Fabriekswinkel Welke cursussen biedt Al één Zijn? Altijd het actuele bedrijfsnieuws Een nieuw bedrijf of winkel staat in De Faam! Open dag, nieuw product of leuke actie? Uit het Zakenhart Uit het Zakenhart Uit het Zakenhart Uit het Zakenhart Open dagen bij Rok en Rol Foutje centrum Al één Zijn Gratis ijsjes bij a Domani Dakar truck bij de Jumbo Aansluiting voldoet niet bestekset kookset Magdatenastraat 2-4 kookset bestekset Zaken Hart Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Middelburg Stoffenwinkel Rok en Rol aan de Achter de Houttuinen 50 houdt twee dagen (koopzon dag 3 en maandag 4 april) van 12 tot 17 uur een open dag. Husqvarna naaimachines wor den gedemonstreerd, maar ook is er aandacht voor Pfaff en Janome. En worden löckma- chines gedemonstreerd. In de winkel zijn veel patronen aan wezig, stoffen en voorbeelden van de workshops. Tijdens de open dagen zijn er kortingen en iets te eten en te drinken. Meer info: 0118-620692. vjww.rokenról.eu Vlissingen In het artikel, vorige week in De Faam, over het Centrum 5000 kinderen in Middelburg genoten van een gratis ijsje bij IJssalon a Domani. FOTO: P:R. Al één Zijn in Vlissingen is een vervelende fout geslopen. Het juiste telefoonnummer van het centrum is: 0118- .470742. Tasja Hut biedt onder meer psychosociaal therapie en coaching, meditatie, stress reductie, kinderyoga, Sher borne bewegingspedagogiek en holistische massages. Ook geeft zij het uniek programma HeartMath, dat bij toepas sing leidt tot hogere prestaties, betere gezondheid en een toegenomen gevoel van welbe vinden. tutu tu.aleenzijn.nl Middelburg "Onze lente-aktie was weer een groot succes", roept Yvette Smit van a Domani enthousiast. Leerlingen van de Basisscholen en Nehalennia mochten afgelopen woensdag gratis een ijsje gaan eten bij de ijssalon. In totaal gaf a Domani 5000 bonnen weg. In de zon stonden en zaten de hele dag mensen van de koude lekkernij te genieten. Een leuk begin van de lente. A Domani XL is te vinden aan de Markt in Middelburg, ook is er een ijssalon aan de Lange Delft. Middelburg Liefhebbers van de Dakar kunnen op zaterdag 9 april tussen 10.45 en 11.30 uur hun hart ophalen bij de Jumbo in Middelburg aan de Sir W. Churchilllaan 49. Op die dag staat een echte Dakar racetruck op het parkeerter rein bij de winkel. Met deze wagen heeft het team van Frits van Eerd, algemeen directeur van Jumbo Supermarkten, in januari meegedaan aan de Dakar Rally 2011. Het team behaalde de 17e plaats in het truck klassement tijdens deze zware race in Zuid-Amerika. Belangstellenden kunnen de truck aan een uitgebreide inspectie onderwerpen. Ook kunnen foto's van de vracht wagen worden gemaakt. Middelburg Transport en Logistiek Nederland (TLN), verla dersorganisatie EVO en de Middelburgse Bedrijven Club (MBC) hebben een brandbrief gestuurd aan de gemeente Middelburg en Rijkswater staat. In deze brief vragen de drie partijen om een oplossing voor de slechte bereikbaarheid van bedrijventerrein Arnestein in Middelburg. Volgens de drie organisaties is Arnestein voor veel vrachtverkeer nog steeds slecht bereikbaar, ondanks de nieuwe aanslui ting op de A58. In december is de nieuwe aansluiting van Arnestein op de snelweg A58 via de N57 geopend. In de praktijk blijkt deze afrit niet geschikt voor het vrachtver keer. Dit heeft grote gevolgen voor het bedrijfsleven. Juist op Arnestein is een aantal be drijven gevestigd dat voor hun bedrijfsvoering afhankelijk is van bijzondere transporten, zoals voor brugonderdelen. In de brandbrief aan de gemeente Middelburg en Rijkswater staat pleiten TLN, EVO en MBC voor maatregelen die de nieuwe aansluiting voor elk type vrachtauto moeten maken. MODEL OSLO MODEL MÓNZfl 9-persoons, 90-delig zilverwit edelstaal in fraaie gratis giftbox vergelijkbaar merk 636 MODEL MONACO MODEL AMSTEL :L LOTUS 4-deligf zilverwit edelstaal 18-10 elke warmtebron vergelijkbaar merk 355.- 4-delig, zilverwit edelstaal 18-10 elke warmtebron vergelijkbaar merk2967- keramieke anti-aanbaklaag 6-persoons, 52-delig zilverwit edelstaal in fraaie gratis giftbox vergelijkbaar merk tussen Beestenmarkt en Opril Grote Markt telefoon 0113 - 21 11 11

de Faam | 2011 | | pagina 19