yQmyQonen De Faam 40% UITNODIGING Moet de Statii autovrij of juis MAUAARS IJZERHANDEL LowBudgetPC adverteerders ROMMELMARKT LowBudgeÏPC Kaarten voor Grand Prix in Assen Volg De Faam ook op Twitter... Kanaalstraat 22 - Oost-Souburg Woonbegeleiding aan huis voor mensen met een psychische beperking en/of autisme. w f yi WeGeNeR Media Opslag voor bedrijf en particulier k Als een varken kon kiezen, kocht hij zijn vlees bij slagerij Brouwer Varkens afkomstig van een Walcherse boerderij (op stro en met liefde afgemest). ER IS WEER VOLOP VERS ZEEUWS ZUIGLAMSVLEES VOORRADIG op=op Betere computers voor betere prijzen Op vrijdag 22 april om 17.00 uur sluiten wij definitief onze winkel. Wij willen heel graag persoonlijk afscheid nemen van al onze klanten en nodigen u daarom uit voor een hapje en een drankje op deze dag van 18.00 tot 21.00 uur in de winkel. Graag tot dan, familie Maljaars. Klik en win Politieberichten Verzamelbeurs Bemiddeling tussen buren Optreden Harry Lakenman Gemeente Middelburg wacht verkeersj Roompot neemt weer park over Het is al rustiger: van 13.000 naar 3.000 motorvoertuigen Een stad met vele verhalen Altijd actueel: de-faam.nl Thuisbegeleiding in Zeeland: ervaren begeleiders helpen u met het structureren en organiseren van uw huishouden, financiën, dagindeling en vrije tijd. 06-21284617/0118-639399 weerwonen@ weerwerk-zee landnl www.weerwerk-zeeland.nl Bericht voor onze ihië 111 In verband met Pasen hanteren wij gewijzigde sluitingstijden: Voor de editie van woensdag 27 april is de uiterste inlevertijd voor advertenties donderdag 21 april 17.00 uur Dagbladen Huis-aan-huiskranten i SpeciaslMndia Online Wegens groot succes in de serre van Torenstraat 40, Serooskerke (W ZATERDAG 23 APRIL van 10.00-14.00 uur. Nieuwe aanvoer spullen. O.a. zolderopruiming van de tam. en buren. Kleding, serviesgoed, keukenapparatuur. Vele koopjes!!! Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl De boer brengt met eigen vervoer de varkens weg. Geen stress tijdens, vervoer. Vakkundig geslacht en klaargemaakt. U proeft het verschil. Helaas, een varken kan niet kiezen, u wel!!! Slagerij Brouwer Dam 79, Middelburg, 0118-612289 2 jaar garantie AANBIEDING R2 INTEL i3-2100 met Windows 7 Asus P8H61-M MB intel i3-2100 3.1Ghz 4GB geheugen DVD RW brander 1TB Harde schijf Kaartlezer,2x USB3.0 Windows 7 HP 64bits Snelle PC voor foto bewerking, internet, Skype, office enz, 22 inch LED GL2240M BenQ met speakers, VGA en DVI 1920x1080 ijsverlaging ESET Virusscanners NOD32 1 jr. 1 user NU 29,- NOD32 1 jr. 3 users NU 37,- Smart Security 1 jr. 1 user NU 39.95 ■AMD 260 X2 compleet Systeem Athlon II X2 260 CPU Asus M4A moederbord 2Gb DDR3 geheugen DVD-RW brander I Samsung 500 Gb HD ATI 4250 VGA onboard Kaartlezer Logitech speakers Toetsenbord/muis 19 inch TFT monitor Windows 7 HP 64bits 2 jaar garantie Voor meer systemen, Notebooks en hardware ondelen zie onze site: www.lowbudgetpc.nl Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 17.30 uur, zaterdag 10.00 - 17.00 uur donderdag koopavond 18.30 - 20.30 uur Ook het adres voor reparaties Herenstraat 17 Middelburg (centrum) 0118-617057 www.deweekkrant.nl/actie www.de-faam.nl m Middelburg De afdeling Zeeland van de vereniging De Verzamelaar houdt op zaterdag 23 april een grote verzamelbeurs. Bezoekers kunnen er teredit voor ansichtkaarten, post zegels, munten en nog veel meer. Het is van 9.00 tot 16.00 uur in Ontmoetings centrum Dauwendaele aan de Vrijlandstraat 65 in Mid delburg. Entree is gratis. de-verzamélaar.com Vlissingen De gemeente Vlissingen, Politie Zeeland, woningcor poratie Woonburg, l'escaut woonservice en Stichting Welzijn Middelburg onder