Single? Geef uw leven meer kleur met een nieuwe liefde! 4 P Plus Relatie.nl Een nieuw bedrijf in Middelburg? Wees reporter en upload je eigen fimpje Zet je eigen opmerkingen bij een bericht Geboren, getrouwd of overleden Relatiebemiddeling voor de single van NU! Zakennieuws Brand! Een andere mening? Familieberichten Toneel De Darmdialogen Direct na School Activiteiten De Zeeuwse weken Futsaltoernooi Tweedehands winterkleding 40PlusRelatie assisteert u bij het vinden van een serieuze en oprechte partner. Durft u het aan als het om de liefde gaat de touwtjes uit handen te geven? Ga dan voor persoonlijke bemiddeling. 40PlusRelatie is een gerenom meerd landelijk relatiebureau wat staat voor betrouwbaar, veilig en helemaal van deze tijd. Vergroot uw kansen en investeer in uw toekomstig geluk. Tijdens een intakegesprek, dat in uw eigen vertrouwde omgeving plaats vindt, proberen wij u zoveel mogelijk te leren kennen en informeren wij uitgebreid naar uw wensen. Met deze informatie gaan we aan de slag om in ons bestand kandidaten te selecteren die mogelijk bij u passen. Relatiebemiddeling voor singles van 40 tot 85 jaar! persoonlijke bemiddeling en coaching 1 aanspreekpunt gedurende de gehele bemiddeling groot bestand singles tussen 40 en 85 jaar aangesloten bij de branchevereniging erkende relatiebureaus vaste tarieven discreet en betrouwbaar U kunt erop vertrouwen dat iedere voor gestelde match een oprechte en serieuze partij is. Mocht de klik toch ontbreken, geen probleem dan gaan we vanuit uw ervaring verder zoeken. Öp deze manier werken wij (met u samen) doelgericht naar een juiste match. 40PlusRelatie is inmiddels een groot succes gebleken. Singles voelen zich gesteund door de persoonlijke begeleiding gedurende het hele traject. Ellen van Bree is uw enthousiaste consulente in de regio Zeeland, West -Brabant, omgeving Dordrecht en België. Zij helpt u op zoek te gaan naar een partner in uw eigen regio niet langer alleen, maar geef uw leven meer kleur met een leuke partner waar u lief en leed mee kunt delen. Laat u vrijblijvend informeren wat uw mogelijkheden zijn. Mijn naam is Ellen van Bree, uw consulent in Zeeland, West-Brabant, omgeving Dordrecht en België U kunt mij bereiken via 0167-560029 j www.40PlusRelatie.nl j evanbree@40plusrelatie.nl Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Vlissingen De toneelvoorstelling De Darmdialogen toert vanaf maart langs de Nederlandse ziekenhuizen om aandacht te vragen voor darmkanker. Het is een humo ristisch drama over darmen. Een vrolijke en informatieve voorstelling, vol lach, zang en dans met een duidelijke boodschap. Op 30 maart is de voorstelling te zien in het Ad miraal De Ruyter Ziekenhuis in Vlissingen. www.darmdialogen.nl Vlissingen Stichting Palladium begint op dinsdag 22 maart met het organiseren van Direct na School Activiteiten op di verse scholen in Vlissingen en Oost-Souburg. Dit zijn gratis activiteiten waar kinderen uit de groep vijf tot en met acht, kennis maken met kunstzin nige, educatieve, ludieke en culturele activiteiten. Enkele voorbeelden van activiteiten die aangeboden worden zijn bizarre jurken maken, toneel, skaten, striptekenen, koken en freerunning. De activiteiten zijn op dinsdag en donderdag van 15.30 tot 16.30 uur en op de woensdag van 13.30 tot 14.30 uur op de scholen zelf, in sportzalen, wijkcentra en in de wijk rondom de deelne mende scholen. Opgeven voor de activiteiten kan via school. www.stichtingpalladium.nl Vlissingen De Louise de Colignyschool heeft 400 bolussen gekregen van supermarkt de Golff en bakker Bliek. Dit in het kader van de Zeeuwse projectweken op de Louise de Coligny school. De echte Zeeuwse bolus, als streekproduct, kon daarbij natuurlijk niet ontbre ken. De kinderen kregen uitge breid informatie over Zeeland. Michiel de Ruyter, de tweede wereldoorlog, de watersnood ramp, de stormvloedkering en Zeeland Seaports. Er zijn interessante uitstapjes gemaakt naar het oorlogsmuseum Het polderhuis in Westkapelle Total in Vlissingen-oost en de leerlingen mochten meevaren met het Vlissingse Loodswe zen. Ook kwamen er Zeeuwse boeren en boerinnen van Ons Boeregoed vertellen over hun klederdracht. De Vlissingse kinderboeken schrijver Wim Hofman heeft een lezing gehouden over zijn boek De Stoorworm. En na een boeiende presentatie over het ringrijden, konden de kinderen deze Zeeuwse activiteit uitproberen op het schoolplein. In de laatste week stond de informatiebus voor de school van Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland. De leerlingen konden allerlei archeologische vondsten uit Zeeland bewonderen. Vlissingen Stichting Palladium houdt op donderdag 10 maart twee Futsaltoernooien in Sporthal Baskensburg in Vlissingen. Een toernooi voor de leeftijd tot vijftien jaar en een toernooi voor de leeftijd van zestien jaar en ouder. Per toernooi kunnen er acht teams deelnemen, een team bestaat minimaal uit vijf deelnemers en maximaal uit acht deelnemers. Het is van 10.00 tot 15.00 uur. Inschrij ven kan via info@stichting- palladium.nl. Deelname kost 10,00 euro per team. Oostkapelle In het Winkeltje van Woord en Daad aan de Dorpsstraat 25 in Oostkapelle is er tot en met 19 maart tweedehands winterkleding te koop voor maar 1,00 euro. De winkel is geopend van maandag tot en met zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur en op woensdag ook nog van 13.00 tot 16.00 uur. De opbrengst is bestemd voor realisatie van onderwijsvoor zieningen in Tsjaad, een van de armste landen in Afrika en wordt verdubbeld door middel van NCDO-subsidie.

de Faam | 2011 | | pagina 4