Veere nóg mooier 40-jarig van Jaap Leunis Sigg pannenset Gevulde koeken OPHEFFINGSUITVERKOOP bij Juwelier Van den Berge op de gehele voorraad VAN DEN BERGE PMHr. Lees alle columns van Henk Spaan Nieuwe winkels in de Jacobsstraa Terras klaar voor de lente Weekenddienst apotheek of tandarts? bij AH XL Vlissingen: voor €40,00 OP=OP 10 voor €4,00 Kinderen regelen zelf een boombank in de speeltuin van 189,00 vers uit eigen bakkerij Gouden en zilveren armbanden, colliers, ringen, enz. Op onze site Uit het Zakenhart Hogedrukreiniger Serviceberichten The Readshop is heropend In verband met het (zie verderop in deze Faam) twee SUPER aanbiedingen (maximaal 2 per klant en deze aanbieding is alleen geldig op vrijdag 8 april van 16.00 uur - 21.00 uur) (deze aanbieding is alleen geldig op donderdag 7 en vrijdag 8 april) exclusief bij: Albert Heijn XL Gildeweg 6 Vlissingen 0118-417414 mm Klokken - wekkers barometers Horloges: Seiko - Pulsar Tissot - Calvin Klein - Swatch - Lasit - Lorus JUWELIER Lange Delft 40, Middelburg Tel.: 0118-613353 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 6 april 2011 De Faam pagina 7 www.deweekkrant.nl/spaan www.de-faam.nl "Wij hebben bij de vorming van de coalitie vorig jaar opgenomen dat wij de ver rommeling in de gemeente Veere tegen willen gaan", zegt wethouder Jaap Melse. Daarom is het project Mooi Veere recentelijk gestart. Marcel uan der Voort Domburg "Omdat het ons doel is om de beeldkwaliteit van de gemeente beter tot zijn recht te laten komen. Veere is nationaal landschap en daar hoort geen verrommeling bij, vinden de coalitiepartners. Het is ons niet door anderen opgelegd. Het is trouwens niet zo dat wij voorheen stilzaten en niets deden. Met de regelmaat van de klok werden dergelijke zaken aangepakt. Maar nu wil len wij gericht vijftien zaken per jaar aanpakken. Te denken valt aan illegale (zee)containers, nis- senhutten en schuurtjes, asbest, hopen steen en stortplaatsen van slooppuin en vuil en verrommel- de terreinen. Het is de bedoeling dat het op een laagdrempelige Tussen Grijpskerke en Oostkapelle ligt aan de Zwanenburgse- weg veel materiaal opgeslagen. FOTO: JASPER KARMAN manier door de handhavers aan de kaak wordt gesteld. Die gaan erop af. Eerst een waarschuwing en daarna treden handhavers op. Zo'n waarschuwing is dus. niet vrijblijvend", verduidelijkt Mel se. "Als je van Grijpskerke naar Oostkapelle rijdt zie je aan de rechterkant op de hoek van de Zwanenburgseweg stenen en troep. In een hóek staan ma chines te verroesten. Dat is een voorbeeld van verrommeling. Het valt op in het landschap. Soms zijn de mensen waarvan het terrein is zo druk dat ze het niet in de gaten hebben dat er een rommeltje van gemaakt is. Een ander voorbeeld van ver rommeling is het bedrijventer rein aan de Oude Zandweg in Westkapelle. Daar is het een vreselijke troep. En hieraan gaat de gemeente Veere iets doen", besluit Melse in het gemeente huis in Domburg. Het project duurt tot-en met 2014. www.deweekkrant.nl/webwinkel www.de-faam.nl Domburg Bij The Readshop aan 't Groentje 6 in Domburg is de afgelopen twee weken veel werk verzet. De winkel is compleet vernieuwd. Het nieuwe interieur heeft een warme, maar ook strakke en moderne uitstraling. Wat vooral opvalt is de houten vloer en het ruimtelijke ge voel door de kleurige om lijsting van het assortiment. Hierdoor komen de artike len beter tot hun recht en is de indeling overzichtelijker voor de consument. "We hebben nu ook meer ruimte gerealiseerd voor de boeken en wantoorwaren. En voor ons wisselende assortiment cadeauartikelen. Voor al lerhande TNT postzaken en voor bankzaken van de ING-bank kunnen mensen nog steeds bij ons terecht", vertelt eigenaar Martin van Sighem. Kortom: nu is er nog meer winkelplezier bij The Readhop in Domburg. De heropening van The Readhop wordt gevierd met leuke korting'sakties. Meer informatie via telefoonnum mer: 0118-581210 Vlissingen De kinderen uit de binnen stad hebben de laatste nacht jes afgeteld. Eindelijk is de speeltuin De Oude Stad in Vlissingen weer open. "Om dat zij zo graag in de speel tuin spelen, wilden ze iets extra's doen. Iets waarvan alle kinderen en bezoekers jarenlang plezier hebben. Zo ontstond het idee om een grote, ronde teakhouten boombank bijeen te sparen. Helemaal rondom de kastan jeboom. Zo'n zeventig kinderen hebben geld voor de bank bij el kaar gebracht. Allemaal hebben zij hun naam afgelopen woensdag in de bank mogen graveren. Ook hebben Restaurant Soif, bed break fast De Rode Boei en studio Fo- towerck een lieve, aanvullende bijdrage geleverd", vertelt Agnes van der Veen. "Leuk is dat de kinderen van nu misschien over vijfentwintig jaar zelf op de boombank zitten met hun kroost." Alle namen, van de circa 70 kinderen die geld inzamelden, staan in de bank gegraveerd. FOTO: AGNES VAN DER VEEN 30% KORTING Graag tijdig uw reparaties ophalen! Oud goud kunt u nog inleveren Nieuwe openingstijden: dinsdag t/m zaterdag van 10 tot 17.00 uur

de Faam | 2011 | | pagina 7