Samen op de foto Voor de actuele berichten van uw gemeente Win vrijkaarten voor een film of concert Overdekte rommelmarkt Roparun In de Recreatiekrant? plaats GroenRuKv*/ I^^armteservICEI BOULEVARD Samen met je huisdier op de foto en win een prijs. Ga naar www.deweekkrant.nl/baasenbeest Woensdag 30 Tweede 1000-ponder Westkapelle Kijk verderop voor gratis onbeperkt internet. Maart 2011 Liefde is. Gemeentenieuws Klik Win 24 UUR VAN DE Ga naar COMBIKETEL ACTIEWEKEN HR-combiketel vanaf 689 (ind. BTW) -27^0-3^ Jaargang 112 Nummer 13 Oplage 54.435 www.deweekkrant.nl/baasenbeest Si*. www.de-faam.nl www.de-faam.nl Er is weer een vliegtuigbom uit de Tweede Wereldoorlog in Westkapelle gevonden. Dit keer kwam er, bij de werkzaamheden voor de Dijkversterking, een Engelse bom van duizend pond tevoor schijn. Marcel van der Voort Westkapelle Het gaat om een projectiel dat tijdens de bombardementen op Westkapelle van 3 oktober 1944 is afgeworpen. De Explosieve Opruimingsdienst Defensie (EOD), de politie en de ge meente Veere zijn bezig met het opstellen van een draaiboek voor de ruiming van deze bom die nu goed afgedekt in de bodem ligt. Het tijdstip van de ruiming is nog niet vastgesteld en het is ook nog niet duidelijk welke vei ligheidsmaatregelen nodig zijn. Wel is duidelijk dat het lastig, ri sicovol cn kostbaar zal zijn en dat het ruimen gevolgen zal hebben voor de openbare orde en vei ligheid in een gedeelte van Westkapelle. Er komt extra bewaking tot de bom is veilig is gesteld. Vorige bom De vorige bom lag voor de kust van het toeristendorp. Die werd in oktober vorig jaar ontdekt door een sport- duiker. Aanvankelijk was de gemeente van plan om een deel van het dorp te ontruimen tijdens het on schadelijk ma ken, maar dat bleek uiteinde lijk onnodig. Tijdens interviews in het dorp voor deze weekkrant zeiden verschil lende oudere dorpelingen, die de oorlog hebben meege maakt, dat er nog veel meer bommen in de grond zouden zitten. De meesten stellen niet bang te zijn voor ernstige ongelukken en te vertrouwen op de deskundigheid van de bomopruimers. P ':Z;. «SP® Shaydeny, Dewi en Chanella waren modellen tijdens de modeshows in de Sintjacobsstraat in Vïissingen. De overkapping van de straat is verdwenen, er is een nieuwe bestrating gelegd en veel winkels zijn vernieuwd en nieuw gevestigd. Maar er gaat meer veranderen. Lees het op pagina 15. foto: jasper karman Middelburg Ook dit jaar verschijnt, vanaf Pinksteren, de Recreatiekrant Zeeland weer. Al 36 jaar is deze uitgave dé wegwijzer voor toeris ten en (dag) recreanten. De Recreatiekrant heeft het meest complete overzicht van vrijetijdsactiviteiten uit de regio. De agenda is zeer uitgebreid, maar er kan altijd wat bij. U kunt ook uw eigen eve nement toevoegen aan deze agenda in de recreatiekrant. Uw rommelmarkt, wedstrijd, optreden en alles wat nog meer interessant is voor het publiek. Ga naar de website www.vvvzeelandinfo.nl en klik óp het label evenement toevoegen. Middelburg Het Zeeuws team de Cegele- crunners houdt op zaterdag 9 april voor de zesde keer een gro te rommelmarkt met 105 Kra men in een overdekte hal van de gemeente Middelburg, gelegen aan de Noord-Monsterweg. Dit is naast Autocenter-Middelburg in het Industriegebied Rams- burg in Middelburg. De rommelmarkt is van 10.00 uur tot 15.00 uur en de toe gang gratis. Er rijd een bus van het NS Station in Middelburg naar de rommelmarkt en terug. Mensen kunnen een kraam hu ren voor 30,00 euro en kunnen vervolgens hun waar te koop aanbieden. De totale opbrengst van de rommelmarkt gaat naar de stichting Roparun. Dit doel steunt op vele manieren de be strijding van kanker. Het moto van deze stichting is dan ook leven aan dagen toe te voegen waar geen dagen meer aan leven toegevoegd kunnen worden. In 2010 bracht de rommelmarkt 6500 euro op en werd zeer druk bezocht. Dit jaar tijdens de Pink sterdagen, neemt het Zeeuws team Cegelecrunners weer deel aan de langste wereldestafette 527 kilometer van Parijs naar Rotterdam. In 2009 werd een geweldige prestatie neergezet om van de 220 deelnemende ploegen als tweede te eindigen. Daarbij werd 25000 euro op gehaald door het team. Meer informatie via 0118-464586 of via de website. Adriaan en Olivier opent een nieuwe kinderwoonwinkel in de Sint Janstraat in Middelburg Nu hoge kortingen tot 70%in p' het hofje onder de Lange Jan ADRIAAN EN OLIVIER www.adriaanenolivier.com V°°r a' advertenties! T O C3 GroenRijk Middelburg Mortiere Boulevard 2 0118-470400 www.groenrijk.nl c 0900-23 56 897 50 vestigingen in Nederland www.warmteservice.nl VOOI? K\NV>B^BN MBT MS REKENING 1446.51.858 De Faam Weer bom gevonden www.cegelecrurmers.nl De beste website voor al uw advertenties klokthermostaat

de Faam | 2011 | | pagina 1