MET GEKLEURDE BRILLETJES VOORJOPRSMDDt van de Ree Brilmode De nieuwste zonnebrillen van o.a. Vogue, DKNY Ray Ban, Bollé, Persol, Tommy Hilfiger, Serengeti, Mare O'Polo Ook verkrijgbaar op sterkte tilroeoptiek brilmode contactlenzen ollectie 201 Alle modellen in huls! zonnebril op sterkte aanbieding verte of lees zonnebril op sterkte vanaf 115,00 multifocals zonnebril op sterkte vanaf 195,00 vraag naar de voorwaarden Korte Geere 11- H331 LE Middelburg Tel. 0118. 615 860 info@vandereebrilmode.nl - www.vandereebrilmode.nl Tientallen euro's voordeel bij Witsel Juweliers in Vlissingen SUNNY Madonna is vastberaden haar stempel te drukken op de modewereld. Ze ontwierp ondermeer zonnebrillen voor Dolce Gabbana. Maar terwijl zij voorschrijft dat ronde brillen echt niet meer kunnen, verkondigen andere merken dat ronde glazen het weer helemaal zijn. De brilletjes werden voor het eerst populair in de jaren zeventig toen ze zo ongeveer het handelsmerk werden van John Lennon en Ozzy Osbourne. Omdat de trend begon bij deze artiesten, kregen de brillen meteen een rock roll status. De ronde monturen waren een paar jaar enorm populair, maar de afgelopen decennia waren ze op modegebied een absolute no-go. In middels hebben vele modehuizen de ronde zonnebrillen opnieuw opgeno men in hun collecties. Armani, Erdem, House of Holland, Carolina Herrera en Marios Schwab hadden ze vorige zomer al. Nou is het natuurlijk super om een dure naam op je neus te hebben, of in je haar, maar ook de wat minder dure lijnen bieden veel leuke model len, rond of niet. Want wie maakt het eigenlijk allemaal uit? Jijzelf toch zeker! Altijd leuk is wel om brilletjes in verschillende kleurtjes te hebben. Zodat ze altijd bij je kleren passen. Sunny days ge garandeerd. Duik ook nog even in je oude zonnebrillen- collectie, je weet maar nooit. En mocht je nog inspiratie nodig hebben over hoe je je bril het best kunt dragen. Kijk dan naar sterren als Johnny Depp, Elton John en Bono. Zij bekijken de wereld regelmatig door een roze (of blauwe) zonnebril en weten deze nog op een stijlvolle manier te dra gen ook. ï-w;-, incl. glazen en montuu incl. glazen en montuur walstraat 81 vlissingen 0118-412370 www.tilroe.nl twitter/tilroeoptiek Dorpsstraat 92 4451 AC Heinkenszand Tel, 0113-563214 SNDC43P1 Chronograaf TOOmWR van 199, voor SNDC41P1 Chronograaf lOOm WR van C 199,- voor €129, SNOC47P1 Chronograaf 100m wr< van 215,- voor €139, Kom nu én profiteer van dit tijdelijke voorjaarsvoordeel

de Faam | 2011 | | pagina 28