Persoonlijke aandacht, maximale mobiliteit Albatros ZOEK JE WERK IN DE HOTELSCHOONMAAK? Meer bereiken. Met Wegener weGeNeR Media Altijd actueel: de-faam.nl Beenhakker is sinds 1937gespecialiseerd leverancier van mobiliteitshulpmiddelen en aanverwante artikelen voor mindervaliden en ouderen. Beenhakker levert een compleet assortiment mobiliteitshulpmiddelen, van houten wandelstok tot volledig elektronisch aangestuurde rolstoel met omgevingsbesturing, direct aan de eindgebruiker. In onze compleet uitgeruste werkplaatsen kunnen wij, indien gewenst, de hulpmiddelen volledig individueel aanpassen. Onze missie luidt niet voor niets: "Wij geven mensen met een mobiliteitsbeperking de aandacht en zorg die zij verdienen en helpen hen zo comfortabel en zelfstandig mogelijk te leven. m 14 vestigingen en 250 medewerkers is Beenhakker een toonaangevende partij op de Nederlandse markt. Onze vestigingen zijn te vinden in Almere, Alphen aan den Rijn, Amstelveen, Amsterdam, Breda, Capelle aan den IJssel, Hoorn, Houten, Kapelle, Middelburg, Nijmegen, Rijswijk en Spijkenisse. In april is onze nieuwe vestiging in Kampen geopend. Voor onze vestigingen in Zeeland zijn wij op zoek naar enthousiaste, gemotiveerde collega's: Medewerker onderdelenmagazijn Voor onze vestiging in Kapelle Functie: Vanuit het magazijn in Kapelle worden de verschillende vestigingen bevoorraad met voorzieningen en on derdelen. In deze functie voer je werkzaamheden uit ten behoeve van het depot. Je bekijkt welke (tweedehands) on derdelen van de voorziening (o.a. printplaatjes en elektromotoren) hergebruikt kunnen worden en demonteert deze. Jsgserwerkt de aanvragen voor voorzieningen en houdt de goederenmutaties bij in het administratief systeem (code ren van de artikelen en in- en afboeken van de voorraad). Daarnaast toets je de voorraad op orderniveau en onder houd je telefonisch of per mail contact met de vestigingen betreffende de aanvragen. Waar nodig assisteer je in de werkplaats. Het betreft een fulltime functie (38 uur per week). Profiel: Je hebt ervaring in een soortgelijke functie in de revalidatiebranche of in de functie van (service)monteur. Productkennis van de voorzieningen/onderdelen is een vereiste. Verder beschik je over communicatieve vaardigheden, je hebt technisch inzicht, je kunt goed omgaan met computerprogramma's en bent sociaal ingesteld. Je kunt goed zelf standig werken en toont eigen initiatieven. t Magazijnmedewerker Voor onze vestiging in Middelburg Functie: Je draagt zorg voor de in- en opslag van goederen, je maakt retourzendingen klaar en verwerkt goederen mutaties in het administratieve systeem. Tevens ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van kleine reparaties en preventief onderhoud aan revalidatiehulpmiddelen van onder andere klanten die ons bezoeken in onze vestiging. In dian nodig ondersteun je de medewerker administratie met de order- en offerteverwerking, facturatie en archivering. De diversiteit aan werkzaamheden maakt geen dag hetzelfde. Profiel: Je hebt een afgeronde Mbo-opleiding en hebt technisch inzicht. Je beschikt over de volgende competenties: flexibel, stressbestendig, goede communicatieve vaardigheden, sociaal ingesteld, proactief en je kunt goed zelfstan dig werken. Je kunt goed omgaan met computerprogramma's en bent in staat om verschillende werkzaamheden op te pakken. Je bent in het bezit van rijbewijs B en vindt het leuk om in een klein team te werken. Het betreft een full time functie (38 uur per week). Aanbod: Wij bieden je een afwisselende baan in een enthousiast en betrokken team. Het salaris is afhankelijk van de genoten opleiding, kennis en ervaring. We nodigen je uit om je verder te oriënteren op onze website www.beenhak- ker.nl. Voor meer informatie over deze vacatures kun je een e-mail sturen naar sollicitatie@beenhakker.nl. Geïnteresseerd? Graag ontvangen wij binnen 14 dagen je sollicitatie voorzien van motivatie en CV. Beenhakker T.a.v. afdeling P&O Postbus 787, 2900 AT Capelle aan den IJssel of mailen naar: sollicitatie@beenhakker.nl Wij stellen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie niet op prijs. de kracht van schoon woensdag 20 april 2011 De Faam pagina 64 ':-y. Meewerkend Voorvrouw M/V te Oostkapelle ma. t/m vrij.: tussen 9:00 uur tot 15:30 uur Kamermeisje M/V te Oostkapelle ma. t/m vrij.: tussen 9:30 uur tot 15:00 uur Kamermeisje Weekend M/V te Oostkapelle za. en zo.: tussen 9.30 uur tot 15.00 uur Vakantiekrachten M/V te Oostkapelle ma. t/m vr.: tussen 9.30 uur tot 15.00 uur Heb je interesse? Reageer dan via onze website of bel: 06 - 52550478, Eigen vervoer is een pré, VACATUREDETAILS WWW.ALBATROSBV.NL Een glimlach op het gezicht van de ander, een bedankje voor de gezellige middag, het gevoel datje echt nodig bent. Word vrijwilliger! Tel 0118 55 35 30 www.mantelingwalcheren.nl De functie In deze zelfstandige buitendienstfunctie leg en onderhoud je contacten met (potentiële) klanten. Je verkoopt advertentieruimte voor onze print- en onlineproducten, geeft budget- en media-adviezen en sluit contracten af. Je verzamelt marktgegevens en vertaalt marktontwikkelingen naar verkoopkansen. Tevens verwerkje advertentieorders en stel je rapportages op. In je marktgebied ben je absoluut marktleider met een aan trekkelijk marktpotentieel. Onze uitgaven in dit gebied hebben een hoog gemiddeld leesbereik. Het profiel Je bent een enthousiast, communicatief vaardig persoon met een commerciële instelling. Je bent resultaat gericht en toont eigen initiatief. Je hebt MBO werk- en denkniveau en ervaring in een commerciële buiten dienstfunctie. Met voorkeur kennis van print- en online-media. Je beschikt over een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je bent in het bezit van rijbewijs B en woonachtig in het werkgebied. Wij bieden Een boeiende en afwisselende commerciële functie binnen een dynamische en collegiale werkomgeving. Je krijgt een inwerk- en opleidingsprogramma, passend bij jouw werkervaring en ten behoeve van je professionele en persoonlijke ontwikkeling. Doorgroeien naar een commerciële managementfunctie behoort tot de mogelijkheden. Daarnaast bieden we goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Informatie over deze functie kun je inwinnen bij de heer C. van den Oosterkamp, Commercieel Regiodirecteur: (06) 53 8183 86. Je sollicitatie kun je per mail, tot uiterlijk 27 april, richten aan mevrouw D. Alderliesten, P&O adviseur: d.alderliesten@whm.wegener.nl. Meer informatie over Wegener Media kun je vinden op onze website www.wegenermedia.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dagbladen j Huis-aan-huiskranten SpeeiaalMedia Online

de Faam | 2011 | | pagina 64