House4House succesvol Geen kopers? house4house.nl Lentekriebels in de wijk Aria house house Huizensite maakt vliegende start Wonen aan de boulevard of in Mortiere? Op zoek naar een nieuw of bestaand huis? Waar komen de leukste nieuwe huizen? Wonen op de Kenniswerf of het Kustresort? Beslis (ver)kopen voor de crisis over is Huizenmarkt Nieuwbouw Wonen Makelaar Scheefwonen niet aangepakt gericht contact met je koper housë:: lhouse.nl Stop met afwachten! Leg nu zelf direct contact met je koper slimme verkopers matchen zelf Zo werkt het! akelaars Nieuws Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Nu handelen kan veel geld opleveren. Middelburg Het wordt steeds duidelij ker dat de crisis haar einde nadert. De kans is erg groot dat bij economisch herstel de huizenmarkt weer snel verandert. Daarom is het van belang om nu te handelen: de rentetarieven zijn laag (zodra de economie aantrekt zal de rente stijgen); door het ver ruimen van de NHG grens naar 350.000 euro kan eerder geprofiteerd worden van de NHG rentekorting tot 0,8 procent. Goes Inmiddels is de bouw van de woningen in Aria, een nieuwe woonwijk aan de zuidzijde van Goes, zover gevorderd dat wind en regen weinig invloed meer hebben op de voortgang van de bouw. De eerste wo ningen komen uit de stei gers, zodat er een duidelijk beeld ontstaat. Op zaterdag 16 april is er een open dag van 10.00 tot 12.00 uur. Er wordt nu de laatste hand gelegd aan de buitenzijde van de woningen van de eerste fase. Het gevel metselwerk op de begane grond is zo goed als gereed en de dakkappen zijn aangebracht. Momenteel worden de laatste dakpan nen gelegd. Binnen in de woningen zijn ze volop bezig met de afbouw. De grootte van de verschillende vertrekken zijn al duidelijk i Éffl De eerste woningen in Aria komen uit de steigers. FOTO: P.R. zichtbaar. Op dit moment worden de wanden gestuukt en binnenkort gaat de tegelzetter van start in de eerste wonin gen. Achter de woningen worden de bronnen voor de warmtepompinstallaties ge boord. Zodra deze gereed zijn, wordt gestart met de bouw van de bergingen en garages. Wat direct opvalt is de grote diversiteit tussen de woningen. Aria bouwt namelijk woningen op maat naar de individuele wensen van de toekomstige bewoners. "3 www.aria-goes.nl Veere De forse huurverhoging die scheefwoners per 1 juli voor geschoteld zouden krijgen, gaat niet door. Dat; meldt het Financiële Dagblad op basis van bronnen rond het ministerie van Binnenlandse Zaken. Scheefwonen is een steeds groter wordend pro bleem in Nederland. Men sen die tegen een lage huur wonen, inmiddels een riant inkomen hebben, maar toch niet uit hun goedkope huur woning vertrekken. Lastig voor de doorstroming. Het kabinet wil hogere inko mens in de huursector, met een huurprijs onder de 652 euro per maand, een extra jaarlijkse huurverhoging van 5 procent geven. Het gaat om huishoudens die meer dan 43.000 euro verdienen en een corporatiewoning bezetten. L Dat een initiatief dat de verkoop van woningen ver snelt en vergemakkelijkt in de huidige woningmarkt de aandacht trekt, is min of meer te verwachten. Maar de belangstelling voor de huizensite house4house overtreft de verwachtingen. Lieneke dc Wolf van house4house is enthousiast. "Wat er sinds de introduc tie gebeurd is, is ongekend. Zowel kopers, verkopers als makelaars zien van meet af aan de voordelen. Het aantal leden op onze 'datingsite' voor woningen stijgt elke dag." m Lieneke de Wolf. Lieneke de Wolf spreekt al voorzichtig over het gewenste vliegwieleffectCHoe meer gebruikers, hoe meer mogelijkheid tot matchen en tot het leggen van succesvolle contacten. Daarom trekken we belangstellenden momenteel nog graag over de streep door het gebruik van www.house4house.nl gratis aan te bieden. Deze actie loopt nog tot 31 mei; op de site is de actiecode te vinden." Direct contact House4house.nl is de slimste en snelste weg naar de verkoop of aankoop van een woning. Het is een uniek en innovatief concept op de landelijke woningmarkt. Anders dan alle bestaande huizen sites biedt house4house woning verkopers en -zoekers de mogelijk heid om direct met elkaar in contact te treden en vraag en aanbod met elkaar te matchen. Transparantie is het toverwoord. Woningverkopers zien welke belangstellenden het woningpro fiel hebben bekeken en kunnen daarmee direct in contact treden. Vraag en aanbod; op één site, onder één knop! Positieve reacties De Wolf volgt de aanmeldingen op de voet. Wat haar opvalt, is dat niet alleen woningaanbieders gebruikmaken van de site maar ook woningzoekenden. Veel woning aanbieders zijn bovendien ook woningzoekend. De afgelopen weken heeft zij vooral veel positieve reacties gekregen over de heldere werking van de site en het eenvoudige gebruik. "Mensen vinden het prettig om te zien wie de woning bekeken heeft. Ook de waardering die ze daarop ontvangen wordt op prijs gesteld. Dat is logisch. Sommige woningaanbieders zitten echt in zak en as. Als ze dan ineens via onze site een compli ment ontvangen, geeft dat een positieve stimulans. Bovendien, we zien duidelijk dat er over en weer contacten worden gelegd en afspraken tot stand komen. Daar draait het uiteindelijk allemaal om." Afspraken Volgens De Wolf is de introductie te recent om al veel verkoopsuc cessen te kunnen tonen. Maar de eerste stappen zijn wel degelijk gezet. Zij merkt daarbij op dat veel woningaanbieders en -kopers daar uiteindelijk ook hun makelaar bij betrekken. En terecht, meent zij. "Wij versterken elkaar. House4house is een extra kanaal voor woningverkopers en -zoekers om met elkaar in contact te komen. De makelaar blijft de expert die, bij serieuze belangstel ling, toch weer wordt betrokken in het proces. Dat zie je ook op onze site: de meeste verkopers vermelden duidelijk welke makelaar de woning in bemiddeling heeft." Landelijke uitrol House4house heeft haar site gelanceerd in Zeeland en West-Brabant. Gelet op het succes hiervan is de volgende stap dichtbij. Dit betekent dat binnen nu en enkele maanden de verdere landelijke uitrol plaatsvindt. House4house.nl is de slimste en snelste weg naar de verkoop van je woning. Gooi de huizenmarkt open en kom zelf direct in contact met serieuze belangstellenden. House4house is onafhankelijk, betrouwbaar en voordelig. - Gratis woningprofiel activeren - Direct overzicht van ideale matches - Zie wie je woning bekeken heeft - Leg direct contact met belangstellenden - Gratis inzicht in alle woningprofielen - Snel verkoop resultaat tegen geringe kosten house4house werkt! Ontdek het nu zelf en meld je gratis aan! Jouw persoonlijke actiecode is: h4hac2 probeer nu gratis tót 31 mei 2011 www.housC;tióus€-,p,i - slimme verkopers matchen zelf

de Faam | 2011 | | pagina 71