PFAFF Naaimachines VOORJflQRSMODE aca Kreatief 11 voor alles wat je wil maken :renstraat 4 Middelburg i INTRODUCTIE AANBIEDINGEN 1/ Onderhoud en reparaties aan alle merken naaimachines! NU OOK ORIGINEEL ZEEUWS SCHORTENBONT www.lavaca.nl Eigenzinnig beeld voor een heerlijke, persoonlijke en eigentijdse zomer van 2011 'fc *4- Select 2.0 van 599,— voor€ 549,- Quilt Expression 4.0 van 1899,-- voor€ 1699,— Voor de veeleisende naaister. Select 3.0 van 699,-- voor€ 649,— met het unieke boventransport- systeem. VOOR HEM EN HOOR I AM verrast met haar nieuwe zomercollectie voor 2011. Het Bel gische ontwerpersduo Maya van Dooren en Sven Bullaert liet zich voor de lijnen I AM Gold, I AM Casual en I AM Eternal inspi reren door het actuele thema 'Aqua' en 'het Aquariustijdperk'. Bij de tassen is de zomer voelbaar aanwezig. Nieuwe kleuren en een strandtassenlijn bevestigen dit. Het nieuwe geesteskind van ont werper Sven Bullaert, is ondertussen aan zijn tweede seizoen toe. De zomercollectie werd mede ontworpen door de jonge ta lentvolle Lien Rogiers. Het resultaat is een achttal unieke en karaktervolle collecties en een lijn portefeuilles. De tassen verrassen de gebruiker met zijn vele opberg- mogelijkheden en praktische oplossingen. Stijl en functie werden doordacht verbonden. De vele compartimenten in en aan de buitenkant van de tassen zorgen voor een snel en gemakke lijk overzicht. Stijlvol De vrouwelijke tassen uit zachte mate rialen in off-white en smeu bruin richten zich op dames die ervan houden stijlvol voor de dag te komen. Een doordachte vormgeving weet dit gemakkelijk te combineren met functionaliteit. Met namen die je laten ferdromen van heerlijke oorden, zoals Gre- Ifnada, Cuba en Aruba is de sfeer voor de Vomer snel bepaald. De frisse damescollectie zal ongetwijfeld vele schouders sieren. Fun en frivoliteit bij de strandtassen. Deze minicollectie brengt een .speelse bloemenprint of de kenmerkende woordenprint. Losse schoudertassen bergen makkelijk zonnecrème, - bril, frisbee... en picknick op, maar zijn ook geschikt om een zomerse tint aan het leven te geven. Nieuwe kleuren bij de sportieve Jasper collectie. De combinatie waxed cotton en genuine nappa leder blijft een kenmerk en opnieuw barst elk model van handige opberg- mogelijkheden. Ideaal voor het drukke stads-, sport- en soci ale leven van elke actieve man of vrouw. Het vertrouwde Dance-model van de Jasper-collectie is nu eenmalig in een fris appelgroen, blauw of off-white verkrijgbaar. Bovendien bestaat deze succesvolle tas nu in een small- en mediu muitvoering. Onveranderd is de eigentijdse vormgeving en de details. Zeven unieke portefeuilles, uitgewerkt in de vertrouwde Jasper-stijl, vervolledigen de tassencollec- tie. Voorzien van alle nodige opbergmogelijkheden, bieden deze tijdloze portefeuilles een prakti sche alledaagse oplossing. De vertrouwde Race-modellen Jack, John, Jacob kregen een zomerse boost. Maar ook nieuwe modellen zoals een reistas en diverse schoudertassen versterken de stoere collectie. De Vision is een compacte collectie die opvalt door eenvoud. Mannen en vrouwen die voor de Vision kiezen, houden van krach tige, pure vormgeving gecombineerd met alle praktische oplossingen van dien. De zomercollectie van X-Update tenslotte, brengt lichtgrijze kleuren, legerbruin en zwart. Deze functionele en strak afgewerkte tassen beginnen aan hun tweede seizoen en stellen daarbij een aantal nieuwe modellen voor. Zo werd een stevige rugzak aan de collectie toegevoegd.

de Faam | 2011 | | pagina 27