tekenden afgelopen maandag het Convenant Buurtbemid deling Vlissingen. Buurtbe middeling zet getrainde vrij willigers in om ergernissen en ruzies tussen buren op te lossen. Daarbij gebruikma kend van de verantwoorde lijkheid en zelfredzaamheid van burgers zelf. 12 vrijwillige bemiddelaars ontvingen hun certificaat na het succesvol afronden van de basistraining Buurtbemid deling. Buurtbemiddeling is gratis. Meer informatie staat op de website. www.buurtbemiddeling- vlissingen.nl Vlissingen Accordeonist Harry Laken man uit Amsterdam speelt op zaterdag 23 april in café 2x Bellen! aan de Walstraat 9 in Vlissingen. Hij speelt zee mansliedjes en echte kroeg stampers en het publiek kan meezingen. Harry speelt op Sail Amsterdam, grote par tijen en evenementen. Het begint om 21.30 uur en en tree is gratis. De Stationsbrug blijft een punt van discussies. "Ik vind dat ze de Middel burgse Stationsbrug voor auto's moeten afsluiten. Het is er levensgevaarlijk", meldt Herman als hij van de brug afkomt. Verschil lende gemeenteraadsle den vragen zich echter af of er een autoverbod moet komen. Marcel van der Voort Middelburg Alleen bussen en taxi's zou den overblijven volgens het oorspronkelijke plan. Na openstelling van de ver nieuwde N57 en het Dam poortaquaduct zouden de voetgangers en fietsers ruim baan öp de Stationsbrug hebben. Er is onlangs in de gemeenteraad een motie aan genomen waardoor er eerst Kamperland Het Kamperlandse Vakan tiepark Roompot neemt per 1 mei het vakantiepark Aquadelta in Bruinisse over. Directeur Henk van Koeveringe, directeur van recreatiebedrijf Roompot Vakanties, verzekert dat de medewerkers van het park in Bruinisse niets van de overname merken. Room pot brengt Aquadelta onder bij Hogenboom Vakantie parken, dat in 2009 al onder de hoede van het Zeeuwse park kwam te vallen. Aqua delta, direct gelegen aan het Grevelingenmeer, is al ruim dertig jaar een populaire vakantiebestemming voor strand- en watersportlief hebbers. Het park biedt naast 164 appartementen, 18 hotelkamers en 170 va kantievilla's faciliteiten als een overdekt zwembad, diverse restaurants en een kinderactiviteitencentrum. Aquadelta is hoogstwaar schijnlijk niet het enige park dat ingelijfd wordt door het Kamperlandse recreatie- bedrijf. Ook vakantiepark Hof van Saksen in Drenthe is - zoals het het nu uitziet - over een tijdje eigendom van Roompot Vakanties. Dat kondigde het Zeeuwse bedrijf begin deze maand aan. Hof van Saksen heeft 663 luxe vakantievilla's.' verkeerstellingen komen. "Die, tellingen starten binnenkort en; zijn ook in de zomerperiode als er toeristen zijn. Daarna neemt de gemeenteraad een besluit of de Stationsbrug wel of niet autovrij wordt. Het is er nu al rustiger. Het ging ervan 13.000 naar 3000 motorvoertuigen per dag", verklaart verkeers- ambtenaar Rob Kosters. "Dat de Stationsbrug nu niet dicht gaat voor autoverkeer vind ik een gemiste kans. Er zijn toen tertijd afspraken gemaakt in de gemeenteraad. Ik zie geen nut en noodzaak om die brug open te houden", reageert Dolf Evenberg Vlissingen Vanuit het Zeeuws maritiem muZEEum in Vlissingen is er vanaf 24 april elke zondag een unieke stadswandeling te volgen. Er zijn verschillende stadswandelingen mogelijk. Zo kunnen bezoekers ervoor kiezen de Michiel de Ruyter wandeling te maken. Een stadsgids voert deelnemers door bijzondere steegjes, langs interessante pleintjes en kent de verhalen achter de ge bouwen. De stadswandeling zijn tot en met 30 oktober, behalve op 17 en 24 juli en 23 oktober. Stadswandelin gen beginnen om 14.00 uur bij het muZEEum en du ren ongeveer anderhalf uur. Deelname kost 6,50 euro per persoon.

de Faam | 2011 | | pagina 2