VOORJRQRS «OOf 20% korting 25% korting 15% korting Voor onze vaste klanten doen wij graag iets extra's op alle decoratieve osmetica op huidverzorging op alle geuren 1 nu ook online! Drogisterij en Luxe parfumerie KIK Cosmetica wordt volgens zeer strenge maatstaven getest en beoordeeld op veiligheid van één van de volgende merken: Bergman, Biotherm, Chanel, Clarins, Clinique, Dior, Estee Lauder, Juvena, Lancome, Sisley en Yves Saint Lauren* Profiteer van de vele kortingen bij Drogisterij en Luxe parfumerie KIK in Vlissingen en Middelburg. Knip de kortingsbonnen uit en lever deze in bij de kassa. Wanneer u een gratis klantenpas aanvraagt in één van onze winkels krijgt u standaard 10% korting op alle luxe merken.* Vraag naar de voorwaarden in de winkel. Lekker thuis shoppen? Kijk snel voor onze spetterende aanbiedingen en ons brede assortiment in verzorging, schoonheid en gezondheid op: www.dakik.nl SITE OVER VEIUGE Wanneer we spreken over cosmetica, denkt vrijwel ieder een meteen aan make-up. Maar ook producten zoals tand pasta, douchegel, badolie, deodorant, zonnebrandcrème, lippenbalsum, parfum en aftershave behoren tot cosmetica. Cosmetica wordt samengesteld uit verschillende ingrediën ten. Waaronder alledaagse stoffen, zoals water, honing en melk. Maar ook fluoride, geur- en kleurstoffen, conserveer middelen, fruitzuren, UV-filters en een aantal andere stof fen. De ingrediënten bepalen de gewenste eigenschappen van het product waaronder geur, kleur, zuurgraad, smeerbaarheid, houdbaarheid en werking. Vaak wordt de omschrijving 'natuurlijk' uitgelegd als 'gezond'. Het is echter niet zo dat natuurlijke stoffen per definitie beter zijn dan synthetische stoffen. Alle stoffen kunnen schadelijk zijn voor de gezondheid. De mate van veiligheid is afhankelijk van de dosering. Water is gezond wanneer u daarvan dagelijks 2 liter drinkt, maar kan fataal zijn wanneer u er 6 liter van achter elkaar opdrinkt. Zowel natuurlijke als niet-na- tuurlijke ingrediënten die gebruikt worden voor cosmetica worden op dezelfde manier en volgens zeer strenge maatstaven getest en beoordeeld op veiligheid. De cosmetica-industrie maakt al tientallen jaren gebruik van nanomaterialen. Dit zijn grondstof fen die uit piepkleine, voor het oog onzicht bare, deeltjes bestaan en die de werking van met name tandpasta's, huidcrèmes en zon nebrandcrèmes die beschermen tegen kanker, aanzienlijk verbeteren. In cos metica worden met name titaandi oxide, silica (siliciumdioxide) en zinkoxide in nanovorm gebruikt. Met behulp van silica wor den tandpasta's geproduceerd, die het gebit reinigen maar het tandglazuur niet beschadigen. Titaandioxide en/of zink oxide worden in nanovorm toegevoegd aan zonnebrand middelen. Deze worden hierdoor beter smeerbaar en zorgen voor een betere verdeling van de deeltjes op de huid. On derzoek heeft uitgewezen ,dat toevoeging van deze nano materialen ook een betere bescherming geven tegen de schadelijke UV-straling. Uitgebreid onderzoek en testen hebben inmiddels aange toond dat nanomaterialen in cosmetica veilig zijn voor de gezondheid en niet of nauwelijks schade toebrengen aan het milieu, wanneer restproducten in het afvalwater terechtko men. Bijvoorbeeld wanneer ze bij het douchen worden door gespoeld. De meeste cosmeticaproducten zijn lang, maar niet onbeperkt, houdbaar. Op producten die ongeopend lan ger dan 30 maanden houdbaar zijn, staat een symbool in de vorm van een geopend potje en de minimale houdbaarheid na openen in aantal maanden (M). Op producten die korter houdbaar zijn, staat de uiterlijke datum waarop het product gebruikt kan worden. De daad werkelijke houdbaarheid is afhankelijk van de manier waarop u met het product omgaat na aanschaf, (bron: NCV) Uitgebreide informatie of een product veilig gebruikt kan worden en andere informatie over cosmetica staat op de site www.isditproductveilig.nl van de Nederlandse Cosme tica Vereniging (NCV). De korting is geldig op één artikel. Deze bon is geldig t/m 30-04-2011 Niet geldig op reeds afgeprijsde artikelen. De korting is geldig op één artikel. Deze bon is geldig t/m 30-04-2011 Niet geldig op reeds afgeprijsde artikelen. Niet geldig op reeds afgeprijsde artikelen. Chanel en Sisley verkopen we alleen in filiaal Vlissingen, Bergman, Juvena en Yves Saint Lauren verkopen we alleen in filiaal Middelburg. De korting is geldig op één artikel. Deze bon is geldig t/m 30-04-2011 Niet geldig op reeds afgeprijsde artikelen. Lange Zelke 50, 4381 GA Vlissingen - Lange Delft 64, 4331 AR Middelburg

de Faam | 2011 | | pagina 33