Leren tuinieren Ramkraak, ongeluk of overval? The Phone House Middelburg 1 jaar Plaats een foto en win Lente actie bij Mini Mundi Leuke baan in de Glashandel Livingstoneweg 20, GOES MELIESTE zie: meliesteglas.nl Tandenloze Miesje is op zoek naar 'n gezellig thuis Lief stel Politieberichten Parkeerseizoen van start Lezersactie Vacatures HR*4 dubbelglas Spiegels Monumentenglas Douchecabines Hardglazen deuren Glas in lood Vakkundige montage Ook bw adres voor verhuur van vergaderruimtes! LUNCHCAFÉ: Alle smoothies nu voor 1,95 Showroom geopend: ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur. PRINTSERVICE Ook het adres voor faxservice! hardglazen deuren Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 6 april 2011 De Faam pagina 5 Zevenhonderdveertig leerlin gen van groep vijf en zes op Walcheren stroopten gisteren (4 april) hun mouwen op. Tweeëntwintig basisscholen maakten een start met het Floraliaproject. Dit project is leert de kinderen wat tuinie ren inhoudt en hoe zij plantjes moeten verzorgen. Claudia Janssen Middelburg Door Stadstuinkwekerij Over- water en Arduin werden de jonge geraniums (Pelargonium) plant jes al opgekweekt. Onder begelei ding van de Groei en Bloei vrij willigers mochten de leerlingen de jonge plantjes zelf overpotten. Ondertussen werd er aan de hand van een lesboekje uitleg gegeven over de herkomst, de voeding en het stekken. Alle kinderen kre gen een eigen plantje, waarvoor ze zelf moeten zorgen. Waterdienst Als er goed voor de plant is ge zorgd en de plant mooie bloemen heeft gekregen wordt er voor de Leerlingen en docenten van de Algemene Basis School vinden het Floraliaproject leuk. FOTO: CLAUDIA JANSSEN zomervakantie een getuigschrift uitgereikt en mogen de gera niums mee naar huis. "Om de beurt hebben de kinderen een waterdienst", vertelt Petra van Antwerpen, de juf van groep 5A van de Algemene Basis School in Middelburg. Zij doet voor de zesde keer mee aan het Floralia project. "Het is leuk om de groei en bloei te zien en het fleurt de klas op. In de meivakantie gaan de plantjes mee logeren bij de leerlingen thuis." De klas heeft al behoorlijk groene vingers, velen helpen thuis mee in de tuin. Passie Viggo Schieman verteld vol pas sie over zijn groentetuin. "Ik vind het lekker om in de tuin te wer ken. Rode kool is mijn favoriet. Het zijn grote planten en bij het oogsten moet je deze los knip pen." Viggo gaat goed voor zijn geraniumplantje zorgen. www.walcheren.groei.nl www.de-faam.nl Veere Het parkeerseizoen in de gemeente Veere begon deze week. In Veere en Domburg zijn voor de zones met ver- gunningparkeren geldige parkeervergunningen nodig. Het parkeerseizoen loopt tot en met 31 oktober dagelijks van 9.00 tot 19.00 uur. In Veere geldt betaald par keren op het Oranjeplein, de Kaai, het Bastion en de Gedempte Haven en par keren voor vergunninghou ders in de oude kern. Aan de rand van het centrum kan gratis geparkeerd wor den op de parkeerterreinen Marina Veere en de Ka- naalweg-Westzijde. In het centrum van Domburg, de Weststraat, de Markt en de Ooststraat, geldt het hele jaar betaald parkeren. Daarnaast geldt er tot en niet 31 oktober van 9.00 tot 19.00 uur ook op andere parkeerterreinen in Domburg betaald parke ren. De parkeerplaatsen op de terreinen Irma 1, Irma 2, de Traverse en aan de Nijver- heidsweg en een gedeelte van de Brouwerijweg zijn het hele jaar gratis. Tara De Vriend Miesje is een lief en schat tig poesje. Ze is een mooie driekleurige Europese kort haar. Ze is ooit gevonden en daarom weet het asiel geen exacte leeftijd. Miesje's tong steekt er een klein stukje uit, dit komt omdat zij geen tan den meer heeft. Ze is nog best actief en is dol op een knuffel. Miesje kan bij andere katten, bij honden is onbekend. Ook kan ze bij grote- en kleine kinderen en vind ze het niet erg om in een flat te wonen. Interesse in Miesje? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijk je bij het Dierenasiel Walcheren aan de Oostperkweg 9 in Mid delburg. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zater dag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feestdagen is het asiel gesloten. "0 www.dierenasiels.com De lieve poes Miesje is dol op een knuffel, FOTO: JASPER KARMAN (advertorial) Feest bij The Phone House The Phone House Middelburg viert 22 april haar eenjarig bestaan! Uiteraard laat eige naresse Heieen van der Grijn deze gele genheid niet voorbij gaan om haar klanten in het zonnetje te zetten. In de dan feestelijk versierde winkel staat vanaf 09.30 uur een hapje en een drankje klaar. Daarnaast krij gen alle klanten die dag een 2GB geheu genkaart of een andere leuke verrassing cadeau bij al hun aankopen. Heieen van der Grijn, eigenaresse: "Wij zijn nu een jaar open en we merken dat klanten ons steeds beter weten te vinden. De tele com markt is een dynamische markt met daarin veel concurrentie. Door onze unieke services en onafhankelijk advies proberen wij de klanten aan ons te binden. Wij bieden alle netwerken aan, je mag je telefoon 14 dagen uitproberen, je loopt met een volledig werkend toestel de winkel uit en je krijgt al tijd een hoogwaardig leentoestel indien jouw toestel gerepareerd wordt. Daarbij heeft The Phone House de nieuwste toestellen in huis van o.a. Samsung, Sony Ericsson, HTC, Nokia, LG, maar natuurlijk ook de iPhone. "Vooral de iPhone en Samsung Galaxy S zijn zeer gebruiksvriendelijk" zegt Heieen. Smartphones zijn de toekomst en maken je leven een stuk gemakkelijker en leuker. Het biedt vele mogelijkheden met uiteenlopende Apps als Facebook, Hyves, Twitter, emailen en uiteraard heb je overal toegang tot jouw favoriete websites. Uit onderzoek van The Phone House blijkt dat het instellen van de smartphone voor klanten soms nog een probleem vormt. Wij helpen onze klanten graag daarbij en stellen je toestel volledig in. Wij stellen je email in en helpen je zelfs jouw eerste App te downloa den. Mocht je telefoon daarna toch niet be vallen dan kun je hem altijd omruilen voor een ander toestel. The Phone House is klaar voor de toekomst en volgt de nieuwste ont wikkelingen op de voet. Uiteraard kun je er ook terecht voor accessoires, carkits. Alles natuurlijk "met de hartelijke service'.' The Phone House, Segeersstraat 10, Middelburg, telefoon 0118-616148 www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.de-faam.nl www.deweekkrant.nl/banen een glazen aeu >n strak interieur (ook met jaloezie er tussen Lunchcafé, cadeauwinkel en printservice Scheldestraat 21, 4381 LV Vlissingen Telefoon 0118 441929 Lunchcafé en winkel 0118 441930 Printservice Openingstijden: Maandag 12.00-17.00 uur Dinsdag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur Zaterdag is de printservice gesloten Glashandel Meiieste is slechts 11 min, vanaf de nieuwe tunnel kanaal Walcheren! Veelzijdig in ondersteuning

de Faam | 2011 | | pagina 5