Boompjes planten Volg ons en win een prijs Lieve lapjeskat Rietje zoekt nieuw plekje om te wonen De Klerk Elektro Middelburg Uw evenement gratis in onze agenda? groot en ik is kiein! Gevonden vermiste dieren Nieuwe cursus Praktische Psychologie voor Vrouwen Na 56 jaar «n de Nederstraat te hebben gezeten wordt het bedrijf verplaatst en sluiten we onze winkel per 31 maart 50% korting op verlichting "ch tZnen BEURS Twitter mee Dieren 10% korti^ herige Voor werkzaamheden blijven we bereikbaar onder het zelfde telefoonnummer. Telefoon: 0118-613193 E mail: deklerkelektro@zeelandnet.nl üneto Vni W LENTE, ER OP UIT! BH® Op woensdagavond 1 3 april start drs. Maja Jeffkins in Goes een nieuwe cursus Praktische Psychologie voor Vrouwen. Deze cursus biedt inzicht in het denken en handelen van mensen. V Agenda Calimero Klik&Win 4x twee vrijkaarten en I phone hoes Film Justin Bieber Never Say Never De cursus bestaat uit 3 bijeenkomsten en kost 220,- incl. materiaal en certificaat als bewijs van deelname. Moor meer informatie en aanmeldingen kan contact opgenomen worden met: Maja Jeffkins, tel.: 010-2344554 of www.praktischepsychologie.nl }y Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 16 maart 2011 De Faam pagina 5 http://twitter.com/Klik_en_Win www.de-faam.nl Bomen smaken naar meer is het thema ven de 55e Boomfeestdag op woensdag 23 maart. Middelburgse basisschoolleerlingen planten vanaf 10.00 uur op verschil lende locaties bomen. Marcel uan der Voort Middelburg Op de Steiger weg in Arnemui- den gaan populieren en essen de grond in; De Middelburgse Punt krijgt dertig bomen in ver schillende soorten; in de buurt Zanddorp graven de scholieren Valse Christusdoorns de grond in. Maar daar blijft het niet bij: in Klarenbeek op de hoek van de Generaal Hakewill Smithlaan en President Rooseveltlaan komen twee grenslinden en heesters en in de Keurhove zorgen de kinderen voor diverse soorten heesters. Smaak Voor het thema is gekozen om aandacht te vragen voor de waarde en het belang van bo men in de wijken van een stede- Middelburgse basisschoolleerlingen planten komende woensdag vanaf 10.00 uur bomen. FOTO P.R. lijk gebied. Hoewel Middelburg niet zo'n steenwoestijn is als sommige écht grote steden in nederland, is het naar Zeeuwse begrippen al een stevig verstede lijkt gebied. Lekker Bomen langs straten, op de pleinen en op speelplekken ma ken de buurt leefbaar, maar ze zorgen ook voor schone lucht en voor de gezondheid en het welzijn van mensen en dieren. Smaken naar meer, verwijst ook naar de vruchten die aan verschillende bomen hangen, zoals appels, kersen, maar ook hazelnoten en beuken nootjes. Die zijn niet uitslui tend lekker, maar zorgen er ook voor dat er insecten en vogels op de bomen afko men. Die dragen bij aan de biodiversiteit. Informatie: Dick Sakko van de gemeente Middelburg, telefoon: 0118-675313. Middelburg Rietje is een mooie lapjes kat. Nadat ze met een vang- project een tijdje in het asiel terecht was gekomen is ze herplaatst. Helaas woont ze nu weer in het asiel. Rietje is verlegen als ze iemand niet kent. Maar als ze zich een maal op haar gemak voelt is ze leuk en speels. Ze kan uren lang spelen met een bal letje of een propje papier. Ze is dan helemaal gelukkig en vliegt door de kamer. Rietje woont liever niet bij kinderen of andere katten. Honden is niet bekend. Interesse in Rietje? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij het Dieren asiel Walcheren aan de Oostper- kweg 9 in Middelburg. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zondag en op feestdagen is het asiel gesloten. www.dierenasiels.com Rietje is een schat van een lapjeskat en zoekt een nieuw dak boven haar koppie. FOTO P.R. Opruiming!!! Ud van ■■■■Mm&Kwi mammmmmm 7,8 EN 9 APRIL 2011 SS EXPO HOUTEN www.oogfonds.nl 030-281 66 66 w&mn - ertiitpsamn - - term reizén mm emvtméte llllliBIIIH Deze cursus van 8 bijeenkomsten is speciaal bedoeld voor vrouwen die geïnteresseerd zijn in allerlei onderwerpen uit de hedendaagse psychologie en daar graag méér van willen weten. Deze cursus psychologie is een positieve cursus, waarin je aan de hand van vele voorbeelden uit de praktijk van het dageljkse leven inzicht krijgt in het denken en handelen van mensen! Onderwerpen De cursus behandelt uitgangspunten van de hedendaagse psychologie, omgaan met stress, tobben en piekeren en lastige situaties. Daarnaast komen Mindfulness, omgaan met hooggevoeligheid, NLP en communicatietechnieken aan de orde. En natuurl jk worden er nog andere boeiende onderwerpen besproken. Ook worden er verschillende tips en handreikingen gegeven hoe je het best in verschillende situaties kunt reageren. Wij doen geen rollenspel en een specifieke vooropleiding is niet nodig. www.de-faam.nl Zij zijn Kijk snel op: www.de-faam.nl vanaf 31 maart Maja Jeffkins: "Het ie een bijmakende cureue waarin je veel inzicht krijgt in het denken en handelen van mensen Data: woensdagavond 13/4,13/5, 25/5,15/6, 22/6. 7/9. 21/9,5/10 Tijd: woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur Locatie: Hotel Terminus, Stationsplein 1 in Goes

de Faam | 2011 | | pagina 5