havendijk, Neder straat, Punt en Veerseweg", op de gevels van de betrokken woningen tot de vastgestelde waarden. .Met toepassing van artikel 90, vijfde lid, van de Wet geluidhinder heeft zij bij voornoemd besluit te vens de maatregelen vastgesteld die strekken tot net terugbrengen van de geluidsbelasting, vanwege de wegen "Havendijk, Neder straat, Punt en Veerseweg", binnen de woningen voor zover niet wordt voldaan aan de in artikel 111, derde lid, van de Wet geluidhin der genoemde binnenwaarde van 43 dB. Het besluit en de daaraan ten grondslag liggende stukken liggen gedurende de bezwaartermijn ter inzage bij: - het stadskantoor van de gemeente Middelburg van 4 mei tot en met 15 juni tijdens kantooruren van 08.30 tot 16.30 uur en op don derdagavond na telefonisch af spraak tot 20.00 uur en; - het Bureau Sanering Verkeersla waai (De Bleek 10 te Woerden) gedurende werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. Mocht u van deze laatste mogelijkheid ge bruik willen maken dient u vooraf telefonisch contact op te nemen met het Bureau Sanering Ver keerslawaai (0348 - 487 450). Tot het besluit behoort een lijst van de betrokken woningen met de daarbij vastgestelde ten hoogste toelaatbare waarde van de ge luidsbelasting. Dit besluit strekt tevens tot de in trekking van mijn besluit van 28 augustus 2009, kenmerk BSV 2009050572. Hiertoe is be sloten nadat is gebleken dat de adressering van de woningen Veerseweg 4, 6, 8, 10, 12 t/m 30 (even), 32, 34 en 36 onjuist is weergegeven. Tevens heb ik, waar nodig, de kadastrale gegevens aangepast van enkele woningen. Bij deze 17 woningen was abusie velijk de toevoeging 'a' vermeld. Dit inzicht gaf aanleiding om de ten hoogste toelaatbare waarden en de maatregelen vanwege de wegen "Havendijk, Nederstraat, Punt en Veerseweg" opnieuw vast te stellen in onderhavig besluit. Tegen genoemd besluit kunnen be langhebbenden een bezwaar schrift indienen. De termijn voor het indienen van een bezwaar schrift bedraagt, op grond van arti kel 6:7 van de Algemene wet bestuursrecht, zes weken. Deze ter mijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit door middel van publicatie bekend is gemaakt. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan: De staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu p/a Bureau Sanering Verkeerslawaai Postbus 97 3440 AB WOERDEN Het bezwaarschrift moet zijn on dertekend en bevat ten minste de naam en het adres van de indie- ner, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING (Reguliere voorbereidingsprocedure) Aanvraag om wijziging van een eerder verleende omgevingsver gunning is ingekomen voor: Muidenweg 3, Arnemui- den: wijziging op d.d. 2 febru ari 201 1 verleende reguliere bouwvergunning 2e fase het bouwen centrumgebouw (wijzi ging betreft wijziging van de bouwlocatie; het centrumge- bouw wordt 0,75 m naar het noorden en 0,25 m naar het westen verschoven) (21 -4) (2009/2297). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, tele foon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Amnestylaan 153: bouw berging (21-4). Buitenhove 35: realiseren (kleinschalige) kapsalon in woning (21-4). Noordsingel 52: kappen 1 boom (21-4). Noordsingel 128, 128A, 128B, 128C, 128D, 128E, 130A, 130B, 130C, 130D, 130E, 130F, 130G, 130H, 132A en T32B: bouw 15 appartementen (21-4) (2011/ 5686). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Grijpskerke - Ravesteinweg, het bouwen van een tuinbouwkas en loods, (19-4); Koudekerke - Badhuisstraat 1het verwijderen van asbest, (20-4); Westkapelle - Noordkerkepad 48, het bouwen van een garage, (21-4); De aanvragen kunnen uit meerdere activiteiten bestaan. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat-het college op de aanvraag heeft beslist. VERLENGING BESLISTERMIJN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de verlen- gingstermiin) Meliskerke - Kelderweg 3, het uitbreiden van een woning/schuur, (6 weken); VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Grijpskerke - Kerkring 5, het vernieuwen van een woning en bedrijfspand (2e fase), (21-4); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Oostkapelle - Duinvlietweg 10, het bouwen van een schuur/berging, (21-4); Vrouwenpolder - Noordzeestrand, het vernieuwen van 4 containers en het plaatsen van een 5e container, (21-4); Zoutelande - Willibrordusplein 3, het wijzigen van het interieur, (21-4); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). De ver gunning en de bijbehorende stuk ken liggen tijdens deze periode ter inzage. WET MILIEUBEHEER BESLUIT GEDOOG- BESCHIKKING MOSSELHANG- CULTUUR NEELTJE JANS Van 4 mei t/m 15 juni 201 1 ligt voor iedereen het besluit ter in zage om een gedoogbeschikking te verlenen aan Hoogerheide Deli- mossel BV in Bruinisse en F. Praet uit Zierikzee voor het bedrijven van mosselhangcultuur in de Mat- tenhaven te Neeltjejans. Buiten openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak, Centrale Publieksbalie, tel. (01 18) 555 447. Tijdens deze periode kunnen belangheb benden een bezwaarschrift indie nen bij het college (zie bezwaar/ beroep/voorlopige voorziening). Het indienen van een bezwaar schrift per e-mail is niet mogelijk. VERTROKKEN NAAR ONBEKENDE BESTEMMING Uit onderzoek van de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staand persoon niet meer woont op het adres waar hij volgens de ge meentelijke basisadministratie staat ingeschreven. Het college heeft op 15 maart 2011 besloten de biihou- ding van de persoonslijst van deze persoon op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor formeel niet meer op dat adres staat ingeschreven. Het betreffen: Zoutelande: - F.P.N.J Impe, geb. 20-01-1960, Stroming 19, 4374 LH Belanghebbende kan tegen dit be sluit bezwaar maken bij het col lege van 4 mei t/m 15 juni 201 1 GEMEENTEHUIS GESLOTEN Tijdens Bevrijdingsdag, donderdag 5 mei en ook op vrijdag 6 mei is het gemeentehuis gesloten. Ge boorteaangifte moet altijd binnen 3 werkdagen na de geboortedag gebeuren. Daarbij tellen de week einden en de bovengenoemde data niet mee. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen bezwaarschrift worden inge diend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen door belang hebbenden een bezwaar schrift worden ingediend. Dat van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING (Uitgebreide voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) voornemens zijn vergun ning te weigeren voor: Wagenaarstraaf 14: uitbrei den pand met zonneterras/bui tenruimte. De aanvraag, de ontwerpbeschik king en de bijbehorende stukken liggen gedurende zes weken, van 9 mei tot en met 20 juni 201 1ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende genoemde ter mijn kan een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het nood zakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam/ www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. nKHHHHMMHHHaHMI moet schriftelijk gebeuren, onder tekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de ver- zenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende be vatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het be zwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college, de burgemeester of de gemeenteraad, Postbus 1 000, 4357 ZV in Domburg. De ge meente moet de zaak opnieuw bekijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hierte gen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector bestuurs recht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlopige voorziening gevraagd worden bij de Voorzie ningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 4 mei 2011 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2011 | | pagina 40