Acht artiesten in zeven cafés FF werken FF beachen! www.iorgstroom.nl BSSZ9 Maak kans op mooie prijs Zet je eigen feest op onze website Sunna is voorleeskampioen Onafscheidelijk duo Het dak eraf? Artiesten Promotie Tour in Vlissingse cafés "Zaterdag gaan we een feestje bouwen in Vlissingen..." Omroep Zeeland op kanaal 11 Help! Ik heb een goed idee. De Vrienden van Tinca Best Beach Hotel in Zoutelande zoekt voor het seizoen 2011 Vanaf eind maart tot begin november - MEDEWERKER BEDIENING/BAR (m/v) voor 35-40 uur per week - MEDEWERKER ONTBIJT (M/V) voor 20-25 uur per week Wij bieden: vaste vrije dagen en salaris volgens Horeca CAO U bent: gastvriendelijk, stressbestendig, flexibel, weet van aanpakken en vind het niet erg om in het weekend en tijdens feestdagen te werken. Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie binnen 8 dagen naar: Best Beach Hotel, Duinweg 97, 4374 EC Zoutelande, Tel. 0118-561255 info@beachhotel.nl www.beachhotel.nl le Poelier (m/v) Wij zoeken voor de zomer enthousiaste vakantiekrachten voor onze verpleeg- en zorgcentra en de thuiszorg. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 9 maart 2011 De Faam pagina 57** www.deweekkrant.nl/baasenbeestwww.de-faam.nl Maar liefst acht artiesten doen zaterdag 12 maart vanaf 16.00 uur mee aan de eerste Artiesten Promotie Tour in Vlissingen. Ze gaan alleroa^i, in .delven deeln^ mendfe'cafes, èen optrede!? verzorgen. Marcel van der Voort Vlissingen - DcyojitFcdendc arties^lÉfc^jn -Hit- bracht, cia, John. vah Bergen - beHeBd van het liedje de Rotonde- Marco, Daphne en Roy. "Een groot deel van de artiesten kende ik al van Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. Een ge deelte van het repertoire is Ne derlandstalig, het andere deel Engelstalig", meldt organisator Ed Noordermeer uit Vlissingen. "Deze tour is promotie voor de stad naar buiten toe. De arties ten kunnen hun liedjes aan een uitgebreid publiek laten horen en het is ook de kans om een ander café te leren kennen. Het kost de bezoekers geen entree", vertelt hij verder. De tour ziet er als volgt uit: 16.00 uur: Café De Dwaes; 17.00 uur: De Concurrent; 18.00 uur: Popeye; 20.00 uur: Hoppit; 21.00 uur: Albatros; 22.00 uur: Vanuus; 23.00 uur: De Branding. In elk café negentig minuten live muziek van alle artiesten. Noor dermeer: "Dat doen wij zodat de vaste klanten van een café op hun favoriete lokatie alle ar tiesten langs zien komen. Entertainen De artiesten zijn er om de bezoekers te entertainen. Het programma is gevarieerd en de artiesten zijn vooral jonge en aankomende talenten. De verschillende optredens zijn absoluut niet eentonig en dat is ideaal voor de bezoekers." Noordermeer verwacht veel van deze Vlissingse muzikale primeur. "Ik heb van diverse cafébezoekers gehoord dat ze zaterdag een feestje gaan bouwen. Er gebeurt iets leuks dat ze niets extra's kost. Als het aanslaat komt er op zater dag 5 november een vervolg", verduidelijkt hij. Website: www.aptour.nl Oost-Souburg Omroep Zeeland is vanaf 11 maart op analoge televisie te ontvangen op kanaal 11Om bekendheid te geven aan de aanstaande zenderwijziging begint Omroep Zeeland met de campagne We.ontmoeten elkaar op 11Tot nu toe stond de omroep op kabelkanaal 22. Met deze samenwerking benadrukken DELTA en Omroep Zeeland hun maat schappelijke