5x Miss Maxi 2011 >5ss2 Loop geen vertraging op door files Hoog en droog Alles hygiënisch, schoon Lente bij Mini Mundi Plaats een foto en win Op tijd voor het eten Baas en beest Stoomreiniger Win kaarten voor in Middelburg èL. Fancy Fair Studiedag over Jozef en Jezus Cursus voor mantelzorgers Maatjes iPad 2 adeau t/m 2 april 2011 Goes, Marconistraat 34, Telefoon 0113-246080 www.brugman.nl MER Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 30 maart 2011 De Faam pagina 22 v ;4- www. de-faam.nl .deweekkrant.nl/baasenbeest www.deweekkrant.nl/webwinkel ga snel naar www.de-bevelander.nl Op de dag zelf drong het amper tot haar door, geko zen tot Miss Maxi 2011 van Nederland. Inmiddels is Mirjam Gabriëlse uit Middelburg er aan gewend en kijkt ze terug op een prachtige en leerzame periode. Carien Midavaine Middelburg "De uitslag van de finale op 20 maart was een emotio neel moment. Onder span ning keihard gewerkt en dan horen dat je niet tweede of derde bent geworden, maar zelf Miss Maxi Nederland 2011 bent!" Een jaar lang zal Mirjam Gabriëlse het gezicht van vrouwen met een maatje meer zijn. Aan de invulling van haar programma wordt binnenkort vormgegeven. Ze ker is dat ze het komende jaar Stichting Down Syndroom als goed doel gaat promoten. Op aanraden van haar moeder schreef Mirjam Gabriëlse zich in als kandidaat voor de Miss Mirjam reageerde erg emotioneel toen zij hoorde dat zij tot Miss maxi 2011 is gekozen. FOTO: P.R. Maxi verkiezing. Ze sloeg zich goed door de voorrondes heen. Mirjam vertelt enthousiast over haar ervaringen. "Na de eerste ronde kreeg ik het te pakken, ik wilde het meemaken en ging er voor. De begeleiding was goed, evenals de trainingen. Hierdoor is mijn zelfvertrouwen gegroeid en heb ik grenzen verlegd. Vergeet niet dat het hard werken is in een groep meiden die allemaal naar hetzelfde doel streven." Mirjam, eigenaresse van Bloemenatelier Esperance in Middelburg, heeft haar winkel zoveel mogelijk open gehouden tijdens de drukke we ken. In de winkel zijn stille getui gen aanwezig van de verkiezing, een stapel kaarten en haaf sjerp. De opgedane ervaring -zal ze ook in haar werk meenemen. "Mijn creativiteit met bloemen is veranderd. Maar verder blijf ik gewoon Mirjam." Gabriëlse zal het komende jaar haar werk als bloembindster combineren met het modellenwerk. Oost-Souburg Muziekvereniging Vlijt Volharding breidt haar jaarlijkse boekenmarkt dit jaar uit met een feestelijke Fancy Fair. Op zaterdag 2 april worden er in en rond verenigingsgebouw De Bla zer aan de Ritthemsestraat in Oost-Souburg verschil lende dingen verkocht, zoals boeken, planten en speel goed. Ook zijn er voor jong en oud leuke dingen te doen zoals spelletjes, slagwerk workshops en concertjes. De Fancy Fair is van 10.00 tot 16.00 uur. De opbrengst gaat naar het onderhoud en de aanschaf van muziekin strumenten. Middelburg Henk Poot van de stichting Christenen voor Israël houdt op zaterdag 2 april een stu diedag, met als thema Jozef, Jezus en Israël, in de Tho maskapel in Middelburg. Er is een boekentafel en er zijn producten uit Israël verkrijgbaar. De studiedag duurt van 10.30 tot 16.00 uur. In de middagpauze is er gratis soep, koffie en thee. Toegang is gratis. Opgeven via: 0118- 582360 louIiesbeth@kpnmail.nl. Vlissingen Mantelzorgers besteden veel tijd aan de zorg voor een an der. De cursus Energiek en in Balans richt zich juist op de ge zondheid van de mantelzorgers van Manteling en Werkt voor Ouderen. Tijdens de vier bij eenkomsten gaan de cursisten onder andere naar de fitness ruimte en praten zij over fitheid en gezonde voeding. Een wan deltocht sluit de cursus af. De data zijn 1,8 en 29 april van 13.30 tot 15.30 uur en 15 april van 11.00 tot 14.00 uur. De cursus is in Ter Reede in Vlis singen en op 1 april in Porthos in Middelburg. De kosten zijn 15,00 euro inclusief lunch, kof fie/thee en activiteiten. "0 in/o@manteIingu;aIcheren.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest Jubileum BRUGMAN Caprera Mleen Keuken ot badkamer BRUGMAN Aroya SINDS 1971 CBW-crkend 'VRAAG NAAR DE ACTIEV00RWAARDEN IN DE SHOWROOM.

de Faam | 2011 | | pagina 22