BLAUW GERUITE KIEL MAATREGELEN 5 MEI BEVRIJDINGSFESTIVAL VLISSINGEN KONINKLIJKE ONDERSCHEIDINGEN UITGEREIKT DODENHERDENKING WERK IN UITVOERING KALENDER WELKE VERKEERSMAATREGELEN WORDEN ER GENOMEN OP 5 MEI? BEKENDMAKINGEN GEMEENTE Vrijdag 29 april 2011 heeft burgemeester drs. R.H. (René) Roep aan drie inwoners van de gemeente Vlissingen een Koninklijke Onderscheiding uit gereikt: De heer H. L. P. A. Lingier, Lid in de Orde van Oranje Nassau (wordt later uitgereikt) Deze burgers hebben zich op enigerlei wijze verdienstelijk gemaakt of hebben een bij zondere prestatie geleverd. www.vlissingen.nl/nieuws Kent u iemand in uw omge ving die volgens u een lintje verdient? Meld deze persoon dan aan bij het secretariaat van de burgemeester. Tel. 0118 487 298. Meer informatie staat op de gemeentelijke website. Vanavond, 4 mei 2011, vindt om 19.30 uur de jaarlijkse Dodenherdenking plaats op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. De muziek wordt verzorgd door muziekvereni ging Vlijt en Volharding. Vanaf 11 mei 2011 zal er wor den begonnen met werkzaam heden aan de middenberm van de Sloeweg. De werkzaam heden duren tot 27 mei 2011. Hierdoor kan er verkeershinder ontstaan op de Sloeweg. www.vlissingen.nl/ werkinuitvoering Hybrid@De Piek: jahua, Lowmax&ILL K Vrijdag 6 mei 2011 20.30 uur, Muziek, De Piek Bintangs&Big Chief Sugar Zaterdag 7 mei 2011 21.00 uur, Muziek, De Piek Avondvierdaagse Maandag 9 mei 2011 t/m donderdag 12 mei 2011 18.00 uur Vierdaagse wandeltocht van 5 of 10 km door Vlissingen en omgeving www.vlissingen.nl/uit NIEUWS EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN WOENSDAG 4 MEI 2011 Redactie: afdeling Communicatie postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: (0118) 487000 communicatie@vlissingen.nl www.vlissingen.nl Fotografie: Ruben Oreel, gemeente Vlissingen Verkeersmaatregelen voor en na het festival Voor en na het festival is de binnen stad bereikbaar via de Koningsweg en via de Spuistraat. Parkeren op het Bellamypark is dan niet mogelijk. Verkeersmaatregelen tijdens het festival 5 mei vanaf 8.00 uur tot 6 mei 2.00 &mr Op 5 mei 2011 organiseert de Cuttuurwerf het Eevrljdingsfes- tiva! Zeeland in het centrum van Vlissingen. Hef- festival begint om 13.00 uur en duurt tot 24.00 uur. Om het festival voor bewo ners en bezoekers vïot en veiiig te laten verlopen, worden er extra maatregelen genomen. Toezicht Het Bevrijdingsfestival Zeeland is een gratis toegankelijk festival in het cen trum van Vlissingen. Op het terrein dat als evenemententerrein is aange wezen, en in principe vrij toeganke lijk is, gelden regels voor veiligheid, orde en gezondheid. Het toezicht daarop is in handen van politie en beveiligers van het festival. Bij vrijheid denkt men niet direct aan regels en toegangspoorten, maar het zijn juist regels waardoor wij samen in vrijheid samenleven. Om de veiligheid op het festival te bevorderen worden er dit jaar op verschillende locaties toegangs poorten geplaatst waar de bezoekers gecontroleerd kunnen worden. Géén glas Binnen het festival- en horecagebied zijn ook dit jaar - ook op de terras sen - glas en blik verboden! Drank moet worden geschonken in plastic bekers. De politie en medewerkers van de gemeente zien hier streng op toe. Ook vragen wij extra aandacht voor alcoholgebruik onder jonge ren. Houd het netjes! De Nieuwendijk, Baljuwstraat, Oranjedijk, Emmastraat, Simon Stevinstraat en de Hendrikstraat (tussen Emmastraat en Gravestraat) worden afgesloten voor het verkeer. Alle andere straten vanaf de Koningsweg tot aan de Zeilmarkt zijn dus bereikbaar voor bestemmingsverkeer. De Spuistraat wordt afgesloten ter hoogte van de Bussestraat. Bestemmingsverkeer kan via de Dam en de Gasthuisstraat de straten ten westen van het Bellamypark bereiken. 5 Het Bellamypark is afgesloten voor het verkeer. Op Boulevard de Ruijter geldt tweerichtingsverkeer. Op Boulevard Bankert (tussen de Coosje Buskenstraat en de Trompweg) geldt tweerichtingsverkeer. De Hellebardierstraat, Baljuwstraat, Oranjedijk, Simon Stevin straat, Emmastraat en de Hendrikstraat (tussen Emmastraat en Gravestraat) zijn geheel autovrij en aangewezen als noodroute voor de hulpdiensten. Dit betekent dat u op 5 mei (vanaf 8.00 uur) en 6 mei (tot 02.00 uur) in deze straten uw auto's niet mag parkeren. U moet in die periode uw auto ergens anders parkeren. Fietsen parkeren bij de tijdelijke, bewaakte fietsenstalling in de Spuistraat en op de Zeilmarkt. De sluizen richting het Dijktheater zijn geheel afgesloten - het Dijktheater is via de Nieuwendijk, Baljuwstraat en Oranjedijk te bereiken. Ingediende aanvragen voor een omgevingsvergunning: Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij de volgende aanvragen voor een omge vingsvergunning hebben ontvangen: 1. renoveren gevel Hermesweg 7 (18-04-2011) 2. kappen boom President Roose- veltlaan 11 (18-04-2011) 3. aanbouwen serre Noordbeekse- weg 6 (20-04-2011) 4. bouwen loods Westhoekweg 4 (20-04-2011) 5. opslaan pallets, gasflessen