411 jarig jubileum! LWIWev* .00 uur het 40-jarig jubileum van iedereen is er een hapje en een drankje! n Tel. 0118-417414 r I- VLISSINGEN - "Het is donderdag 7 april precies veertig jaar geleden dat ik bij Albert Heijn ging werken. Die dag herinner ik mij goed, omdat dat was bij de opening van het filiaal in Oostburg. Het was die eerste dag een geweldige drukte en hectisch. De dag ervoor kwam ik uit militaire dienst", herinnert Jaap Leunis (59) zich. door Marcel van der Voort Leunis is vandaag de dag manager van AH XL aan de Vlissingse Gildeweg en geeft daar leiding aan 325 medewerkers. "Veertig jaar geleden stond de supermarkt nog in de kinderschoenen. Eén van de mooiste dingen in mijn carrière is dat, toen ik daar werkte, de AH van Terneuzen tot allerbeste winkel van Nederland is uitgeroepen. Dat is fantastisch om mee te maken. Een ander hoogtepunt is dat ik als jon getje op de vleeswarenafdeling begon en stap voor stap manager werd bij één van de grootste super markten van ons land. Ik leer nog elke dag bij. Daar sta ik voor open. Ik vind het leuk bij AH omdat het een dynamisch bedrijf is. Dit werk doe ik ontzettend graag. Nadat AH Terneuzen tot beste winkel was uit geroepen ben ik door een organisatie benaderd die mij een baan aanbood. Dat heb ik niet gedaan, want ik heb het naar mijn zin bij AH. De mensen die er werken krijgen een goede behandeling, en dat gaat van manager tot vakkenvuller." De grootste verandering die hij meemaakte tijdens zijn loopbaan noemt Leunis het scannen. "Alle bood schappen zijn geregistreerd. Wij bestellen niet meer. Dat gebeurt automatisch als een klant een product koopt. Dat is een fantastische ontwikkeling", besluit de jubilaris die donderdag zijn feest met collega's en familie in Terneuzen viert. De Faam feliciteert JAAP met zijn Heineken Brouwerijen Zeeland feliciteren van harte Jaap Leunis met zijn jubileum £05 ÊÊsÊM 'km bij Jltert Itaüpj De Faam ii en wij u uit...

de Faam | 2011 | | pagina 37