en hoge ndalig Belasting Adviesburo MELIESTE Transatlantische lezing Voorhoeve Volg De Faam ook op Twitter.. Glashandel voor Particulieren Twitter HR++ Isolatieglas Hardglazen deuren Spiegels Monumentenglas Douchecabines r Glas in lood Glasslijperij Vakkundige montage Livingstoneweg 20, GOES zie: meliesteglas.nl Showroom geopend: ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur. Kinderen leren schilderen Van den Haak verlaat ADRZ Beleef de lente! Kom ook. Woonzorgcentrum Theo van Doesburg van 11.00 tot 16.00 uur Dennis Samsung Galaxy Ace su>rav6i Life is for sharing woensdag 16 maart 2011 De Faam pagina 3 www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.de-faam.nl Westerzicht 301 - 4385 BA Vlissingen - Tel. 0118-478659 en 0118-463853 - BAP@zeelandnet.nl Comfort, energiebesparend en goed voor het milieu. Glashandel Melieste is slechts 11 min, vanaf de nieuwe tunnel kanaal Walcheren FOTO: JASPER KARMAN maar ik sta wel te kijken als ik mijn rekening voor brandstof zie schommelen tussen de tach tig en negentig euro", zegt Van Heemskerk. "Ik vind het schandalig", roept T. Nederlof tijdens het tanken. "Er zit veel belasting op de brandstof. De prijzen zijn het afgelopen half jaar daardoor gestegen, het komt niet alleen door Libië", klinkt het. A. de Vos: "Ik ben niet blij met de oplopende benzineprijzen. Ze blijven hier maar verhogen. Maar in Portugal is het goedko per. Hoe kan dat?" Belachelijk "Belachelijk die stij gende benzineprijzen. Ze zeggen dat het door Libië komt, maar het meeste geld gaat naar onze staatskas", aldus Middelburgse Toos Pelster. Bij het Vlissingse TinQ tankstation is het minder druk dan bij de Agri Sneltank. De eerste rekent bijna twee cent meer voor een liter. Vlissingen Stichting Palladium houdt in samenwerking met Kun steducatie Walcheren het KinderKunstAtelier in wijk centrum Het Bolwerk aan de Lindeijerlaan 8 in Vlis singen. Het KinderKunst Atelier heeft dit voorjaar het thema Schilderen als een echte kunstenaar. Negen weken lang kunnen kinderen in de leeftijd van acht tot en met twaalf jaar kennismaken met diverse disciplines als boetseren, tekenen en schil deren. De tiende les zullen de deelnemers de gemaakte kunstwerken zelf presente ren. Het KinderKunstAtelier is op dinsdag van 15.30 tot 17.00 uur. De data zijn 5, 12, 19 april, 10, 17, 24, 31 mei, 7, 14, en 21 juni. Deelname kost 15 euro voor tien les sen. Opgeven kan via 0118- 420469. Vlissingen Vaatchirurg en voorzitter van de Vereniging Medi sche Staf Admiraal De Ruy- ter Ziekenhuis R. van den Haak gaat het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis verlaten. Hij begint op 1 augustus als vaatchirurg in het gefuseerde Jeroen Bosch Ziekenhuis in 's-Hertogenbosch. In sep tember 2004 begon Van den Haak als chirurg in Zieken huis Walcheren. Van januari 2008 leverde hij als voorzitter van de Vereniging Medische Staf van het ADZR een be langrijke bijdrage aan de fu sie van de ziekenhuizen. Hij stond voor het standpunt dat daar waar de normen voor kwaliteit steeds hoger wor den, fusie en herverdeling de beste reactie zijn om in een dunbevolkt gebied toch goede zorg te blijven bieden. Om familieredenen gaat hij terug naar Brabant. De over stap is ook meteen een stap in zijn professionele carrière als vaatchirurg. Middelburg Tijdens de tiende Transatlanti sche Lezing van het Roosevelt Study Center op woensdag 16 maart om 16.00 uur vertelt Joris Voorhoeve over de negen plagen waar de Transatlantische ge meenschap mee geconfronteerd wordt. De lezing die Voorhoeve houdt is gebaseerd op zijn eerdaags nieuw te verschijnen boek: 'Negen Plagen Tegelijk'. De Engelstalige lezing is in het au ditorium van het Provinciehuis aan de Abdij 9 in Middelburg. Na afloop van de lezing is er een receptie. Een wonder is ons geschonken, nog zo teder en klein, dat het in de wereld een zonnestraal moge zijn. dr. Ottestraat 1 -95 in Vlissingen www.werktvoorouderen.nl tel. 0118 - 448 448 werktvoorouderen is geboren op 6 maart 2011 om 01.57 uur. Dennis weegt 4225 gram. Ron Jolein Zevenbergen Hugo de Grootstraat 17 4416 ED Kruiningen Gratis bij een 2-jarig Relax 130 Internet 130 minuten, sms, mms of MB onbeperkt internet op je mobiel WITH EXCLUSIVE PUONËBAC »Y per maand.

de Faam | 2011 | | pagina 3