De Aans PRESENTEER JE FILMPLAN EN WIN 5000 COACHING OM 'M TE MAKEN! MELD JE NU AAN OP WWW.CAVAK.NL Lees de dagelijkse belevenissen Op zoek naar een andere baan Een eerbetoon aan de legendarische Cash Soetkin Collier treedt op met haar kwartet Wereldtop op podium van 't Schuttershof ■a u/u/u/.flp/ififiizalflfr^.nl tmum Nieuwe hits wonden gedraaid I in cafe de Hooimeid Fawlight Belinda IVIeuldijk Nieuwe uitdaging De Rietdekker gaat op reis 0 Herbeleef de |opon(90 on liot begin i/nn de een w 19 MAART SPIEGELTHEATER MIDDELBURG centrum root Uit in Zeela www.deweekkrant.nl/baasenbeestwww.deweekkrant.nl/banen Def Americans speelt vrijdag 11 maart in De Piek in Vlissingen. Def Americans is genoemd naar het laatste recording label van Johnny Cash. Onder deze naam brengen de Eindhovense muzikanten een ode aan de Man in Black. Gebrek aan belangstelling heeft de tribu- teband niet, de optredens zijn door binnen- en buitenland. Tijdens festival Onderstroom maakte de band veel indruk. Hits van albums als San Quentin en Folsom Prison komen voorbij, afgewisseld met minder voor de hand lig gende nummers en ingetogen ballads zoals bekend uit de American Recordings serie. Zelfs de duetten met June Carter worden gespeeld. Zaal open 21.00 uur. "8 wvjw.depiek.nl Soetkin Collier Quartet uit Antwerpen treedt op zaterdag 12 maart op in muziekpodium Razzmatazz in Souburg. Soetkin Collier begint haar carrière als zangeres halverwege de jaren negen tig. Ze is betrokken bij de oprichting van zowel Laïs als Ambrozijn. Vanwege haar studie onderbreekt ze de voortzetting van haar carrière. Wel blijft ze zanglessen volgen. Na haar studie wordt ze lid van Urban Trad en later ook Floes. Dit concert is een stijlvolle combinatie van haar Vlaamse muzikale achtergrond en haar liefde voor Zweedse muziek. In 2007 verscheen haar eerste cd Nocturne met Vlaamse en Zweedse liedjes. Met haar groep, Soetkin Collier Quartet, brengt ze eigen composities en bewerkin gen van Vlaamse, Zweedse en Franse traditionals. Peter Vanyghem van De Standaard schreef over haar eerste album: 'Poëtische sfeer gecombineerd met fijnzinnige soms welhaast avantgardistische instru mentatie. Haar begeleiders zijn bepaald geen onbe kenden: gitarist/zanger/ar- rangeur Tom Theuns (Ambrozijn) en de instru mentalisten Fons Vanhamel en Didier Franpois. Het kwartet bestaat uit: Soetkin Collier - zang, Tom Theuns - gitaar, zang, sitar, Didier Franpois - nyckelharpa, viool, Sophie Cavez - ac cordeon. Aanvang optreden 21.00 uur. Kaartverkoop via 0113-230168. Ray Anderson Marty Ehrlich FOTO:PR Trombonist Ray Anderson treedt op donderdag 10 maart, 21.30 uur in 't Schut tershof in Middelburg. Ray Anderson is op de jazztrom- bone absolute wereldtop. Hij won vijf jaar op een rij de titel beste trombonist in de zogenaamde Down Beat Critics Poll en staat in de Penguin Guide to Jazz ver meld als 'the most exciting slide brass player of his gene ration'. Met Marty Ehrliph, saxofoon, Brad Jones, bas en op drums Matt Wilson. In samenwerking met Muziek- Podium Zeeland. Aanvang 21.30 uur. Kaartverkoop: www. theaterverkoopzee- land.nl De Aanslag, naar een roman van Harry Mulisch, is een primeur op toneelgebied. De Aanslag speelt donderdag 10 maart in de Stadsschouwburg in Middelburg. Nooit eerder is deze klassieker van Harry Mulisch op het toneel gebracht. Sinds het ver schijnen van het boek in 1982, zijn er meer dan een miljoen exemplaren verkocht, waarvan 600.000 stuks in Nederland. Het werk is uitgegeven in bijna dertig taalgebieden en beleefde vijftig drukgangen. De roman staat op alle literatuurlijsten in het middelbaar onderwijs. De verfilming van Fons Radema- De Rietdekker, gebaseerd op het boek De Rietdekker van de Zeeuw Tinus Spruit, gaat woensdag 10 maart in het Arsenaaltheater in Vlissingen in premiere. De oude rietdekker is een ont roerend verhaal van vader en zoon. De twee werken keihard vaak onder barre omstandig heden. Vaak bij hardvochtige boeren waar ze met regelmaat slapen in koude, tochtige schu ren. Bram Kwekkeboom speelt De Rietdekker op vrijdag 11 maart in De Zaete in Yerseke, 20.00 uur, vrijdag 18 maart in Podium 't Beest in Goes, 20.00 uur, zaterdag 9 april in De Stenge in Heinkenszand, verder reist het theater door de provincie zie: www.theater- zeelandia. Kaarten:www. theaterverkoopzeeland.nl EntPBB 7 euro - Geopend van ë3.00 tot 5.00 uup Handcane DiAct Happy l/aanmatiye Residents m- a a Exciustet/e IMtyhttnatn Set AUDITIES De Aanslag is een toneelstuk naar

de Faam | 2011 | | pagina 54