INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE yy Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 23 maart 2011 De Faam pagina 44 INFORMATIEF OVERHEID WET MILIEUBEHEER (1) (Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleggen maatwerkvoorschrif ten) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoor schriften ten aanzien van: Melis Kraanverhuur, Ampèreweg 39 Het gaat om voorschriften als be doeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20, lid 1 en 2.20, lid 5 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen nili' milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer (ministeriële regeling). Op basis van artikel'2.20, lid 1 en 2.20, lid 5 van het Activiteitenbe sluit en de bijbehorende ministe riële regeling bestaat het voornemen maatwerkvoorschriften te stellen met betrekking tot geluid en gedragregels. Het ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende zes weken, van 24 maart tot en met 4 mei 201 1 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedu rende de ter inzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of monde ling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze dient te wor den ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus Ó000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mon deling kenbaar worden gemaakt, telefoonnummer (0118) 67 52 48. WET MILIEUBEHEER (2) (Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 2.20, lid 1 en 2.20, lid 5 van het Activiteitenbe sluit en de bijbehorende ministe riële regeling maatwerkvoorschriften hebben op gelegd met betrekking tot geluid en gedragregels ten aanzien van: New Motion, Diodeweg 4 Troost Mechanical Services, Kleverskerkseweg 69-71 Bimmel en Voerman, Meesters in Hout, Volta weg 27B De besluiten waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op de besluiten betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 24 maart tot en met 4 mei 201 1 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Desge wenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (01 1 8) 67 52 42. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met de opgelegde maat werkvoorschriften en die tegen een ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen ziens wijze te hebben ingebracht) kan vanaf 25 maart tot en met 5 mei 201 1 schriftelijk beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien een beroepschrift is inge diend en men van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van arti kel 8:81 van de Algemene wet be stuursrecht de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Voor zowel het in dienen van een beroepschrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht ge heven. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsver gunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tus sen haakjes staat de datum van ontvangst): Domburgs Schuitvlot 23: intern verbouwen en uitbreiden gebouw tot wokrestaurant en aanbrengen gevelreclame (8-3). Het Groene Woud 1 aanbrengen zonwering (9-3). Markt 35: aanbrengen reclame (10-3). Noordweg 334: uitbreiden woning (14-3). Seisweg 60: uitbreiden woning (14-3). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3 in Mid delburg, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKINGEN (Uitgebreide voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) voornemens zijn vergun ning te verlenen voor: Koudekerkseweg 200a: verwijderen asbest (inpandig). Langeviele 69-71: aanbren gen reclame. Segeersstraat 43: verbouw en onderhoud woon-winkelpand. De aanvraag, de ontwerpbeschik king en de bijbehorende stukken liggen gedurende zes weken, van 24 maart tot en met 4 mei 201 1 ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende ge noemde termijn kunnen belangheb benden schriftelijk of mondeling hun zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het nood zakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VERLEENDE VERGUNNING De volgende gebruiksvergunning is verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Podium 25: voldoet aan brandveiligheidseisen (10-3). Bij het hierboven genoemde besluit kunnen belangen van derden be trokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo- tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. PROCEDURE ONTHEFFINGVERLENING EN BOUWVERGUNNING Oostkapelle Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmings plan Buitengebied en bouwvergun ning te verlenen voor: - het realiseren van een mast van 27 meter ter vernieuwing van een lichtmast, ook bedoeld voor mo biele communicatie, op het sport complex aan de Magnolialaan/ Schoolstraat. Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen i van 24 maart t/m 4 mei 201 1 ter inzage en zijn ook in te zien op onze website www.veere.nl onder 'Loket - Visie en beleid - Ontheffin gen - Oostkapelle'. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de ge stelde termijn contact opnemen met de heer J.M.(Han) Reijnhoudt, tel. (0118) 555 318. WARENMARKTVERORDENING 2010 AANGEPAST Op 3 maart 201 1 heeft de ge meenteraad besloten de Waren marktverordening 2010 aan te passen en de overgangsbepaling (artikel 14) te schrappen wegens strijd met Europese regelgeving (Dienstenrichtlijn). De verordening treedt de dag na publicatie in wer king en ligt ter inzage in het ge meentehuis. VASTSTELLING VERORDENING STIMULERINGSLENING DUURZAME PARTICULIERE WONINGVERBETERING 2011 Op 3 maart 201 1 heeft de ge meenteraad besloten de Verorde ning Stimuleringslening Duurzame Particuliere Woningverbetering 2011 vast te stellen. De nieuwe verordening treedt in werking op 24 maart 201 1 en ligt ter inzage in het gemeentehuis of via de website www.veere.nl. OVEREENKOMST OVER GRONDEXPLOITATIE Op grond van het bepaalde in arti kel 6.24 lid 3 van de Wet ruimte lijke ordening, zijn wij overeenkomsten aangegaan over grondexploitatie met de heren C. Leijnse en P.C. Leijnse te Zoute- lande alsmede met van Garderen Dekker Vastgoedontwikkeling Zoutelande B.V. De overeenkom sten hebben betrekking op (delen van) de percelen kadastraal be kend gemeente Veere(kaart Valke- nisse) sectie E, nummer 1762, 1784 en 1913. gelegen in het toe komstige bestemmingsplan de Tien den II. De zakelijke beschrijving van de inhoud van deze overeen komst ligt van 21 maart t/m 29 april 2010 ter inzage. VERTROKKEN NAAR ONBEKENDE BESTEMMING Uit onderzoek van de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer wonen op het adres waar zij volgens de gemeentelijke basisadministratie staan ingeschreven. Het college heeft op 15 februari 201 1 beslo ten de bijhouding van de persoons lijst van deze personen op te schorten. Dit betekent dat zij daar door formeel niet meer op dat adres staan ingeschreven. Het betreffen: Koudekerke: - F. Peters, geb. 09-03-1982, Cit- hershillsingel 28, 4371 AS; Meliskerke: -J. Leeman, geb. 21-07-1987, Pauwhoekstraat 45, 4365 AN; -A. van Engelenhoven, geb. 06-05-1978, Pauwhoekstraat 514365 Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van 23 maart 201 1 t/m 4 mei 201 1 ZWEMBAD DE GOUDVIJVER SEROOSKERKE Op woensdag 6 april 2011 tussen 19.00 en 20.00 uur kunnen aan het zwembad 'De Goudvijver' te Serooskerke formulieren afgehaald worden voor het verkrijgen van abonnementen voor het zwemsei- zoen 201 1Dit formulier kunt u ook digitaal invullen via www.veere.nl door te kiezen voor Loket/Formulie ren/Aanvraagformulieren/Zwem bad De Goudvijver. Als u niet in het bezit bent van een PC of Inter net kunt u het aanvraagformulier al tijd telefonisch opvragen bij de Cluster Accommodatiebeheer, tele foonnummer (0118) 555417. De ingevulde formulieren moeten wor den ingeleverd aan het-zwembad op woensdag 20 april 201 1 tussen 19.00 en 20.00 uur, of kunnen worden opgestuurd naar Gemeente Veere, t.a.v. Leonie Phaff, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg. De abonnementen en leskaarten voor 201 1 kunnen uitsluitend tegen con tante betaling worden afgehaald op woensdag 1 1 mei 2011 tussen 19.00 en 20.00 uur. *Nieuw* Aquajoggen in Zwem bad de Goudvijver bij voldoende belangstelling!! Zie voor meer in formatie de website van de Ge meente Veere. Het zwembad is geopend vanaf 14 mei t/m 17 september 201 1De zwemlessen starten vanaf 16 mei 201 1 Meer informatie zie de website: www.veere.nl. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maöndag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen be zwaarschrift worden ingediend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen aoor belanghebbenden een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk gebeu ren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aan vrager) en moet tenminste het vol gende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van het besluit waarte gen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college, de burge meester of de gemeenteraad, Post bus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak op nieuw bekijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector be stuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaar schrift ook een voorlopige voorzie ning gevraagd worden bij de Voorzieningenrechter. Voor infor matie (0118) 555 444. Domburg, 23 maart 2011 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2011 | | pagina 44