Zorgstroom tijdens de Open Dag van de Zorg! Zaterdag 19 maart De veelzijdigheid van Zorgstroom Thuiszorgwinkel Zeeland Geopend tijdens de Open Dag van de Zorg van 11.00-15.00 uur Wij hebben speciale Open Dag van de Zorg-aanbiedingen: Tijdens de Open Dag is er van alles te beleven: Zorgcentrum Swerf-Rust Geopend tijdens de Open Dag van de Zorg van 13.30-16.30 uur Zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh Geopend tijdens de Open Dag van de Zorg van 11.00-16.00 uur De Zorgstroom X-tra pas biedt volop voordeel! Heerlijke maaltijden van Tafel Thuis De cliëntenraden van Zorgstroom zoeken leden! Voor meer informatie: www.zorgstroom.nl Tel.: 0118 68 40 00 Het voorjaar begint langzaam op te bloeien en Zorgstroom gooit op verschillende locaties haar deuren open voor een frisse lentebries en voor alle mensen die graag eens een kijkje willen nemen op een van de deelnemende locaties. In Middelburg, Vlissingen en Veere bent u van harte welkom voor een kopje koffie met iets lekkers. Hieronder ziet u welke locaties geopend zijn en wat er die dag te beleven is. Badhuisstraat 104,4381 LV Vlissingen De nieuwe thuiszorgwinkel is van alle gemakken voorzien en biedt u een nog groter assortiment aan hulpmiddelen. We nodigen u uit om een kijkje te komen nemen. Douchekruk van 59,95 voor 39,95. Bij aankoop van een borstkolf een gratis knuffel. 25,00 korting bij aankoop van een rollator. Gratis rollatorcheck Proefrit op een scootmobiel Probeer een sta-opfauteuil Grabbelton voor de kinderen Leuke attentie Verloting van een mooie prijs onder alle kopende klanten Laurens Stommesweg 1, 4335 AX Middelburg Tijdens de Open Dag worden de bewoners vermaakt door de activiteiten- begeleiding. Deze activiteiten kunt u bekijken, zeker voor familieleden van de bewoners is het leuk om hier eens bij aanwezig te zijn. Verder kunt u een rondleiding krijgen en kunt u zich volop laten informeren over wonen bij de verschillende Zorgstroom-locaties. Mensen die geïnteresseerd zijn in een baan in de zorg of in een opleiding, zijn van harte welkom óm zich te laten informeren over de mogelijkheden die Zorgstroom hen te bieden heeft. Sandenburghlaan 2, 4351 RL Veere In zorg-/verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh, gelegen in het pittoreske Veere, worden de deuren opengezet op 19 maart. Er worden diverse activiteiten georganiseerd, zoals bloemschikken en handwerken. Verder is er een expositie te bewonderen. Voor mensen die benieuwd zijn hoe het is om in een tillift te liggen is er een tillift-demohstratie. Er worden di verse rondleidingen gegeven en als u wilt uitrusten onder het genot van een kopje koffie met [ets lekkers kunt u terecht in het sfeervolle restaurant op de eerste verdieping. m g g g s g ga e a - - - g j - ■-- - - Tijdens de Open Dag van de Zorg kunt u slechts op enkele plaatsen met ons kennismaken. Zorgstroom heeft echter een breed pakket aan diensten. Helaas kunnen wij u niet met alle diensten kennis laten maken tijdens de Open Dag van de Zorg. De vertrouwde thuiszorg is u wellicht bekend maar hier onder hebben wij echter nog een paar diensten uitgelicht die Zorgstroom u kan bieden. Van de voordeelpas tot een warme maaltijd, ook dat is Zorgstroom! Voor slecht 9,50 per jaar bent u X-tra Pashouder. Dat betekent dat u volop gebruik kunt maken van alle voordelen. Alle aanbieders en bijbehorende voordelen zijn te vinden op onze website: www.zorgstroom.nl Onze nieuwste deelnemers zijn: Mies bloemenhuis, Rituals en Adriaanse Van der Weel advocaten. Tafel Thuis is de maaltijdservice van Zorgstroom, die staat voor kwalitatief hoogwaardige maaltijden tegen een betaalbare prijs. Meesterkok Sjaak Jobse en zijn team streven ernaar zoveel mogelijk verse streekproducten te gebruiken. Tevens worden de maaltijden indien gewenst aangepast aan uw dieetwensen. Kwaliteit en gezonde voeding staan bij Tafel Thuis hoog in het vaandel en daarin onderscheidt men zich van de kant-en-klaar maaltijden die te vinden zijn in de supermarkt. Telefoon: 011 8 - 63 20 30 of www.tafel-thuis.nl Wilt u graag meedenken en meepraten over een zo goed mogelijke zorgverlening? De verschillende raden zijn op zoek naar mensen die zich willen inzetten om de zorg van Zorgstroom te kunnen optimaliseren. Heeft u interesse? U kunt bellen naar de voorzitter van de Centrale Cliëntenraad: 011 8-591 892 Mailen kan ook: info@zorgstroom.nl

de Faam | 2011 | | pagina 22