INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE ontwerpbesluit Waartegen geen zienswijzen is ingediend aanvragen omgevingsvergunningen W Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 9 maart 2011 De Faam pagina 50 INFORMATIEF OVERHEID (Uitgebreide voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake het onderstaande ontwerpbe sluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren is gebracht: J.V. Sprengerlaan 4: verlenen omgevingsvergunning voor het voldoen brandveilig heidseisen. (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsver gunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tus sen haakjes staat de datum van ontvangst): Breestraat 55: plaatsen dakka pel voor- en achterzijde (23-2). Brigdamseweg 36: bouw garage (23-2). Burgemeester Baaslaan 17: wijzigen voorgevel (25-2). Lange Delft 57: gevelaanpassing (28-2). Oud Arnemuidsvoetpad 45: wijzigen dakkapel en maken tuin muur (28-2). Segeersstraat 35: wijzigen voorgevel (25-2). Segeersstraat 43: verbouw en onderhoud pand (1-3). Spinhuisweg 101: bouw bedrijfsruimte (25-2). Aanvraag om wijziging van een eerder verleende omgevingsver gunning is ingekomen voor: Leliestraat 48 en 50: samen voegen 2 woningen (wijziging betreft het vervallen van het sa menvoegen; uitvoering conform oorspronkelijke bouwvergun ning) (10-2). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, tele foon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Regulier^ voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgëvingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Herculesweg 37: uitbreiden kantoor (25-2). Leliestraat 48 era 50: wijzi ging op een eerder verleende omgevingsvergunning voor sa- - menvoegen 2 woningen (wijzi ging betreft het vervallen van het samenvoegen; uitvoering con form oorspronkelijke bouwver gunning) (1-3). Meanderlaan 52: uitoefenen bedrijf aan huis (praktijkruimte voor coaching) (24-2). President Kennedylaan 15: uitbreiden woning (25-2). Van Cittersweg 1Arne- muiden: sloop en herbouw schuur (2-3). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is aat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. GEWIJZIGDE VAST STELLING BESTEMMINGS PLAN 'NOORDWEG' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken, op grond van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene wet be stuursrecht, bekend dat de gemeen teraad bij besluit van 21 februari 201 1 het bestemmingsplan 'Noord- weg' gewijzigd heeft vastgesteld. Het plangebied van dit bestem mingsplan wordt grofweg begrensd door het gebied dat op 26 juni 2008 is aangewezen tot Be schermd Stadsgezicht Noordweg. Tevens is de ontwikkeling tussen de Noordweg en de Willem Arondeus- straat in dit bestemmingsplan opge nomen. Voor deze laatste ontwikkeling is eerder in september 2008 een vrijstellingsprocedure op gestart. In het gebied tussen de Noordweg en de Willem Arondeus- straat wordt in dit bestemmingsplan de bouw van 3 woningen mogelijk gemaakt. Tot slot maakt dit bestem mingsplan ook de bouw van een brandweergarage aan de President Rooseveltlaan mogelijk. Gewijzigde vaststelling Bij de vaststelling zijn ten opzichte van het ontwerpbestemmingsplan een aantal wijzigingen doorgevoerd: Regels: -In artikel 10.4.1 wordt de verwij zing naar artikel 10.2.1 sub f, gewijzigd naar artikel 10.2.1 subg. - In artikel 10.2.2 onder j. wordt de verwijzing naar het bepaalde onder 'g' gewijzigd naar het be paalde in artikel 10.2.2. onder i. - In artikel 10.2.2. onder I wordt de verwijzing naar het bepaalde onder 'g' en h.' gewijzigd naar het bepaalde in artikel 10.2.2. onder i en k. Verbeeldingen (plankaarten): - Op de twee verbeeldingen wor den de waarden 'archeologie' en 'beschermd stadsgezicht' gesplitst weer gegeven. Op de verbeel ding worden uitsneden toege voegd, waarin de waarden 'archeologie 2', 'archeologie 1 en 3' en 'beschermd stadsge zicht' gescheiden worden weer gegeven. Deze wijziging wordt alleen doorgevoerd in de ana loge (papieren) versie van de ver beelding; - De plangrens van plankaart 2 wordt aangepast aan de plan- grens van het bestemmingsplan Buitengebied, zodat de tot natuur te ontwikkelen gronden onder het regime van het bestemmingsplan Buitengebied blijven vallen. - Achter de woningen Willem Arondeusstraat 17 en 19 wordt een deel van het terrein dat nu als 'verkeer' is bestemd in het ont werpbestemmingsplan, bestemd als 'wonen' met de nadere aan duiding 'garage'. Op de verbeel ding zal een maximaal toegestane hoogte van 3 meter opgenomen worden. Toelichting: In de toelichting worden de conclu sies van de sectorale onderzoeken die zijn uitgevoerd voor het bouw plan van 3 woningen tussen de Willem Arondeusstraat en de Noordweg toegevoegd. Ter inzage Het raadsbesluit en het vastgestelde bestemmingsplan liggen gedurnede zes weken, van 10 maart tot en met 20 april 201 1voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het raadsbesluit en het vastgestelde bestemmingsplan zijn ook digitaal te raadplegen via de \yebsite www.middelburg.nl onder wonen en leven (ver)bou- wen en onderhoud bestemmings plannen plannen in procedure. Daarnaast is het bestemmingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze site selecteert u het tab blad 'bestemmingsplannen', waarna u het plan op verschillende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het tabblad 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPNOW-VG99 in te vullen. Gedurende de genoemde termijn kan een belanghebbende beroep instellen bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Biggekerke - Valkenisseweg 39A, het slopen van een schuur en opstal, (24-2); Uomburg - Stationsstraat 8, het vervangen van lichtreklame, (2-3); Gapinge - Schotsehoek 14, het renoveren van een kleedlokaal, (24-2); Koudekerke - Thorntonlaan 2, het kappen van 3 dennenbomen, (24-2);. Meliskerke Rapenburgweg 18, het veranderen van een milieu-inrichting, (24-2); Oostkapelle - Duinvlietweg 10, het bouwen van een schuur/berging, (23-2); Vrouwenpolder - Kon. Wilhelminalaan 16, het kap pen van een boom, (28-2); Westkapelle -Joossesweg 120, het uitbreiden van een woning, (1-3); Markt 96, het verbeteren van een woning, (3-3); - Koudorpsstraat 19, het bouwen van een bijgebouw, (1-3); De aanvragen kunnen uit meerdere activiteiten bestaan. