Alfa Romeo 4C Premium occasions: ALTIJD 2 JAAR GARANTIE Rijschool rijdt met de Nissan Juke Mazda ook op Discovery C Coupé in prijslijst Prijs voor Evoque In autorijschoolland is er sinds kort een vreemde eend in de bijt: er rijdt een witte Nissan Juke in Goes en omgeving. Rob Starting Goes Nissan heeft er een handje van mazen in het modellennet van auto's te vinden. Dat deed het Japanse merk met de Qashqai en dat is nu ook met de Juke het geval. We noemen een ondefini eerbare auto al gauw een crossover. Anad Parsowa, eigenaar van Rijschool Op Weg uit Goes vond dat ook: "Ik zocht een aparte auto met een bijzondere styling die bovendien wat ho ger was, waardoor je aan de ene kant gemakkelijk instapt, maar aan de andere kant ook meer zicht hebt. In de Juke herkende ik alles wat in mijn ei senpakket zat. Ik vind het bovendien een gedurfde auto. Het blijkt trouwens dat mijn clientèle dat ook vindt, want ik krijg allerlei positieve reacties!" Rijschool Op Weg "We bestaan al 25 jaar," benadrukt de heer Parso wa, "Bovendien staan we al jaren nummer 1 op de lijst met het hoogste slagingspercentage. Een rijopleiding is maatwerk. Elke cursist is uniek en verdient een persoonlijke benadering. Tijdens de lessen wordt daarom regelmatig stilgestaan bij de onderdelen die goed gaan, maar natuurlijk ook bij de dingen die nog meer aandacht verdienen. Zo loopt het aantal rijlessen niet onnodig te hoog op en halen we het maximale uit de lestijd. De wensen en mogelijkheden staan centraal bij het samenstellen van het lesrooster. We bieden zeer flexibele lestijden en diverse lestempo's aan." woensdag 23 maart 2011 - pagina 26 De Alfa Romeo 4C is een prachtige sportautoDoor het gebruik van carbon en aluminium weegt de auto 800 kilogram. In 5 seconden snelt de achterwiel aangedreven auto van stilstand naar 100 km/u. In de tweede helft van 2012 mogen we de vier meter lange en van een 1.750 cc motor voorzien Alfa in ons land in de showroom verwachten. Het prijs kaartje bedraagt 45.000 euro exclusief belastingen. Autobedrijf Sturm uit Goes leverde uiteraard de bijzondere lesauto van Rijschool Op Weg. Mazda gaat meerdere kanalen benutten voor zijn merkcam- pagne. Het merk bijt met een Nederlandse en een Europese website het spits af. Op Discovery Channel wordt een serie commercials als eerste getoond om daarna op andere kanalen te verschijnen. www.discoverychannel.nl en www.mazda.nl Mercedes heeft aan de C- klasse Coupé een instapprijs gekoppeld van 38.950 euro (C 180 BlueEFFICIENCY) In juni komt het model in ons land op de markt. De nieuwe C-Klasse Coupé combineert klassieke coupé- kenmerken met het nieuwe design-DNA van Mercedes- Benz. De C-Klasse Coupé heeft vier individuele zitplaatsen. De Range Rover Evoque heeft in de strijd om de Car Design of the Year awards 2010 de titel 'Beste Productiemodel' gekregen. Het bleef daarmee de Audi A7 en de Alfa Romeo Giulietta De verkiezing in de Car De sign of the Year awards 2010 is de eerste grote prijs voor de nieuwe Range Rover Evoque. AutoTeam heeft vestigingen in Goes, Vlissingen, Steenbergen, Bergen op Zoom en Roosendaal Het aanbod van G2 is groot. Om je te helpen bij je zoektocht naar een goede auto, onderscheiden we drie segmenten: G2 Premium, G2 Select en G2 Economy. Dat is een indeling' op basis van leeftijd, kilometerstand en garantieduur. Afhankelijk van de eisen die je zelf aan je auto stelt, vind je in elk segment prima auto's die garant staan voor jaren rijplezier. G2 is optimaal in elke klasse! Onderdeel van de Automotions Groep CHEVROLET AutoTeam.nl

de Faam | 2011 | | pagina 36