toeren langs de podia DE ZUIDSCHOR GezeCfiae Faasbruncfi Hotel Zuiderduin Alles is vreemd 22-25 april: sloepen- en botenshow! Zon of een buitje? Terras klaar voor de lente Kraampjes met watersport- en modekoopjes acvutfti^: Landlust fletcher ©hotels Zuiderduin Beachhotel volledig gerenoveerd! Buienradar van Hogedrukreiniger Keuze menu Diner compleet Altijd actueel: de-faam.nl NAUTIC LIFESTYLE WATERSPDRT Viering 12,5-jarig bestaan: Hapje drankje, kidsattentie, Gaastra-verrassing bij kledjjjg De Zuidschor Watersport, Zandkreekweg 5, Jachthavens, Wolphaartsdijk, 06-22374256 Hyena's FOTO: DENNIS LA PRE lijk bezig met muziek. Later besloot hij iets met toneel te gaan doen. In 2001 deed hij samen met Sofie van den Enk mee aan het Rotterdamse Ca- meretten. Met slechts enkele optredens als ervaringsbagage, wonnen ze dit festival. In 2005 besloot Anne Jan het in z'n eentje te proberen. Dit resul teerde in het winnen van zowel de jury- als de publieksprijs bij het Groninger Studenten Cabaretfestival. Ronald Smink is geboren in het Friese Joure, een idyllisch dorpje langs de A7. Ooit speelde hij in groep 8 de rol als Glibber in Mathilde en de tover typemachine. Dat was voor hem het begin van zijn carrière. In 2006 deed hij mee met het Zwolse Studenten Cabaret Festival. Ook hij won daar de jury- en publieks prijs. In 2007 schreef hij het Groninger Cabaret Festival op zijn naam. Gijs Nillessen komt uit Twente. Tijdens zijn studie in Groningén komt hij via een cabaret- en kleinkunstcursus voor het eerst in aanraking met een podium, het publiek en de lach. In 2006 staat hij in de finale van de Holland Casino Podium Prijs. In 2007 wint hij de publieksprijs bij het Griffoenfestival. Datzelfde jaar staat hij in de halve finale van het Leids Cabaret Festival en het Groninger Studen ten Cabaret Festival. Pieter Jouke begon in 2000 aan een glansrijke comedycar- rière. Hij schrijft teksten voor verschillende caba retiers en voor radio- en televisieprogramma's. Vorig seizoen maakte hij furore als een van de presentato ren van het Veronicapro- gramma CQC. Presentator Ebel Jan van Dijk maakt de groep compleet. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop via www. theaterverkoopzeeland.nl of 0900-3300033. BEACH U bent van harte welkom om ons compleet nieuwe hotel te komen bewonderen. www.de-faam.nl 1e en 2®paasdag Welkomstdrankje Luxe warmbuffet Soepen Luxe dessertbuffet Luxe koudbuffet Koffie en thee Kinderen t/m 2 jaar gratis. Kinderen 3 t/m 11 jaar 10,- restaurant partycentrum Op zowel 1 e als 2e Paasdag geniet u bij ons van een overheerlijke paasbrunch. De uitgebreide brunch zal verzorgd worden met allerlei lekkere hapjes en drankjes. Inclusief: Ontvangst met feestelijke bubbels ter gelegenheid van de heropening Koffie, thee, melk en jus d'orange is inclusief Ook voor de kinderen is de brunch een feest. Ze mogen onbeperkt poffertjes, ijsjes, en snoepgoed eten! Kleurplaten en kinderfilms zorgen ervoor dat ze zich niet vervelen. Tevens kunnen de kinderen paaseieren zoeken. De jeu de 'boules baan en tafeltennistafel maken het familieplezier compleet. Frédérique Spigt toert met haar mooiste liedjes langs de Nederlandse theaters. Donderdag 21 april is ze met haar gezelschap te zien in Theater De Mythe in Goes. Aanvang 20.00 uur. Kaartverkoop via www.theaterverkoopzeeland.nl of 0900- 3300033. FOTO: PR RESERVEREN? Bel: 0347 - 750 406 De Bucksweg 2 4361 SM Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl

de Faam | 2011 | | pagina 71