Zoektocht naar paaseieren Activiteiten in Zeeland in het paasweekend Maak kans op een mooie prijs Kijk of het wel doorrijdt Nieuws én het beeld Gezellige paasmarkt Boulevard Vlissingen Eendracht Maakt Macht paasconcert Batterij met zes mogelijkheden Doe mee Werken aan Vastgelegd Paaseieren zoeken Puzzeltocht Powerkit 6 in 1 Paas Kortjes Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest I www.de-faam.nl www.de-faam.nl Middelburg De paashaas heeft in Speeltuin Meiveld aan het Meiveldpad 53 in Mid delburg paaseitjes verstopt. Kinderen kunnen deze op 25 april zoeken tussen 10.30 en 11.30 uur. De kin deren wordt aangeraden om een mandje mee te nemen om de eitjes in te doen, want wat ze vinden mogen ze houden. Deelname is voor kinderen van 1 tot en met 13 jaar en kost voor leden van de speeltuin 50 cent en niet leden 1 euro. Aanmelden kan via de in tekenlijst in de speeltuin of via s.meiveld@kpnplanet. nl. De opbrengst komt ten goede aan de speeltuin en activiteiten die ze komend jaar gaan organiseren. Vlissingen De Stichting Speciale Markten Zuid-West Nederland houdt op eerste paasdag (zondag 24 april) een unieke Boulevard- markt in Vlissingen. Het is dit jaar voor de vijfde maal dat deze paasmarkt wordt georga niseerd. Bezoekers kunnen wandelen langs de 150 kramen met verschillende koopwaar als: sieraden, kleding, parfum, wenskaarten, strandlakens, boeken, vis, wafels, snoep, noten, lederwaren, verse belegde broodjes, poffertjes en nog veel meer. Ook zijn er diverse standwerkers aanwezig, waaronder de Nederlandse kampioen, die op een ludieke manier hun koopwaar aanprijzen. De paasmarkt is van 10.00 tot 17.00 uur. Entree is gratis. midzomemachtmarkt.nl Heinkenszand Motor en Autoclub de Zeeuwen houdt op maan dag 25 april een puzzel-ge- zelligheidsrit voor het hele gezih. Deelnemen kan met^ een auto, motor of scoo- ter. Dit is een eenvoudige autopuzzelrit voor begin ners. Bij de start ontvangen deelnemers een genum merde routebeschrijving die punt voor punt voor zover mogelijk moet worden afge werkt. Als deelnemers een routeopdracht niet kunnen uitvoeren moeten ze net zo lang rechtdoor rijden tot ze de routeopdracht wel kunnen uitvoeren of wordt •opgevangen door een route controle. Deze staan aan de rechterzijde van de bereden weg en zijn kenbaar aan een oranje vlag, bord of karton. Inschrijven kan van 13.30 tot 14.00 uur in sporthal de Stenge in Heinkenszand. Iedere deelnemer ontvangt een leuke prijs. Domburg Alle kinderen onder de twaalf jaar mogen op maandag 25 april onder begeleiding van de muziekband De Sjokkers paaseieren zoeken in de duinen rondom de watertoren vlakbij vakantiepark Hof Domburg. Het is inmiddels een traditie van vakantiepark Hof Dom burg om elk jaar op tweede paasdag deze paaseierenzoek- tocht te houden. Dit jaar is het al de achttiende keer dat dit spektakel is. Vele kinderen gaan jaarlijks op zoek naar de verstopte gouden en zilveren eieren en kunnen daarmee vele prijzen winnen. Er zijn dit jaar weer 2000 eieren verstopt en het is daarmee veruit de groot ste paaseierenzoektocht van Zeeland. Het verzamelpunt is het Centrumplein van vakan- Serooskerke Muziekvereniging Eendracht Maakt Macht uit Serooskerke houdt op tweede paasdag (25 april) een paasconcert. Dit wordt gehouden in het Muziekgebouw van EMM aan de Oostkapelseweg 11 in Serooskerke. Aan dit concert werken mee: de fanfare, het leerlingenor kest en de percussiegroep. Het concert begint om 10.30 uur en de toegang is gratis. Na de zaalconcerten wordt het paasconcert gezien als^de start van een nieuw seizoen. Voor deze zomer staan er nog verschillende activiteiten op de agenda, zoals het jeugdorkesten- en slagwerkfestival tijdens de Stroskerkse Dag op 2 juli. En op 24 juni staat er een groots openluchtconcert in de planning van de fanfare, samen met de Zeeuwse Muzikanten. door Tara De Vriend Aan de Hogezoom in Re- nesse is er op eerste paasdag (24 april) een paasmarkt van 13.00 tot 17.00 uur. Er staan diverse kramen, de paashaas loopt er rond en alle winkels zijn geopend. Aan Boulevard de Wielingen in Cadzand is er ook een paasmarkt op de eerste paasdag. Van 9.00 tot 17.00 uur kunnen bezoekers een kijkje nemen bij de vijftig kramen. Verder is er een Ga^ zelle test team aanwezig, waar elektrische fietsen getest kun nen worden. Voor de kinderen zijn er springkussens. Aan het Vlaanderenplein in Sas van Gent is er op eerste en tweede paasdag een paasmarkt. Dit is in combinatie met een autoshow waarbij bedrijven en particulieren hun auto's showen en te koop aanbieden. Voor kinderen zijn er ook leuke activiteiten. Het is van 9.30 tot 17.00 uur. Aan de Hoofdstraat in Kortgene is er op tweede paasdag (25 april) een ei gooi wedstrijd. Teams van 2 perso nen proberen een rauw ei zo ver mogelijk te gooien en weer heel te vangen. Ook is er vanaf 10.00 uur een paasbrunch. Het is van 10.00 tot 14.00 uur. Op de boulevards in Vlissingen is een paasmarkt. FOTO: P.R. tiepark Hof Domburg aan de Schelpweg 7 in Domburg om 10.15 uur. De prijsuitreiking is tussen 12.00 en 13.00 uur. Aangezien de speurtocht niet alleen op het vakantiepark zelf is maar ook daarbuiten, dient er wel begeleiding bij de deelnemende kinderen onder de acht jaar aanwezig te zijn. Deelname is geheel gratis. Vlissingen CasAllijn aan de President Rooseveltlaan 744 in Vlissin gen houdt op maandag 25 april een gezellig paasontbijt. Ieder een is welkom. Deelname kost 2,50 euro per persoon. Voor vrijwilligers en ondernemers is het ontbijt gratis. Het is van 10.00 tot 12.00 uur en aanmel den kan via het telefoonnum mer 06-42887018. -? www.deweekkrant.nl/webwinkel Op 24 en 25 april is er de Open Atelierroute in de stadskern van Veere van 13.00 tot 17.00 uur. Deelnemende kunstenaars: Margreet van Dijken met beelden, Riet Sturm met schilderijen, Dorothée Sybenga met textiel, Adri Franke met fotografie, Addie Nieuwen- kamp met schilderijen, Agnita van Oers met schilderijen, Jan van de Broeke met schilde rijen, Femke van den Berg met keramiek en Remko van den Akker met fotografie.

de Faam | 2011 | | pagina 53