en smeerolie Engelandweg 22 (20- 04-2011) 6. aanbrengen reclame Maanweg 5 (18-04-2011) 7. bouwen en slopen loodsen Engelandweg 12 (21-04-2011) 8. bouwen carport en berging (26- 04-2011) 9. bouwen carport Nieuwe Vlis- singseweg 27 A (26-04-2011) 10. bpuwen loods (S) Engelandweg 12 (26-04-2011) 11. kappen 3 bomen Lambrechtsen- straat 29 (26-04-2011) De publicatie van de ingediende aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. Kennisgeving beschikking Wet algemene bepalingen omge- vingsrecht (Wabo) Reguliere procedure: Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen hebben verleend: 1. verbouwen garage tot kapsalon Verkuijl Quakkelaarstraat 213 G (19-04-2011) 2. vervangen constructieve vloer De Visserstraat 17 (26-04-2011) De beschikking en de bijbehoren de stukken liggen met ingang van de tussen haakjes staande datum gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis te Vlissingen. De beschikking met bijbehorende teke ningen kunnen na een telefonische afspraak met Dhr. W. Huige van de Afdeling Publiekszaken (tel. 0118- 487339) worden ingezien. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na genoemde datum tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Vlissingen, ter attentie van de Commissie voor de bezwaarschrif ten, Postbus 3000, 4380 GV te Vlis singen. Kennisgeving beschikking Wet algemene bepalingen omge- vingsrecht (Wabo) Uitgebreide procedure: Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht de vol gende vergunning hebben verleend: 1. Sorteerbedrijf de Dreu V.O.F., gelegen aan de Havenweg 5 te Ritthem. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewij zigd. Inzage De beschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 9 mei 2011 gedurende zes weken ter inzage in het stadhuis in Vlissingen. U kunt de stukken elke werkdag tijdens openingstijden inzien. Op afspraak kunnen de stukken ook op donderdagavond tussen 17.00 uur en 20.00 uur worden ingezien (Dhr. W. Huige, telefoon 0118-487339 of email whe@vlissingen.nl). Beroep en voorlopige voorziening Tijdens de periode van ter inzage legging kunnen belanghebbenden een gemotiveerd beroepschrift tegen het besluit indienen bij de sector Bestuursrecht van de rechtbank Bre da. Beroep kan alleen worden inge steld door degene die tijdig ziens wijzen heeft ingebracht tegen het ontwerpbesluit. Op deze regel bestaan 2 uitzonde ringen: a. Het beroep beperkt zich tot de eventuele wijzigingen in de beschikking die afwijken van het gepubliceerde ontwerp. b. Belanghebbende kan redelijker wijs niet worden verweten geen zienswijze over de ontwerpbe-. schikking te hebben ingediend. Tegelijk met het beroep kunnen belanghebbenden een verzoek indie nen tot het treffen van een voorlopi ge voorziening bij de sector Bestuurs recht van de rechtbank Breda. Onze beschikking wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist. Voor het indienen van een beroep schrift of een verzoek om een voor lopige voorziening is griffierecht ver schuldigd. Kennisgeving ontwerpbeschik king Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo). Uitgebreide procedure: Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voorne mens zijn vergunning te verlenen: 1. Schapenhouderij Jakobsen, Schee- weg 15 te Ritthem Inzage De ontwerpbeschikking en de bijbe horende stukken liggen met ingang van 9 mei 2011 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis te Vlissingen. U kunt de stukken elke werkdag tijdens openingstijden inzien. Op afspraak kunnen de stuk ken ook op donderdagavond tussen 17.00 uur en 20.00 uur worden inge zien (Dhr. W. Huige, telefoon 0118- 487339 of email whe@vlissingen.nl). Tijdens de periode van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen inbrengen. Schriftelijke zienswijzen moeten worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Post bus 3000, 4380 GV te Vlissingen. Voor mondelinge zienswijzen kunt u een afspraak maken via de afde ling WH (telefoon 0118-487156 of email omgevingsvergunning@ vlissingen.nl). yVij wijzen u erop dat alleen beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als de indie ner ook een zienswijze heeft inge bracht tegen de ontwerpbeschikking en belanghebbende is. Kennisgeving ontwerpbeschik king Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo). Reguliere procedure: Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht gedeel telijk vergunning op verzoek hebben ingetrokken: 1. N.V. Zeeland Seaports, Frankrijk- weg te Vlissingen (sectie M num mer 1054). De beschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 9 mei 2011 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis te Vlis singen. De beschikking met bijbe horende tekeningen kunnen na een telefonische afspraak met dhr. W. Huige van de Afdeling Publieks zaken (tel. 0118-487339) worden ingezien. Belanghebbenden kun nen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na genoemde datum tegen dit besluit Mevr. J. Poppe, Lid in de Orde van Oranje Nassau

de Faam | 2011 | | pagina 10