Stof om over te praten Modehuis W. Rijk De nieuwe collecties zijn binnen Dameskleding Herenkleding Kinderkleding Beminnelijk, fris en jeugdig de zomer in, maar wel met een zelfverzekerde coole air Dealer van Pfaff en Janome naai- en lockmachines Deskundige service en reparatie in eigen werkplaats BANDOLERA MIDDELBURG NIEUWE BURG 2 TEL: 0118 - 613 930 BANDOLERA GOES ST. ADRIAANSTRAAT 23 TEL: 0113- 253 465 Dorpsstraat 76 4451 AC Heinkenszand Tel. 0113 -561301 NOflR COLLEGELOOK De collecties voor komend voorjaar en zomer krijgen al vorm. Van de catwalks komen nieuwsflarden door en ook de grote winkelketens maken al melding van wat ons komende tijd op het modefront te doen staat. Alvast handig om te weten. Je kunt je kasten nog eens napluizen of er niet iets tus- senhangt wat dit jaar ineens weer helemaal hot wordt. Trendvoorspellers proberen ons wijs te maken dat vin tage en retro er helemaal uitgaat ten gunste van nieu were stoffen. Maar, dat maken we natuurlijk helemaal zelf uit. Water lijkt het thema voor de zomer van 2011 te worden. Wat zou moeten leiden tot het kiezen voor alle mogelijke blauwtinten. Van turkoois tot donkerblauw, dat de plaats van zwart zou moeten gaan innemen. Of dat lukt, valt te betwijfelen. Paars is ook al eens als het nieuwe zwart gepresenteerd maar het eindresultaat was vaak juist een combinatie van die twee kleuren. Ook werd al eerder gezegd dat geel het nieuwe roze zou worden. Misschien is een combinatie van deze twee snoepkleurtjes wel een betere optie. Want de lente- en zomerdessins worden de komende tijd veelkleurig en vooral groot. Dat paste immers altijd al bij zonnige tijden? Verder komen de damesshortjes weer volop in de collecties voor. Mare O'Polo laat zich voor de komende zomer inspireren door een gevoel van on gedwongenheid en welbevinden. 'At Ease' is een weerspiegeling van de casualness van het merk en verwijst daarnaast naar de be kende uitspraak in het leger: 'op de plaats rust'. Het draait alle maal om beleven en ontdekken, vrijheid en avontuur, plezier in het leven. Dit ongedwongen gevoel is helemaal terug te vinden in de collectie. Typische details uit de sports- en workwear geven karakteristieke accenten aan de collectie van zomer 2011. Een van de belangrijkste looks voor de dames is een mouwloze, ge breide slip-over, gecombineerd met gemakkelijke cargo-pants. Bij de heren zien we als een van de hoogtepunten een sportieve ca sual look, samengesteld uit een indigoblauw jersey hemd, een strakgesneden chino en modern veldjack. Esprit flirt deze zomer met de collegelook. Boegbeeld van de voorjaarscampagne is het Australische topmodel Jessica Hart. En wie zou er nou niet zo fris en relaxed en bemin nelijk uit willen zien? Esprit combineert in de nieuwe collecties thema's als vriendschap, plezier en levens lust. Inspiratie werd gevonden in de au thentieke preppy look uit de jaren vijftig en zeventig van de vorige eeuw. Het resultaat is een stijl die hangt tussen ontspannen ele gantie en klassiek. De jeugdige lijn van Esprit, ede, heeft dezelfde college-look ac centen maar is iets meer urban. Een stijl die ook buiten de campus, in downtown L.A., populair is. Er gaat een zelfverzekerde coole air vanuit. Om op de hoogte te blijven van alle Esprit nieuws kun je zelfs een applicatie op je mobiel zetten. Het bekende adres voor prachtige stoffen De nieuwste modefournituren Kleding op maat voor bruid en gelegenheid Voque en Burda patronen Mode- en Bruidsstoffen Maatkleding - Naaimachines m J H Papegaaistraat 4 - Goes - tel. 0113-214187 "1 I C www.joke-pouwels.nl

de Faam | 2011 | | pagina 25