Dodenherdenking GAMMA Vlissingen van to.CróKff.lC' 14 V KORTING a 22.' 16 HGZ geveltechniek - Van Cittersweg 2a - 4341 RC Arnemuiden - T 0118 75 02 07 www.hgzgeveltechniek.nl ffl Ve op rwen moeat zondag 8 m GRATIS Kinderworkshop bloemstuk maken GRATIS IJs (op=op) GRATIS Bij besteding van 25,00 of meer een broodje hamburger (op=op) Diverse buitenkramen fife""" ^ar)€ l.oo voor O.so Op deze artikelen op=op Govert Flincklaan 7 - 4383 WB Vlissingen - Tel 0118 479799 www.gamma.com Gonna \y Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 4 mei 2011 De Faam pagina 39 Tijdens de Nationale Dodenherdenking, op 4 mei, herdenken we alle oorlogsslachtoffers van de Tweede Wereldoorlog en van oorlogssituaties en vredesmissies na dien. Uit respect voor de doden zijn we om acht uur twee minuten stil. Tara De Vriend Walcheren In Veere begint de herden king om 19.45 uur op de oude begraafplaats in Zanddijk. Veere's Genoegen speelt dan Koraalmuziek. De Oranje vereniging Veere noemt de namen, waarna The Last Post wordt gespeeld. Na de twee minuten stilte volgt het zingen van het Wilhelmus. Er zijn di verse toespraken en kinderen van de basisschool lezen een gedicht voor. Daarna zijn er kransleggingen. In Domburg begint om 19.30 uur een dienst in het kerk gebouw van de Protestantse Kerkgemeenschap Domburg aan de Markt. In Gapinge wordt om 19.40 uur verzameld bij verenigingsgebouw De Spil. Van daaruit is er een stille tocht naar de begraafplaats. In Oostkapelle begint om 19.00 uur de herdenkingsdienst in de Hervormde Kerk en bij het Monument voor onze geval lenen. Om 19.50 uur gaat het hele gezelschap naar buiten voor de Last Post en twee minuten stilte. Buiten is ge legenheid tot het leggen van bloemen. Vlissingen De jaarlijkse dodenherdenking in Vlissingen is op de Noor derbegraafplaats en begint om 19.30 uur. De muziek wordt verzorgd door muziekvereni ging Vlijt en Volharding. Naast de herdenking op de Noorder begraafplaats is er om 18.45 uur een kranslegging op de be graafplaats in Oost-Souburg. In Onze Lieve Vrouwe Kerk wordt om 19.00 uur een korte gebedsdienst gehouden, voor afgaand aan de herdenking op de Noorderbegraafplaats met als thema Vrijheid ligt niet op straat. Middelburg In Middelburg begint de her denking om 18.00 uur op het Abdijplein. De vlaggen worden halfstok gehangen en de klok wordt geluid van de Lange Jan. Om 19.00 uur begint er een vesperdienst in de Nieuwe Kerk daarna wordt er verza meld op het Abdijplein. Daar houdt burgemeester Koos Schouwenaar een toespraak. Hierna begint de samenzang die begeleid wordt door Chris telijke Brassband Middelburg. Om 19.50 uur dragen de leer lingen van de Stedelijke Scho lengemeenschap Nehalennia, de CSW van de Perre en het Calvijncollege gedichten voor. Om 20.00 uur worden er twee minuten stilte gehouden waar na de kranslegging begint. Arnemuiden In Arnemuiden begint de her denking om 19.30 uur met het luiden van de klok vanaf de toren van de Nederlands Hervormde kerk. Dan ver zameld de groep op de Alge mene Begraafplaats aan de Radermacherstraat. Hier is er koraalmuziek door de Mu ziekvereniging Arnemuiden. Om 19.55 uur houdt wethou der J. Aalberts een toespraak. Waarna om 20.00 uur de twee minuten stilte beginnen. Lentemarkt 7 mei !smmÊMÊÊ^i$BË3ÊÊÊÊÉÊÊÊSÊÊÊÊÈ!Êm i Rialto set Leverbaar in de kleuren: wit, taupe, bruin vaste planten en tuindecoratie bloemboeketten Zeeuwse streekproducten en fruit schapenkaas (en echte schapen) woondecoratie (ook uit Indonesië) kaarten en andere hobbyaccessoires (kinder) feestkleding, accessoires en handgemaakte sieraden bad en parfum cadeausets Zeeland artikelen Partytent 3x3 meter wit Luchtbed 1 persoons dubbeldik 25% Kogelbarbeque 17 inch Met 25% korting Aersenss en Pateer zal aanwezig zijn met een informatiekraam over het «oningbouwproiect de Tuin van Vlissingen' (tegenover de bouwmarkt)

de Faam | 2011 | | pagina 39