Sterren op het strand 1 GROTE B BELEVING! Wat is er op Koninginne te doen? Samen op de foto PANDORA Witsel Kinderrommelmarkt Onze nieuwe kinderwoonwinkel? BOULEVARD [^I^MobileJ Lezersonderzoek bewijst het: Dé Weekkrant wordt goed gelezen - kijk op www.hahonderzoek.nl 'Feest met Nederland se topartiesten Mamilla in Bar American 37 u\ Woensdag 27 April 2011 Agenda Liefde is... m Zie verderop in deze frrant! 24 UUR VAN DE Kijk verderop voor 6 maanden 5,- korting. "Ik was vorig jaar met mijn vriendin bij een festival van de radiozender 100%NL op het strand van Hoek van Hol land en dacht: Waarom doen wij dat niet op ons strand bij Vrouwenpolder? En dat gaat als 'Stormvloedfestival 2011' gebeuren op zaterdag 9 juli vanaf 15.00 uur", vertelt bedenkster Marina van der Giessen. Marcel van der Voort Vrouwenpolder "Het was nogal druk in Hoek van Holland en ik moest de taxi met een man delen. Hij bleek de directeur van 100%NL te zijn en wij raakten aan de praat. Hij is in Vrouwenpolder komen kij ken en ziet het zitten", praat Van der Giessen verder. En het ra diostation komt niet alleen naar het Breezandstrand nabij het strandpaviljoen. Artiesten met klinkende namen zoals Jan Smit, Gerard Joling. Dean Saunders, Wolter Kroes, Edsilia Rombley en de Zeeuwse band Smout gaan er optreden. Een toe gangsbewijs kost 27,50 euro en is te koop via de website en via de winkels van Primera. Afgelopen woensdag zijn de plannen bekend gemaakt door Van der Giessen en ex- profvoetballer John de Wolf. "Ik hou van de in Nederland gemaakte muziek", bekent hij. De Wolf was er op uit nodiging van Amadore hotels en restaurants die het Stormvloedfestival ondersteunen. "Het is een mooi initiatief en wij wil len dat graag ondersteunen", verduidelijkt directeur Jerry van Zuylen. Ook recreatie- bedrijf Roompot is festival partner. Van der Giessen: "Bij slecht weer wordt een deel van het festivalterrein overkapt en poncho's uitge deeld. En tijdens hitte delen wij water uit." stormuloedfestival.nl Arianne Schot stond vorig jaar, tijdens Koninginnedag, op de Markt met de scouting Berdenis vanBerlekomgroep. "Ik vroeg Maxima, als beschermvrouwe van Scouting Nederland, of ze mijn das wilde signeren. Ze vertelde dat zij normaal gesproken geen handtekeningen zet, maar voor mij deed ze dat met alle plezier", vertelt Arianne trots. foto: p.r. 7U0- De Faam Jaargang 112 Nummer 17 Oplage 54.435 www.de-faam.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest Middelburg De Koninklijke Vereniging Uit Het Volk-Voor Het Volk (opgericht in 1865) houdt op donderdag 5 mei de jaarlijkse kinderrommelmarkt op het Adbijplein in Middelburg. De toegang is gratis en aanmelden om mee te doen is van tevoren niet nodig. De rommelmarkt is van 8.00 tot 17.00 uur. Kinde ren kunnen zich ook laten schminken door vrijwilligers van stichting 't Meandertje, Goochelaar Alexander komt op bezoek en suikerspinnen en popcorn zijn te koop. Ook is er de hele dag gezellige muziek. uithetvolk-uoorhetvolk.nl Middelburg Naar aanleiding van een vertrou wenscrisis bij Bureau Jeugdzorg is de voorzitter van de Raad van Toezicht op staande voet ont slagen. De overige leden van de Raad zijn op non-actief gesteld. Gedeputeerde en toezichthouder George van Heukelom, besloot om in te grijpen vanwege "het belang van de zorg voor de kin deren die terecht moeten kun nen bij de jeugdzorg." Vorige week hebben alle managers het vertrouwen opgezegd in de Raad van Toezicht. Aanleiding daar voor was de voordracht van een kandidaat voor de functie van directeur-bestuurder, zonder dat alle afspraken betreffende deze sollicitatie in acht werden genomen. De afgelopen dagen is er regelmatig intern, binnen Jeugdzorg, overleg geweest om deze kwestie tot een oplossing te brengen. De managers hebben hun bezorgdheid uitgesproken dat de juiste uitvoering van de taken ernstig in gevaar komt. Dat is de reden voor de provin cie om in te grijpen. Want het belang van het kind staat voor op. De personeelsleden van het Bureau Jeugdzorg moeten hun werk kunnen doen, gesteund door de Raad van Toezicht. De Provincie is verantwoordelijk voor een goed functionerend in de provincie Zeeland. Tijdens 'een gesprek met Van Heukelom bleek dat de Raad van Toezicht niet van plan was zijn stelling- name te wijzigen. Waarop de provincie besloot haar verant woordelijkheid te nemen. Zie onze advertentie in deze krant ;jsssl juweliers WARMTESERVICE CV-KETELS RADIATOREN SANITAIR EN DAKBEDEKKING VASTE LAGE PRIJZEN! ©0900-23 56 897 (0900-belnuWS) €o,oi p.m. 49 vestigingen in Nederland of bestel op warmteservice.nl ADRIAAN EN OLIVIER www.adriaanenolivier.com REKENING 144b.51.858 VOOf? Ari-YPÊfSE/V MBT MS Middelburg Tijdens de Koninginnenach, op vrijdag 29 april, treedt dé rockband van Zeeland Ma milla op in Bar American aan het Plein 1940 in Mid delburg. In hun inmiddels zeventien jarige bestaan is Mamilla uit gegroeid tot een van de beste gitaarrockbands die Zeeland rijk is. Ook heeft de band, mede dankzij aansprekende optredens met onder andere ZZ-Top en Uriah Heep, een uitstekende reputatie buiten de provinciegrens opge bouwd. Het optreden in Bar Ameri can begint om 21.00 uur en de entree is gratis. www.mamilla.com Impatiens, Lobelia, Petunia oflJsbloempjes Diverse kleuren. Tray 6 stuks van Tr09 voor

de Faam | 2011 | | pagina 1