2E PAASDAG ALLES TAX FREE! Goud en Zilver is Geld Voor alle Voorspelling soorten van Piet batterijen Paulusma Jeremiasse Oleg Strashnov boert goed GOES - VLISSINGEN Hoogste prijzen voor uw oude goud. Oplader Het weer MAANDAG 25 APRIL VAN 10.00 TOT 17.00 OUR fiets fitness goes Van der Spiegelstraat 54, 10113-216063 vlissingen Troelstraweg 364, 10118-477230 fietsplezier.nl fitnessplezier.nl Lyssa leest het beste voor Lotgenotengroep VMDB Muziek en zang rondom Pasen 27 april in Fletcher Hotel-Restaurant Du Commerce tussen 11.30-17.00 uur Waar: Loskade 1, 4331 HV Middelburg www.goudenzilverisgeld.nl Zet uw oude goud en zilver om in geld! Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 20 april 2011 De Faam pagina^l .|jgf V Ui www.deweekkrant.nl/webwinkelwww.de-faam.nl Met uitzondering van N.F.R/B.F.N., acties. Bulls en Flyer. Geldt alleen op bestaande voorraad. Geen inruil. ervaar de beste keuze Turnschool Zeeland uit Vlis- singen houdt komend week end twee top tumtoernooien in Sporthal Baskensburg. Zo'n driehonderd turnsters ge ven in het paasweekend acte de présence in de sporthal. Zaterdag 23 april worden de Zeeuwse Kampioenschappen voor de dames gehouden en maandag 25 april (2e paas dag) is, net als voorgaande jaren, de TechCare TurnCup. Marina Meijers VIissingen Bij de Zeeuwse Kampioen schappen strijden turnsters uit de eredivisie tot en met de vier de divisie om de medailles. De eerste wedstrijd is van.8.30 tot 12.30 uur, de tweede en laatste wedstrijd is van 13.00 tot 17.00 uur. Maandag bij de TechCare TurnCup is het de beurt aan turnsters uit heel Nederland en wordt er geturnd in de eredivisie tot en met de tweede divisie. De TechCare TurnCup van Turn school Zeeland is inmiddels een belangrijke en populaire Turnster Charlotte van Gils laat zien wat zij kan. FOTO: MARTIN KOOPMAN wedstrijd op landelijk niveau geworden. Er worden dan ook ruim 200 turnsters verwacht die hun kunsten op brug, balk, vloer en sprong laten zien. De eerste wedstrijd is om 8.50 uur, de tweede wedstrijd om 13.20 uur en de laatste is van 17.20 tot 20.50 uur. Op beide dagen is een verloting waarbij hon derden prijzen te verdelen zijn, waaronder een weekendje in het Docklands Hotel in Antwerpen. De entree op zaterdag is 3 euro voor volwassenen en 1,50 euro voor kinderen tot 13 jaar. De entree voor de Tech Care TurnCup is 5 euro en 2,50 euro. Een deel van de opbrengst van het toernooi is bestemd voor de stichting flo4kids, een stichting die onderzoek en medicatie voor kinderen met een stofwisse lingsziekte ondersteunt. tumschool-zeeland.nl Middelburg Lyssa Tejero van Basis school De Moerschans uit Hulst heeft op 16 april de provinciale finale van De Nationale Voorleeswedstrijd gewonnen. Op woensdag 25 mei verte genwoordigt Lyssa de pro vincie Zeeland tijdens de achttiende landelijke finale van De Nationale Voorlees wedstrijd iri Utrecht. Lyssa las een fragment voor uit het boek De droom van Lena Lijstje van Francine Oo- men. Provinciaal voorleeskampi- oen word je niet zomaar. Ze heeft het moeten opnemen tegen maar liefst 121 kinde ren uit de Zeeland. Vlissingen De VMDB, Vereniging van Manisch Depressieven en Betrokkenen, komt elke laatste dinsdagavond van de maand bijeen in het gebouw van" Cas Allijn, President Rooseveltlaan 744 in Vlis singen. "Deelnemers zeggen vaak dat het een feest van herken ning is omdat, als je deze aandoening hebt, je in eer ste instantie denkt dat al leen jij dat maar hebt. Maar er blijken meer mensen met deze aandoening te zijn en het helpt enorm als je daar in een veilige sfeer over kan praten'Vertelt Jozien Boot. Het schip Oleg Strashnov ligt nu in Vlissingen. Het is het eerste schip ter wereld dat vijfduizend ton, ofwel vijf miljoen kilo kan tillen. Het schip kostte 500 miljoen dollar en is al volgeboekt tot in 2013. FOTO: TOON POPPE "Het is zeker geen zwaar moedige boel. Er wordt regelmatig gelachen, zo als gezegd omdat er veel herkenning is met de si tuaties die mensen mee maken. De naam VMDB bevat bewust ook de be trokkenen zoals partners of familieleden. Ook zij zijn welkom en regelma tig aanwezig. Ook voor hen geldt het feest van de herkenning." De bijeenkomst begint om 19.30 uur en de toe gang is gratis. Informatie via: Jozien Boot, telefoonnummer: 0118-562449. Vlissingen Pinksterge-meente Shalom houdt zondag 24 april een Paasfeest met veel muziek. Deze dienst, die in de Ad ventkerk, Kerklaan 17-19 te Vlissingen (West-Souburg) is, begint om 14.15 uur. Het is een dienst voor jong en oud. Pastor R. Deug zal een korte overdenking hou den. Het Int. Gospelkoor Sound of Hope werkt mee en zingt een aantal melodieuze en swingende gospels. Na de dienst is er ruim gele genheid om na te praten on der het genot van koffie, thee of frisdrank met wat lekkers. De toegang is gratis. Uw oude gouden sieraden en zilveren voorwerpen zijn nog steeds veel geld waard! Denk aan die kapotte armbanden of misschien zilveren bestek dat op zolder ligt. De goud- en zilverprijs is de afgelopen 30 jaar nog nooit zo hoog geweest. Wellicht is het in deze moeilijke tijd verstandig om uw slapende goud of zilver wakker te maken en direct om te zetten in geld. - 2 gediplomeerde goudsmeden staan klaar om voor u een vrijblijvende taxatie uit te voeren. Zij hebben meer dan 10 jaar ervaring opgedaan in het taxeren van sieraden binnen een landelijk bedrijf dat al meer dan 400 jaar actief is in het taxeren van goud, zilver en diamanten. De keurtekens worden met een loep bekeken. Staan deze er niet in, dan wordt uw sieraad in uw bijzijn getoetst op een leisteen m.b.v. koningswater waarna het gehalte wordt bepaald. Hieronder vindt u de officiële Nederlandse Goud Zilverkeurtekens: Goud dul2cndsten (22 koroot) doizcndJten (20 karoat) duizendsten (18 karaat) dulaendstcn (14 karaat) kleine nieuwe voorwerpen V grote cn kleine 7i|ver gebruikte voorwerpen 925 duizendsten (I' gehotte) duizendsten (2- gehotte) duizendsten (3" gehotte) grote nieuwe voorwerpen kleine nieuwe voorwerpen grote en kleine gebruikte voorwerpen £13 «5 Zaal: zie borden Goud en Zilver is Geld Na de taxatie heeft u de mogelijkheid om uw oude goud of zilver direct om te zetten in geld. Dit wordt snel, accuraat en discreet afgehandeld.

de Faam | 2011 | | pagina 51