r Ruth bre kJ Onbeperkt eten drinken Geef ze door op vriendelijk verkeer.nl Iets te vieren? Een baan i om trots v op te zijn Castel/van Damme laat Jazzcafé swingen Balads en popsongs vullen Ons Dorpshuis Loop geen vertraging op door de files Scapino danst op muziek uit jaren '60 KONINGINNEDAG ORANJETAART 8,95 5 TOMPOUCEN HALEN 4 BETALEN ORANJEKANJERS 1,40 WALDKORN 1,45 5 KRENTEBOLLEN 1,35 Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Verhuur ruime partyzaal NT Chinees Wokrestaurant BUFFET PRIJZEN 55+ ACTIE Happy Wokruime keuze, veel gezelligheid Ook voor alle feesten en partijen Chinees Wokrestaurant "Happy Wok" Da Vinciplein 6, 4462 GX Goes Tel.: 0113-212070 - http://goes.happywok.nl Interessante job Twee keer vier jaargetijden Op tijd voor het eten Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 ZATERDAG 30 APRIL ZIJN WIJ OPEN VAN 8.00 TOT 12.00 UUR Het Gilde van de Betere Banketbakkers een initiatief van de Fietsersbond Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All in €19,50 p.p.* 3 Gangen menu, of koud - warm buffet, of gourmetten dranken All in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All in €21,50 p.p.* Alle All in prijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst. met o.a. prima dansvloer en airco. Gunstige prijs! Bel voor info en/of reservering 0118-470962 3 verschillende soorten soep diverse koude voorgerechten. warm buffet met o.a. geroosterde pekingeend, gebakken grote garnalen en 10 andere soorten lekkere gerechten 80 verschillende wokgerechten, zelf samen te stellen Bij de tepanyaki heeft u keuze uit 12 verschillende soorten vlees Tijdsduur Prijs p.p. Prijs per kind tot 12 jaar 2 uur 25,00 €15,00 2,5 uur 27,50 €16,00 3 uur 30,00 €17,00 Wanneer u ouder dan 55 bent, kunt u op alle maandagen, woensdagen en donderdagen gebruik maken van de 55+ actie. Per persoon (55+) krijgt u dan 4,50 korting. U krijgt van ons gratis een uitrijkaart. Parkeerterrein Zeelandhallen. Uit in Zeela www.deweekkrant.nl/banen Het Castel/van Damme Quartet reist langs Neder landse jazzpodia. Donder dag 28 april geeft het kwar tet een optreden in Jazzcafé Desafinado in Middelburg. Pianist Thierry en saxo fonist Jasper van Damme spelen eigen composities met Sven Happel op con trabas en Mark Schilders op drums. In 2007 en 2008 wonnen Jasper en Thierry de Erasmus Jazz prijs. Als kwartet wonnen ze in 2010 het Vlaardingen Jazz concours en de Dutch Jazz Competition. Tijdens het eerste concert van de Young VI Ps Tournee in februari in het Bimhuis presenteerde het kwartet zijn album Argentinian Freakshow. Aanvang 21.00 uur. www.castelvandamme- quartet.com Popkoor Seaside Rendez Vous treedt vrijdag 29 april op in Ons Dorpshuis in Kruiningen. In The Best of the Seaside brengt het Zeeuwse popkoor verschil lende populaire popsongs van nu, maar ook uit de jaren 70, 80 en 90. Het repertoire bestaat uit num mers van onder andere Blof, Queen, Matt Bianco, Earth Wind Fire en Metallica. Muzikaal leider is Frank de Vreeze. Onder zijn leiding zingt het koor zowel gevoelige balads als swingende nummers. Seaside Rendez Vous is in 2002 opgericht. De naam van het koor verwijst naar een nummer van Queen. Seaside is een van de eerste Zeeuwse popkoren en bestaat uit vijftig zangers en zangeressen en een vijfkop pige band. De leden komen uit Zeeland. Uiteraard streeft het koor naar een zo hoog mogelijk niveau, toch verliezen de zangers en zangeressen gezelligheid en spontaniteit niet uit het oog. Het koor wordt begeleid door een live band be staande uit een toetsenist, gitarist, basgitarist, fluitist en drummer. The best of the Seaside trok reeds tweemaal een uitverkochte zaal in het Arsenaalthea ter in Vlissingen. In juni zingt Seaside mee in het korenfestival Vol-Koren in Middelburg. Enkele songs zijn te beluis teren op de website www. seasiderendez vousnj. Optreden in Ons Dorps huis Kruiningen vrijdag 29 april. Aanvang 20.00 uur Kaarten via 0113-5515. Danser van Scapino Ballet Songs for Drella, zo heet het legendarische album van Lou Reed en John Cale uit 1989, waarin zij een ode brengen aan hun mentor Andy Warhol: schilder, fil mer, kunsticoon, celebrity, multimiljonair en freak. Met zijn studio The Fac tory is Andy Warhol in de jaren zestig in New York het FOTO: HANS GERRITSEN epicentrum van vernieu wing in kunst en rock. De choreografen Ed Wubbe en Marco Goecke lieten zich inspireren door Warhol, Reed en Cale. Het resultaat is donderdag 28 april te zien in de Stadsschouwburg in Middelburg. Aanvang 20.00 uur. Kaarten: www. theaterverkoopzeeland.nl Theaterdiva met one-woman-show Simply the Best is de nieuwe theatershow van Ruth Jacott. Haar one-woman-show is vrij dag 29 april te zien in de Stads schouwburg in Middelburg. In dit theaterprogramma brengt de showdiva een hommage aan haar helden: de zwarte parels van de soulmuziek. Ze neemt haar publiek mee door de ge schiedenis van zwarte wereld sterren als Tina Turner, Diana Ross, Billie Holiday, Aretha Franklin, Mahalia Jackson en Beyoncé. Begeleid door orkest van acht man sterk, zingt Ruth de wereldberoemde nummers van deze vedettes. Als een heuse Zeeuws Kamerorkest TY sluit bevrijdingsdag 5 mei af met een feestelijk concert. In de grote Kerk in Goes brengt TY, naast de bekende Holbergsuite van Edvard Grieg, de Vier Jaargetijden van Vivaldi en Astor Piazolla ten gehore. De leiding is in handen van Carlo Nabbe. Dirk van de Velde treedt op als vioolsolist. Het jaarlijkse bevrijdingsconcert in Goes is inmiddels een traditie geworden. Elk jaar kan TY rekenen op veel belangstelling. Met de in totaal acht jaar getijden op het programma, verwacht TY opnieuw een breed publiek te bereiken. Ook de Holbergsuite van Grieg is een bekende trekker. Aanvang 20.15 uur. Reserveren via ty@ zeelandnet.nl. Meer informa tie: www.tykamerorkest.nl. fclfr www.de-faam.nl

de Faam | 2011 | | pagina 40