Het verschil van TMC Multi Vlo Ronduit genieten bij Carino LOER De Tuin van Vlissingen met 69 koopwoningen Op zoek naar Wonen in Waar komen Welke makelaar een nieuw of Bestevaêr, Carino de leukste is voor mij bestaand huis? of Symfonie? nieuwe huizen? de beste? Open Huizen Route maart Woonlasten 40 euro omhoog Thuis op uw gemak inspiratie opdoen? Vraag dan nu de Floorexperience aan! goes@tmcwoonwinkels.nl TMC Goes I Marconistraat 13 I (0113) 22 41 13 Nieuwbouw Wonen Wonen Makelaar www.fmcwoonwinkels.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Het plan heeft een grote verscheidenheid aan woningtypes. Vlissingen De 69 koopwoningen van het plan De Tuin van Vlissingen liggen rondom een parkachtige binnentuin, waarin de groen glooiende bunkers fungeren als heuvels. Het bouwplan heeft een grote variatie aan wonin- typen, geschikt voor starters, gezinnen en senioren. Er zijn woningen met een volledig woonprogramma op de begane grond, grote eengezinswonin gen en zes parkwilla's. www.detumvanvlissingen.nl Vlissingen Aan het Antoni Gaudipark in Vlissingen is de bouw van woontoren Carino in volle gang. De ronde contouren zijn al goed zichtbaar. De locatie ligt dichtbij het stadscentrum, de Boulevard en het strand. Eind 2011 worden de ap partementen naar verwach ting opgeleverd. Op woens dag 23 maart van 15.30 tot 17.00 uur en op zaterdag 26 maart van 10.00 tot 12.00 uur kunnen geïnteresseer den het modelappartement bezoeken aan het Antoni Gaudipark 12 in Vlissingen. Op 26 maart is ook de Na tionale Open Huizenroute vanaf 11.00 uur. Bezoekers van de Carino krijgen een kopje koffie en een bolus. De woonoppervlakten van de woontoren variëren van 82 tot 138 vierkante meter. Naast een woonkamer en keuken bevat het appartement twee of drie slaapkamers en een badkamer. Een balkon of terras met veel privacy maakt het appartement compleet. Bij ieder appartement hoort een eigen garagebox in de afsluit bare parkeerkelder. Met een persoonlijke afstandsbediening is de poort van de kelder te bedienen. De koopsom van de appartementen inclusief de garagebox is vanaf 199.500 euro vrij op naam. Meer informatie over Carino: www.carino-vlissingen.nl Walcheren Veel makelaars doen zater dag 26 maart mee aan de Open Huizen Route. Een mooi moment om als po tentiële koper op het gemak de markt te verkennen. Wat is mogelijk voor het hypo theekbedrag dat eventueel ter beschikking zou staan? Wat voor huizen staan er op dit moment te koop en wat is daarvan de vraagprijs? Woningbezitters zijn in 2011 aan bijkomende woonlasten op jaarbasis gemiddeld 39 euro meer kwijt dan een jaar geleden. Dat komt vooral doordat de energieprijs is gestegen en in mindere mate de water schapslasten. Parketzaken "J Makelaars Nieuws Altijd actueel: de-faam.nl De appartementen Carino zijn te bekijken. FOTO: P.R.

de Faam | 2011 | | pagina 50