Tips voor de Open Huizen Dag OPEN HUIS 37 FRAAIE STADSWONINGEN MET EIGEN PARKEERPLAATS Op zoek naar een nieuw of bestaand huis? Wonen in Torenhof, Carino of Bestevaer? Waar komen de leukste nieuwe huizen? Welke makelaar past het beste bij u? Prijzen van koophuizen blijven nog dalen WWW.GO ES ESCH ANS.N L Bouw gestart1. 5 GgESE SCHANS Nieuwbouw Wonen Wonen Makelaar Tijdscapsule bijdragen Oplevering eind 2011 elke zaterdag geopend MakelaarsNieuws Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Vrijstaande woningen daalden met 3,4 procent het meest De prijzen van bestaande koopwoningen blijven dalen. Dat melden het Centraal Bu reau voor de Statistiek (CBS) en het Kadaster. Verkochte bestaande koopwoningen waren in februari gemiddeld 1,5 procent goedkoper dan in februari 2010, zo blijkt uit de prijsindex bestaande koopwo ningen. De landelijke prijsda ling is groter dan in januari, toen de verkoopprijzen 1,1 pro cent lager waren dan een jaar eerder. Alle soorten woningen daalden in prijs. Walcheren De Open Huizen Dag is aanstaande zaterdag (26 maart) weer. Tussen 11.00 en 15.00 uur zijn veel huizen, zonder afspraak en geheel vrijblijvend, te bekijken. Handig is om, vooraf gaand aan zo'n bezoek, een wensenlijst op te stellen met bijvoorbeeld het aantal slaapkamers en afmetingen van de woonkamer, keuken en tuin. Ook is de afstand van het woon-werkverkeer, winkels en scholen van belang. Ook is het niet onverstandig om, in de week voor de Open Huizen Dag, de omgeving eens te bekijken. En hoe ziet het er 's avonds uit? Advies is om niet teveel bezoeken op één dag te plannen, maar een aantal •IP m Veel huizen zijn, zonder afspraak, te bekijken. favorieten die aan de meeste eisen voldoen. Sommige make laars bieden een routeplan ner met favoriete huizen van bezoekers aan op hun website. Stippel een handige route uit. Beperk het bezoek aan een huis tot een maximum tijd. Ga gewoon weg als de eerste indruk niet goed is. Wanneer u een leuk huis heeft gezien en verder wilt met dit huis, neem dan bij een tweede bezichtiging een aankoopma kelaar mee. De makelaar kan ook de financiële mogelijkhe- den bekijken. Vlissingen Met de start van de bouw van de woningen op het Scheldekwartier in Vlissin gen wordt een tijdscapsule meebegraven, met gegevens die Vlissingers over bijvoor beeld een eeuw een beeld geven van 2011. Belangstel lenden kunnen tot 1 april iets in deze tijdscapsule doen. Bijdragen kunnen ingeleverd worden bij de receptie van het stadhuis. Niet te groot, want de cap sule heeft de afmeting van een kleine koffer. Wethouder Polderman stopte al een 'anker met een verhaal' in de capsule. Het anker staat voor hoop, vertrouwen, houvast en Vlissingen als maritieme stad. Ook komt de verslag legging van de eerste paal door de Zeeuwse media in de capsule. Deze speelse Stadswoningen in waterstad Coese Schans vallen op vanwege de bijzondere, individuele architectuur met afwisselende gevels. Met de sfeer van de stad en het centrum om de hoek, maar ook het water en groen binnen handbereik. De ruim bemeten Stadswoningen kennen een ongeëvenaard wooncomfort. Ze zijn heerlijk licht binnen en hebben een hoog afwerkingsniveau en flexibele inrichtingsmogelijkheden. van io.oo -13.00 uur buiten deze tijden op afspraak verkoopkantoor bereikbaar volg borden houtkade Mz Makelaars - (0113) 23 79 79 Stad Zeeland Makelaardij - (0113) 21 4? _^eendijk Makelaardij Taxateur - (o^ ?4 4$ 'an =.va« O Rabobank Vraag naar de speciale waterstad Coese Schans

de Faam | 2011 | | pagina 53