houseShouse Slimme verkopers matchen zelf met nieuwe huizensite house4house.nl house4house.nl Stop met afwachten! Leg nu zelf direct contact met je koper www.housefJouse.nl - slimme verkopers matchen zelf gericht contact met je koper slimme verkopers matchen zelf Jouw persoonlijke acfiecode is: h4hzwbr Zo werkt het! probeer nu gratis tot I juni 2011 ^3%^ Geen kopers? Hoezo? koopmogelijkheden. De Wolf hierover: "Met onze site stimule ren wij huizenbezitters om zelf in actie te komen. House4house vormt daarmee een aanvulling op de diensten van de regionale makelaars. Een 'huis kopen of verkopen, blijft "e'èn vak apart: Daarvoor heb je.zogdermeer- eerr specialist nodig. Wij zetten' makelaars dus absoluut niet buitenspel. Integendeel. Maar ook een ^ijiakelaar heeft kopers en - verkópers nodig. En juist daarbij kan ,höuse4house een doorslagge- vendffcl spelen." S. Hiervan is ook Fabian du Puy van REI-IAM Vastgoed in Zaamslag overtuigd. "De tijd dat een makelaar het enige oor en oog' voor de klant was, is voorbij. Woning verkopers willen tegenwoordig ook graag zelf iets doen. De open huizenroute was hiervan een voorbeeld en deze huizencommunity ook. Het is een kwestie van de marketing en alle kanalen benutten om de juiste koper of verkoper te vinden." REHAM Vastgoed is één van de eerste makelaars die deelname aan de site actief promoot. Daarom richt house4house zich deze maand op de lancering van de site in met name Zeeland en West- en Midden-Brabant. In de komende maanden vindt de verdere landelijke uitrol plaats. Kijk op www.house4house.nl en gebruik actiecode h4hzwbr om gratis te proberen tot 1 juni 2011. House4house.nl is de slimste en snelste weg naar de verkoop van een woning. Deze nieuwe huizensite gooit de huizenmarkt definitief open. Hier richten huizenverkopers zich op direct en volledig contact met de mogelijke kopers van hun woning. House4house is een innovatieve, onafhankelijke huizencommunity die betrouw baar en voordelig is. House4house werkt en is boven dien tijdelijk helemaal gratis! House4house is een uniek en ft? innovatief concept op de landelijke woningmarkt. Anders dan alle bestaande huizensites biedt house4house woningverko pers de mogelijkheid hun huis te matchen aan potentiële kopers. Daarvoor treden zij direct met elkaar in contact. Transparantie is het toverwoord. Op house4house.nl ziet de woningverkoper wie zijn woning- profiel bekeken heeft. Hierop kan hij direct inspelen door persoon lijk contact te leggen. Vraag en aanbod; op één site, onder één knop! Huizenmarkt open De Nederlandse huizenmarkt zit vrijwel volledig op slot. Kopers en verkopers waphten op elkaar met als gevolg dat huizen onnodig lang te koop staan. Alleen in Zeeland al staan ruim 3000 woningen meer dan een jaar te koop. Deze ongewenste negatieve cirkel doorbreekt house4house Lieneke de Wolf. door kopers en verkopers direct met elkaar in contact te brengen. House4house maakt de bewegin gen op de huizenmarkt inzichte lijk. "Terwijl andere huizensites uitsluitend woningprofielen tonen, voegen wij de meest belangrijke component toe, namelijk direct contact, van particulier tot particulier. Op house4house kennen kopers en verkopers eikaars woningen, zoekprofielen en woonwensen. Zij kunnen direct met elkaar communiceren". Vertelt Lieneke de Wolf van house4house. "Ik ben overtuigd van dit concept.- Het gebruik van social media neemt een enorme vlucht. Wij spelen daar met deze huizencommunity naadloos op in. Voor hel; eerst krijgen woningkopers en woning verkopers een stem. Niet in de marge van sites als Marktplaats of het prikbord van Zeelandnet maar via een site die hier volledig op ingericht is." De Wolf benadrukt dat house4house volop gebruik zal maken van andere communi ties en social media. "Wij zetten onder andere Hyves, Facebook en Twitter in om de woningen zo breed mogelijk te presenteren." Eenvoudig en doeltreffend De werkwijze van house4house is even simpel als uniek. Deelne mers betalen, na de gratis proefperiode, een bescheiden bedrag om gebruik te maken van de site. Huizenverkopers kunnen hiermee hun woningprofiel activeren en in heel Nederland zoeken naar potentiële woningko pers. Dit kunnen starters maar uiteraard ook doorschuivers zijn. Woningzoekers activeren een profiel, ofwel met de woning die zij te koop aanbieden ofwel met een icoon en typologie als jong koppel, single, gezin met kinderen of ouder echtpaar. Beide partijen treden vervolgens met elkaar in contact als op een heuse datingsite. Het direct e-mail- contact en het uitwisselen van informatie leidt volgens De Wolf tot snellere en succesvolle huizen- matches. En uiteraard geldt; hoe meer deelnemers, hoe meer succesvolle woningverkopen. "Momenteel wordt de huizen markt teveel geregeerd door angst. Wij doorbreken dit door de markt transparant te maken. Hierdoor kennen kopers en verkopers elkaar en kunnen transacties afgestemd worden. In plaats van oneindig wachten, maken wij het mogelijk om een keten van aan- en verkopen te organiseren. Dat is onze kracht." Vliegende start House4house is nadrukkelijk een aanvulling op de bestaande (ver-) Lieneke de Wolf en Fabian du Puy (REHAM) House4house.nl is de slimste en snelste weg naar de verkoop van je woning. Gooi de huizenmarkt open en kom zelf direct in contact met serieuze belangstellenden. House4house is onafhankelijk, betrouwbaar en voordelig. house4house werkt! Ontdek het nu zelf en meld je gratis aan! - Gratis woningprofiel activeren - Direct overzicht van ideale matches - Zie wie je woning bekeken heeft - Leg direct contact met belangstellenden - Gratis inzicht in alle woningprofielen - Snel verkoop resultaat tegen geringe kosten

de Faam | 2011 | | pagina 58