ról in Zeeland en maken zij het Zeeuwse nieuws toegankelijker. Via digitale televisie blijft Om roep Zeeland te bekijken via kanaal 110. omroepzeeland.nl/ll Sunna Rober uit groep 8 van basisschool De Wissel is Voor leeskampioen van Vlissingen. Dertien scholieren deden aan de wedstrijd mee. Sunna las voor uit Mees Kees: een pittig klasje, haar favoriete kinderboek. Zij mag op 16 april mee doen aan de provinciale finale in Middelburg. De genomineerden van de wedstrijd Help! Ik heb een goed idee zijn bekend. Er kan gestemd worden door alle Zeeuwse inwoners op hun favoriete idee. De wedstrijd is een onderdeel van het pro ject Samen Zeeland van het Delta Zeeland Fonds. Samen Zeeland heeft als doel de Zeeuwse samenleving te inspireren en de onderlinge band tussen de bewoners te bevorderen. Veel Zeeuwen hadden een goed idee en de. vakjury heeft vijf goede ideeën genomineerd. Deze projecten zijn allemaal be langrijk voor de Zeeuwse ontwikkeling, hebben geen persoonlijk belang en bevor deren de Zeeuwse maat schappij. De genomineerde pro jecten zijn: Zeeuws Zon nebloem Event, Samen in beweging, Op mijn stoep, -Adopteer een talent en Vestrock University. Het winnende project wordt tijdens de Beurs- vloer Zeeland bekend ge maakt en kan 50.000 euro winnen. Deze inspireren de dag wordt 23 maart gehouden in de Abdij te Middelburg. Stemmen kan van 1 tot 15 maart op www.deltazeeland- fonds.nl Vrouwenpolder De vereniging Vrienden van Tinca gaat dit jaar op zondag 3 april richting Roemenië met een gevulde trailer. De voed sel- en kledingpakketten zijn voor gezinnen in Tinca en omgeving. Armoede is daar geen verleden tijd ondanks de toetreding van Roemenië tot de EU. Naast de geld en voedselinzameling van schoolkinderen uit Gapinge en Nieuw en St Joosland heb ben vrijwilligers zich weer verdienstelijk gemaakt door de voedselactie in de super markten in Vrouwenpolder, Serooskerke en Arnemuiden. Zo kunnen er 200 gezinnen blij gemaakt worden met een voedselpakket, als extraatje voor de paasdagen. Werktijden tussen 14.00 en 24.00 uur 4-6 dagen per week. Ervaring in de bediening en goede kennis van de Duitse taal zijn gewenst. Bij gebleken geschiktheid is er uitzicht op een jaarcontract. Werktijden tussen 7.30 en 13.00 uur 4-6 dagen per week. Keuken- eh schoonmaakwerkzaamheden, buffet bijhouden, tafels afruimen, zaal verschonen en afwassen. Voor onze poeliersafdeling in de Sligro te Vlissingen zijn wij op zoek naar een enthousiaste Met een goede handelsgeest, klantvriendelijk, kwaliteit en kennis van hygiëne 40 uur (5 dagen per week) U komt als leidinggevende in een klein team binnen een zelfbedieningsgroothandel te werken. Het bedienen en adviseren van de klanten zijn uw voornaamste verantwoordelijkheden. U dient over ervaring in het poeliers- of slagersbedrijf te beschikken en/of als zelfstandig werkend kok werkzaam te zijn geweest. Ervaring met wild en gevogelte en kennis van HACCP is een pré. Interesse? Bezoek onze internetsite www.ruig.nl of stuur uw cv en motivatiebrief naar werken@ruig.nl Het salaris bedraagt afhankelijk van je leeftijd en het werk dat je gaat doen tussen de 6,50 en 12,50 per uur. Ben je geïnteresseerd en minimaal 16 jaarBel ons, tel. 0118 684000 of stuur een mailtje met je gegevens naar HRM@zorgstroom.nl

de Faam | 2011 | | pagina 57