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - 't Groentje 9, het plaatsen van een terrasscherm, (25-2) Oostkapelle - Dorpsstraat 1 8, het plaatsen van een luifel, (24-2); - Duinvlietweg 10, het slopen van een garage/schuur, (1-3); - Vrouwenpolder - het uitbreiden van een recreatie woning, (25-2); Belanghebbenden kunnen tot weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). De ver gunning en de bijbehorende stuk ken liggen tijdens deze periode ter inzage. GEWEIGERDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Koudekerke - Schuttestraat 13, het verbouwen van de eerste verdieping, (25-2); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). Het besluit en de bijbehorende stukken liggen tijdens deze periode ter in zage. WET MIUEUBEHEER ONTWERP- REVISIEVERGUNNING Grijpskerke Van 10 maart t/m 14 april 201 1 ligt voor iedereen ter inzage het voornemen om vergunning te verle nen aan M'egg Dutchman voor het in werking hebben van een pluim veehouderij gelegen aan de Mol- embaixweg 2 in Grijpskerke ter inzage. Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien wor den na telefonische afspraak (clus ter Grondgebied, tel. 01 18- 555447). Tot en met 14 april 2011 kunnen gemotiveerde zienswijzen tegen de ontwerpbeschikking schriftelijk of mondeling door iedereen bij het college worden ingediend. Als u niet wilt dat uw persoonlijke gege vens bekend worden gemaakt, moet u dit tegelijk met het indienen van uw zienswijzen kenbaar maken. Op verzoek kan t/m 14 april 201 1 over het ontwerp van de vergunning van gedachten wor den gewisseld met het college, de aanvrager en eventuele andere aanwezigen. Het indienen van zienswijzen per e-mail is niet mo gelijk. Alleen als u tijdig (monde ling of schriftelijk) zienswijzen hebt ingebracht tegen de ontwerpbe schikking kunt u beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) zienswijzen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. NIEUW BELEIDSPLAN INTEGRALE SCHULDHULP VERLENING De Kredietbank Walcheren heeft samen met de Sociale Dienst Wal cheren, het Maatschappelijk Werk Walcheren en de gemeenten Mid delburg, Vlissingen en Veere een nieuw beleidsplan schuldhulpverle ning geschreven. In dit beleidsplan staan nieuwe uitgangspunten over de schuldhulpverlening, zoals bv.: meer samenwerking tussen krediet bank en maatschappelijk werk, 1 aanspreekpunt voor de klant, 1 dossier, de eigen verantwoordelijk heid van de klant. Kortom een inte grale aanpak, waarbij niet de schuld, maar de klant centraal komt te staan. Het beleidsplan wordt aangeboden aan de ge meenteraad. Voor die tijd ligt het plan tot 30 maart ter inzage. 's-Gravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door de belang hebbende die omtrent het ontwerp bestemmingsplan tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede de belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Tegen de wijzigingen die bij vast stelling in het bestemmingsplan zijn aangebracht, kan door alle belanghebbenden beroep worden aangetekend. Het bestemmingsplan treedt in wer king daags na afloop van de hier voor genoemde beroepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals be doeld in artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het bestemmingsplan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. AANVRAAG DRANK EN HORECAVERGUNNING Ter voorbereiding op een beslissing van de Postduivenhoudersvereni- ging "De Combinatie" tot verlening van een Drank- en Horecavergun- ning op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet voor een ho recabedrijf, te weten een clubge bouw, te vestigen aan Het Zwin 2, ligt de aanvraag en de ontwerpver- gunning gedurende zes weken, van 10 maart tot en met 20 april 201 1ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving in het stads kantoor. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. vsamECitaaiBass!!ESBaBasxgss^B8^msaiaas3saw]imiimMnmmmmmmmmmMmm Voor informatie kunt u contact op nemen met Gora Israël tel. (0118) 555 21 3 of e-mail c.israel@veere.nl. SELECTIEDOCUMENT HISTORISCHE MARKT 2011 VASTGESTELD Op grond van artikel 8 lid 1 van de 'Warenmarktverordening ge meente Veere 2010 en 201 1zijn wij verplicht een selectiedocument vast te stellen. In onze vergadering van d.d. 1 maart 201 1 hebben wij het selectiedocument vastgesteld voor de historische markt 201 1 Er is geen bezwaar of beroep mo gelijk tegen het vaststellen van het selectiedocument. AANVRAGEN VERGUNNING MOGELUK VOOR HISTORISCHE MARKT OP DE MARKT EN KAAI TE VEERE Naar aanleiding van het op 1 maart 201 1 vastgestelde selectie document historische markt 201 1 kunnen rechtspersonen een aan vraag indienen voor een vergun ning voor het houden van een historische markt op de Markt en Kaai te Veere. Dat kan van 10 maart 201 1 t/m 1 april 201 1 (tot 1 2 uur 's middags). De aanvraag moet voldoen aan het selectiedocu ment en ingediend worden bij de gemeente Veere. Lees verder op pagina 51

de Faam | 2011 | | pagina 50